Urolog męski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ernst » 1 sty 2016, o 20:41

Witam serdecznię,
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś gdzie w Tomaszowie mógłbym udać się do Urologa zajmującego się "męskimi sprawami" ?
Chodzi dokładnie o susunięcie stulejki...
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2016, o 20:50

Ernst pisze:Witam serdecznię,
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś gdzie w Tomaszowie mógłbym udać się do Urologa zajmującego się "męskimi sprawami" ?
Chodzi dokładnie o susunięcie stulejki...
Pozdrawiam

Przerabialem i poradze/Jest prywatna klinika jednego dnia w Lublinie.Jest bezplatna , dzis wchodzisz dzis wychodzisz.Bylismy tam jedynymi pacjentami tego dnia.Lekarz Nazywa sie Siwek
http://www.poliklinika.lublin.pl/--lekarze.jsp
Na górę

Postautor: Ernst » 1 sty 2016, o 20:54

A jak z cenami za zabieg? Nie wiem czy udać się do gabinetu właśnie prwyatnego i zapłacić, czy udać się do szpitala...
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2016, o 21:14

a fe, kryptoreklama, nieladnie "doktorku"
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2016, o 00:20

Gość pisze:a fe, kryptoreklama, nieladnie "doktorku"

To urolog jest męski i źeński :roll: ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2016, o 08:13

Ernst pisze:A jak z cenami za zabieg? Nie wiem czy udać się do gabinetu właśnie prwyatnego i zapłacić, czy udać się do szpitala...

Kilka lat temu tez mielismy ten problem i udalo sie, moze jest ktos blizej ale pana Dr Siwka moge polecic , jeszcze byl tam w klinice anastezjolog i pielegniarka do tego usypiana i wybudzania.Placi sie za wizyty prywatne ze 3 razy .Na ostatnia kontrolna nawet nie pojechalismy.Jak chcesz moje gg 1261416
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2016, o 12:39

Męski jest droźszy.
Na górę

Postautor: Ernst » 3 sty 2016, o 19:27

A leczył się ktoś możę w prywatnym gabinecie doktora Modrzewskiego w Tomaszowię Lubelskim ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2016, o 19:51

Mogę polecić tego Pana, operował mojego tatę 10 lat temu, w zeszłym roku mojego wujka. Lekarz bardzo uprzejmy i rzeczowy. W naszym rejonie chyba najlepszy, zabiegi wykonuje w szpitalu Papieskim w Zamościu.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2016, o 20:39

a gdzie ten doktor Modrzewski przyjmuje w tomaszowie z gory dziekuje
Na górę

Postautor: Ernst » 7 sty 2016, o 12:07

Czy orientuje się ktoś, czy doktor Modrzewski przyjmuję jeszcze na podanym adresie : Kościuszki 24? Znalazłem stronę internetową, jednak nie wiem czy są to aktualnie informację... http://www.urolog-modrzewski.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 07:30

Doktor urolog Modrzewski czy przyjmuje w Tomaszowie na NFZ jeśli tak to gdzie ? Dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2020, o 08:44

Gość pisze:
> Doktor urolog Modrzewski czy przyjmuje w Tomaszowie na NFZ jeśli tak to
> gdzie ? Dziękuję.

Dowiaduj się w tej aptece obok Pizzerii Diavolo, tam mieli kiedyś do niego namiar.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”