Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Wszystko » 23 cze 2019, o 14:33

Dla mnie to porażka te domki wcale nie pasują do otoczenia kto wymyślił coś takiego
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2019, o 15:36

Dla mnie to porażka te domki wcale nie pasują do otoczenia kto wymyślił coś takiego
Nieważne kto wymyślił, ważne kto zaakceptował. Rzeczywiście to nie pasuje do istniejących w tym miejscu warunków.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2019, o 19:52

nikt nie liczy się z naszym zdaniem, niestety to my-mieszkańcy będziemy na to patrzeć aż do swojej śmierci.....
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 10:51

Przesadzasz :lol: wszystko mozna zmienić.Najgorsze jest to,ze zieleniak nie będzie zieleniakiem.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 15:43

nikt nie liczy się z naszym zdaniem, niestety to my-mieszkańcy będziemy na to patrzeć aż do swojej śmierci.....
My czy ty...jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził...
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 16:04

:panzielony: a Tobie sie podoba?
Ale mamy cos z hal- podcienia.Bedzie fajnie sie tak przejść sie i powspominać.
Na górę

Postautor: Romas76 » 27 cze 2019, o 13:37

:panzielony: a Tobie sie podoba?
Ale mamy cos z hal- podcienia.Bedzie fajnie sie tak przejść sie i powspominać.
Mnie się też podoba. Wreszcie coś innego.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2019, o 15:10

Innowacyjne można powiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2019, o 15:50

Od kiedy bedzie mozna cos kupic?
Na górę

Postautor: goOsc » 3 lip 2019, o 20:04

Tam tylko szczury będą hulać ,mając pożywienie i miejsce na "strychu"
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 08:16

[/quote]

Mnie się też podoba. Wreszcie coś innego.
[/quote]

To ma być funkcjonalne a nie jest. Bud nastawiali a dla "babki " z jajkami niezadaszone stoły. Nie można było mniej tych bud a jedną stronę zrobić zadaszone stoły??? Porażka i tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 08:16

[/quote]

Mnie się też podoba. Wreszcie coś innego.
[/quote]

To ma być funkcjonalne a nie jest. Bud nastawiali a dla "babki " z jajkami niezadaszone stoły. Nie można było mniej tych bud a jedną stronę zrobić zadaszone stoły??? Porażka i tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 08:57

Mnie się też podoba. Wreszcie coś innego.
[/quote]

To ma być funkcjonalne a nie jest. Bud nastawiali a dla "babki " z jajkami niezadaszone stoły. Nie można było mniej tych bud a jedną stronę zrobić zadaszone stoły??? Porażka i tyle w temacie.
[/quote]

Postawili by mniej tych ,,budek,, na połowę ze stołami z zadaszeniem to zaraz byście pisali że kto ma znajomości ten dostał bude a babka musi stać pod wiatą.Wam nigdy nie dogodzi.Kto handluje obwoźnie i po ryneczkach liczy się z tym że nie zawsze będzie handlować pod zadaszeniem a pogoda może być różna.Drobni handlarze jak te ,,babeczki,, wiadomo że nie zakupią sobie namiotu ale Ci co handlują po okolicy w paru punktach większa ilością towarów mogą się w takie coś zaopatrzyć kto im broni?Jakoś na giełdzie w Mokrem nikt nie marudzi że musi stać na słońcu czy w deszczu bez zadaszenia bądź musi zakupić namiot tylko jedzie i staje i nie są to tylko Ci duzi handlarze.U was to tak jest -nie postawić ŻLE,postawić jeszcze gorzej
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 08:59

dokładnie, ja tam będę kupowała u tych 'niezadaszonych'
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 09:36

kiedy otwarcie ? mówiono ,że w czerwcu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”