Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 paź 2016, o 11:07

te garaże to podobnie jak budki przy stodole nie dodają uroku naszemu miastu,może doczekamy się kiedyś jakiejś dobrej zmiany, przecież to miało być tylko na 10 lat a minęło dużo więcej, a ceny na rynku niezależnie od opłat zawsze jakimś cudem są najdroższe to chyba nie tędy droga
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2016, o 15:35

Co do garaży nie mam wiedzy.Być może już sa czyjąś własnościa.Sa nieszczególne to fakt.
Wracajac do zieleniaka mam wrażenie,że jednak warzywa tam sa różne.Od giełdowych z całego świata po te bardziej rodzime choć z giełdy po ogródkowe.
W zasadzie szczytem zachwytu byłby handel ekologicznymi warzywami i owocami ale jak widać ludzie jedzą oczami.Liczy sie wygląd.
Zieleniak to jednak bastion niezależności i ludzkiej przedsiębiorczości.Głupotą byłoby ją zabijać.Zwłaszca,gdy nie jeste tak słodko na rodzimym rynku pracy.
To folk,którym tak wszyscy lubią sie chwalić :panzielony: zaiste powiadam wam przemyślcie te sprawe.
Wiem,że trudno dojść do porozumienia i handlarze z zieleniaka obawiaja sie wzrostu opłat są niechętni wszelkiego rodzaju modernizacjom.Ale...
Dla miasta i jego wizerunku nie moze tak być jak jest.MUsi być ład i porządek!
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2016, o 21:47

DIsiaj tłok i marna organizacja handlu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2016, o 15:45

Bałagan na zieleniaku ogromny.Handel chodnikowy to zagroźenie dla ludzi.Lepsze byłby pusty plac.
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2016, o 09:07

Od wielu lat miasto nic z tym nie robi. Jak pisał poprzednik jest tam tylko wielki bałagan a to doprowadza do sytuacji nerwowych i wychodzi wielkie chamstwo. Burmistrza jeszcze tam nie widzialem na zakupach. Trzeba go moze przyprowadzic i postawic obok smietniaka w okresie letnim. To co sie tam dzieje urąga cżłowieczeństwu. Kase się bierze a warunki -10.
Na górę

Postautor: Bylem » 23 gru 2016, o 19:41

Masakra jakaś brak urządzonej przestrzeni. Kiedy coś zrobią z tym rynkiem. Tam pracują ludzie i ludzie kupują, nawet nie ma gdzie się odl.....ć.
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2016, o 20:11

co srasz ogniem, przyjdzie czas i na zielony rynek
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2016, o 21:13

Zaczekajcie na okres przedwyborczy,wszystkie wasze zachcianki,sugestie i pomysły będą spełnione przez burmistrza,Wy tylko musicie ponownie na niego głosować.
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2016, o 22:55

Gość pisze:Zaczekajcie na okres przedwyborczy,wszystkie wasze zachcianki,sugestie i pomysły będą spełnione przez burmistrza,Wy tylko musicie ponownie na niego głosować.

Dobra!
Ale bez budek.
Na górę

Postautor: Moii » 26 gru 2016, o 22:38

Koniecznie z budkami. Ci ludzie muszą gdzieś trzymać produkty. Jak inaczej zaraz szczeki postawią.
Trzeba im urządzić miejsce do przetrzymywania warzyw i owoców.
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2016, o 22:43

Moii pisze:Koniecznie z budkami. Ci ludzie muszą gdzieś trzymać produkty. Jak inaczej zaraz szczeki postawią.
Trzeba im urządzić miejsce do przetrzymywania warzyw i owoców.

Jak będą sprzedawać warzywa z gieldy to ludzie pójdą do stokroty.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 08:00

Dokładnie , nie róbcie z targu nowej galerii. Budki są dobre dla handlarzy, nie wiem jak babcia sprzedająca jajka lub pietruszkę ze swojego ogródka zapłaci za stanowisko? Targ jest ok, tyle że gospodarz niewidać!! Można przecież wyznaczyć strefy handlu, utrzymać pożądek, zakazać handlu na chodniku. Wydaje mi się że takie bazarki mają swój urok :P Poza panami którzy sprzedając choinki przy ulicy ,,gościli,, się prawie jawnie na tylnym siedzeniu samochodu :oops:
Na górę

Postautor: Moii » 27 gru 2016, o 15:57

Gość pisze:Dokładnie , nie róbcie z targu nowej galerii. Budki są dobre dla handlarzy, nie wiem jak babcia sprzedająca jajka lub pietruszkę ze swojego ogródka zapłaci za stanowisko? Targ jest ok, tyle że gospodarz niewidać!! Można przecież wyznaczyć strefy handlu, utrzymać pożądek, zakazać handlu na chodniku. Wydaje mi się że takie bazarki mają swój urok :P Poza panami którzy sprzedając choinki przy ulicy ,,gościli,, się prawie jawnie na tylnym siedzeniu samochodu :oops:


Panowie pewnie mieli okazję świąteczną - później rozdawali choinki jak RMF darmo.
A tak serio to na placu mają mieć kobitki otwarte "domki handlowe"-4 szt. i stoły na środku placu. Jak otworzysz plac z zakazem handlu /tak jak jest teraz, na chodniku i zieleni nie można, a i tak sprzedają niszcząc zieleń itp... bo tam chodzą klienci i handel na krawężniku będzie najlepszy tak jak w Zamościu na Rynku na nowym mieście - też handlują na chodniku bo idą ludzie. Jak nie będa miali jak bo ruch pójdzie środkiem rynku to będą na stołach wewnątrz rynku. Fajnie ze tam jeszcze ktoś kupuje, ja lubię to miejsce zawsze koloryt.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 16:57

"domki handlowe" :roll: przeciez domki handlowe sa przy deptaku do" Stodoły"i na płotem galerii!
i jak to wygląda?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2017, o 16:09

Zieleniak straszy,jest okropnie zardzewiałe stoły mogą być przyczyna wielu chorób.
Przecież wystarczy wyrównać plac i wybrukować kostką !
Choć tyle i aż tyle.
Na początek.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”