DNI TOMASZOWA 2018

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 13:09

DO WŁADZ:
BŁAGAM NIE RÓBCIE KONCERTU W PARKU, albo zburzcie trybuny. Bo będzie Bardzo dużo ludzi na Zenonie Martyniuku.

Przenieście koncert na stadion - miasto ma scenę będzie dobrze, nikt się nie zadepcze wszyscy będą widzieć SCENĘ taka moja prośba
i zapewne większości tych którym nie uda się dwa dni wcześniej zająć miejsc na trybunach..

PARK + koncert Akcent = strzał w kolano / chyba że zakażenie stania na końcu trybun. PS stanie jeden z drugim (oni widzą) reszta nie....

to tyle, mam nadzieje że KONCERT zostanie przeniesiony :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 13:50

Ta muszla w tym parku to jedna wielka pomyłka, kapele ludowe z widownią na 100 osób max mogą tam być
Na górę

Postautor: misko » 19 kwie 2018, o 13:55

Koncert od samego początku zaplanowany jest na stadionie OSIR TOMASOVIA . Jarmark w śierpniu raczej też tam.

DO WŁADZ:
BŁAGAM NIE RÓBCIE KONCERTU W PARKU, albo zburzcie trybuny. Bo będzie Bardzo dużo ludzi na Zenonie Martyniuku.

Przenieście koncert na stadion - miasto ma scenę będzie dobrze, nikt się nie zadepcze wszyscy będą widzieć SCENĘ taka moja prośba
i zapewne większości tych którym nie uda się dwa dni wcześniej zająć miejsc na trybunach..

PARK + koncert Akcent = strzał w kolano / chyba że zakażenie stania na końcu trybun. PS stanie jeden z drugim (oni widzą) reszta nie....

to tyle, mam nadzieje że KONCERT zostanie przeniesiony :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 13:58

to jakiego ..UJA jest napisane
"W dniach 26-27 maja odbędą się w naszym mieście „Dni Tomaszowa Lubelskiego”, podczas których nie zabraknie wielu atrakcji i koncertów. Jedną z gwiazd wspomnianej imprezy będzie doskonale znany sympatykom muzyki disco-polo i nie tylko Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent, którzy wystąpią 27 maja o godz. 21:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim. "

spoko że na stadionie, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd ,
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2018, o 23:10

to jakiego ..UJA jest napisane
"W dniach 26-27 maja odbędą się w naszym mieście „Dni Tomaszowa Lubelskiego”, podczas których nie zabraknie wielu atrakcji i koncertów. Jedną z gwiazd wspomnianej imprezy będzie doskonale znany sympatykom muzyki disco-polo i nie tylko Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent, którzy wystąpią 27 maja o godz. 21:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim. "

spoko że na stadionie, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd ,
A kto napisał że w parku...mądrala z tego ścieku...to wiarygodność forum...nie dziwota :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2018, o 09:20

to jakiego ..UJA jest napisane
"W dniach 26-27 maja odbędą się w naszym mieście „Dni Tomaszowa Lubelskiego”, podczas których nie zabraknie wielu atrakcji i koncertów. Jedną z gwiazd wspomnianej imprezy będzie doskonale znany sympatykom muzyki disco-polo i nie tylko Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent, którzy wystąpią 27 maja o godz. 21:00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim. "

spoko że na stadionie, ale proszę nie wprowadzać ludzi w błąd ,
A kto napisał że w parku...mądrala z tego ścieku...to wiarygodność forum...nie dziwota :lol: :lol: :lol:
Kaśka nie hulaj, bo znów cię wytną!
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2018, o 12:13

W dniach 26-27 maja odbędą się w naszym mieście „Dni Tomaszowa Lubelskiego”, podczas których nie zabraknie wielu atrakcji i koncertów. Jedną z gwiazd wspomnianej imprezy będzie doskonale znany sympatykom muzyki disco-polo i nie tylko Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent, którzy wystąpią 27 maja o godz. 21:00 na stadionie OSiR „Tomasovia”

http://tomaszow.lub.pl/zenek-martyniuk- ... tomaszowa/
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2018, o 12:28

ty nie szukaj gwiazd one noco so, tobo, mno , kiedy wszystkie śpio.... :roll:
Na górę

Postautor: Rysio » 20 kwie 2018, o 14:33

pierdzielisz byle co jak nie masz co powiedzieć to też nie pisz bzdur
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 06:35

bzdura to Zenek. Doda i Zenek. Ale poziom :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 08:48

ty nie szukaj gwiazd one noco so, tobo, mno , kiedy wszystkie śpio.... :roll:
Miszcz :lol: pojezji czy aby tutejsz :?:
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 09:13

Z ciekawosci poszukałam sobie w necie informacji o tym Zenku. Włączyłam nawet teledysk.... Serio? To kuriozum ma przyjechać by dać tu koncert? A tak serio, to przerażające jest, że to się ludziom podoba.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 21:04

Z ciekawosci poszukałam sobie w necie informacji o tym Zenku. Włączyłam nawet teledysk.... Serio? To kuriozum ma przyjechać by dać tu koncert? A tak serio, to przerażające jest, że to się ludziom podoba.
o gustach się niby nie dyskutuje ale to wręcz jest bezguście całkowite. ale zobaczysz ile będzie ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2018, o 21:35

Niestety nie zobaczę, nie wybieram się tam wtedy. Nie jest to rodzaj muzyki słuchając której dobrze się bawię. Ale mogę się tylko domyślać, że ludzie przybędą tłumnie. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie rozrywka. W tamtym roku gdy na stadionie występowała Ania Dąbrowska, ludzie gromadnie opuszczali stadion. W tamtym roku była muzyka dla mnie, teraz będzie disco polo. O gustach się nie dyskutuje, więc bawcie się dobrze.
Na górę

Postautor: Lolek » 22 kwie 2018, o 06:43

Jaki artysta ma być? Ja tam lubie tylko porządnych.drogich pewnie.ale co tam Tomaszów stac na takich
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”