Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 cze 2017, o 07:38

Uwolnić śmietnik!
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2017, o 10:49

Jutro moźna dokładnie sie przyjrzeć jak to wszystko wygląda.
Na górę

Postautor: Nowy tto » 7 cze 2017, o 15:34

Zróbmy na targowisku boisko! Najlepiej gumowe będzie gdzie lupnąć w gałę.
Haratnąć Haratnąć !!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2017, o 17:08

no :!: nie osłabiajcie mnie.Jak nikt nic nie może to chociaż niech ludzi oderwą od tego smietnika.Podobnie jest z kranem z wodą-kiedyś był a czy teraz jest ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2017, o 23:17

Plac zabaw ma swego mentora i opiekuna.Kto zajmie sie Zieleniakiem?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2017, o 10:57

W sąsiedztwie zieleniaka jest bardzo bezpieczny plac gdzie kiedyś był plac zabaw.Plac ten cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkanców i przyjezdnych / mama szła na zakupy a dzieci miały zajęcie/Od paru lat służby koszą tylko trawę i plac stoi bezużyteczny, może radni z tej dzielnicy też zajęliby sie tym tematem i podobnie jak radny P.Mazur zrobili coś dla swoich sąsiadów.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 25 lip 2017, o 13:14

IR. 271.19.1.2017 - Unieważnienie postępowania pod nazwą: Pełnienia obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „PRZEBUDOWA ZIELONEGO RYNKU WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ NA TARGOWISKO „MÓJ RYNEK”

http://www.tomaszow-lubelski.pl/index.p ... &artid=991
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2017, o 16:02

W sąsiedztwie zieleniaka jest bardzo bezpieczny plac gdzie kiedyś był plac zabaw.Plac ten cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkanców i przyjezdnych / mama szła na zakupy a dzieci miały zajęcie/Od paru lat służby koszą tylko trawę i plac stoi bezużyteczny, może radni z tej dzielnicy też zajęliby sie tym tematem i podobnie jak radny P.Mazur zrobili coś dla swoich sąsiadów.
nie da rady,lepiej zajmijmy sie zieleniakiem.Mam nadzieje,że koszt inwestycji nie bedzie powalający.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2017, o 09:27

Tomaszowskie klimaty.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2017, o 15:11

Wystarczy postawic nowe stoły i ogarnąć te blaszaki.Śmietnik odizolować murkiem,ogrodzić też murkiem i tyle.
Tanio i przejrzyście.
oszczędzajmy kasę
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2017, o 09:53

Śmietnik ten lub mniejsze - musi być codziennie opróżniany i tyle. Pozostawienie odpadów na dłużej niż doba powoduje rozkład substancji. Ja śmieci bio z domu wynoszę codziennie i smrodu NIE MA !!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2017, o 14:25

a kto jest mentorem byłego placu zabaw?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2017, o 09:42

Temat dla czlowieka z pierwszej ligi lub extraklasy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 10:52

Dzisiejszy wypadek to pokłosie bałaganu przy Zieleniaku.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 11:16

w tym tygodniu juz drugi wypadek w tym miejscu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”