Co lepsze?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Liga ups » 21 paź 2018, o 11:21

Czy lepszy jest "gwałt" (wymuszenie, gdy partnerka nie przepada za sexem) czy sex za kasę? Pierwsza robi łaskę i idzie jak na ścięcie, a druga robi to bez uczucia dbając o miłą atmosferę. Co Wy na to?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 12:30

Ani to ani to. Prawdziwy mężczyzna zadziała tak by partnera miała ochotę na sex. Zadba też o jej potrzeby, a nie tylko zaspokojenie siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 12:46

A może w myśl powiedzenia: za takie pieniądze, to się nie opłaci budzić tej drugiej połówki, tym bardziej jak nie chce.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 15:40

Ja ci powiem,że najgorsze jest wtedy gdy partnerka wymusza kasę za sex :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 17:19

Ja ci powiem,że najgorsze jest wtedy gdy partnerka wymusza kasę za sex :lol:
Hehehe... W takim przypadku nie wiązałaby mnie z nią żadna lojalność, tylko ewentualnie umowa handlowa. Szukałbym najlepszej "oferentki", również wśród innych "seksbiznesłumen", bądź zmieniłbym partnerkę. 😀
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 21:37

Czy lepszy jest "gwałt" (wymuszenie, gdy partnerka nie przepada za sexem) czy sex za kasę? Pierwsza robi łaskę i idzie jak na ścięcie, a druga robi to bez uczucia dbając o miłą atmosferę. Co Wy na to?
Najlepsza baba, to własna graba. Renia Rączkowska.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 07:29

Jak mawiał klasyk- "Jesteśmy za, anawet przeciw". Faceci są za, a kobiety przeciw. Zawsze tak było, jest i będzie. Facet typowy samiec- podtrzymanie gatunku. Kobieta- na początku obawa przed ciążą ( młoda ), ból głowy jak jest starsza, a jak przekwitnie (przychodzą suchości) traci zainteresowaniw, wigor i może nie czuć się kobietą, bo straciła ważną funkcję życiową (rozrodczość).
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”