układanie płytek

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 kwie 2014, o 08:47

Też sam wszędzie układam i też poprawiałem po "fachowcach". Ale z braku czasu mógłbym max 30zł za metr zapłacić. Krzykacze, którzy piszą o 50-70zł a umowa dla nich to kara niech wrócą na ziemię.
Na górę

Postautor: N11K » 30 kwie 2014, o 17:26

Gość pisze:Też sam wszędzie układam i też poprawiałem po "fachowcach". Ale z braku czasu mógłbym max 30zł za metr zapłacić. Krzykacze, którzy piszą o 50-70zł a umowa dla nich to kara niech wrócą na ziemię.


na ziemie sam wracaj,esli myslisz że za płytki 10 na 10-30 żl, minimalna cena 80.inacze sam sie baw, kto ceni robote to robi dobże,a za płytki które warte 300-500 za metr i odpowiednia cena ulożenia,bo za odpowiedzialnosc i wiedza też kosztuje,ten kto uklada to za 30żl nigdy dobrze nie zrobi bo niewie ile pracy i wiedzy trszeba mieć,ile prac przygotowawczyh trzeba zrobic,już widialem ukladanie płytek po dwie warstwy dzienne na 5 sm kleju :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2016, o 10:15

Sam sobie połóż szkoda nerwów na ambitnych finansowo pijaków i fachowców. Daj wnukowi parę zł to Ci zrobi lub sąsiadowi jak nie pije.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2016, o 11:18

Gość pisze:w głuwkach sie przewraca układaczom płytek 90zł za m.kw. dziennie 3 m za 270 zł. to duża przesada ,a i tak większośc z nich to pijaczki to po co przepłacać ?
W Tomaszowie ceny są wysokie bo jest duzo lewej kasy z granicy ze swojego przykładu wiem ze w Zamościu jest taniej.






To przywieź sobie fachowca z Zamościa , daj mu jeszcze jeść i spać albo codziennie na paliwo :lol: A swoją drogą jeżeli mechanik samochodowy policzy ci 250 zł . za 20 minut roboty to to jest bardziej przesadą niż 270 zł. dla glazurnika za cały dzień.[/quote]

To co przez cały dzień 3m2 ułoży.To z niego naprawdę musi być fachowiec ale nie od układania płytek tylko od naciągania na kasę.Rok temu robiłem remont 40zł kosztowało mnie położenie m2 płytek na gotowo.Codziennie posprzątane pomyte jakby pracownika nie było.Płytki położone idealnie a różnice na ścianie miałem 3-4cm.Układał całą łazienkę,kuchnię i balkon.
Na górę

Postautor: patryk79 » 7 maja 2016, o 22:06

Na pewno http://www.majsterdamian.pl/oferta/flizowanie-ukladanie-plytek-glazury/ ma ciekawą ofertę na układanie płytek. Na pewno nie polecam robić tego samemu, ponieważ możemy narazić się na spore szkody. Wszystko trzeba robić naprawdę bardzo dokładanie. Poza tym na plus działa tutaj na pewno bardzo duże doświadczenie.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2016, o 12:34

A ile za połozenie płytek 60x60 gres od metra w Tomaszowie L. mam 30 m2, tzn. za płytki i za fugę tak czy osobno liczą bo nie mogę się konkretnie od fachowca dowiedzieć coś kręci raz mówi tak raz inaczej.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2016, o 11:21

A co sądzicie o dużych białych płytkach połysk na podłodze, czy warto je kłaść bo zapewne się brudzą szybciej niż inne kolory czy nie, bo już sama nie wiem białe ładne i eleganckie ale jak mam biegac codziennie z mopem trudna decyzja jaki kolor? wybrać żeby pasowaly do białych ścian i odcień podchodzący pod srednio szarych drzwi. Doradzcie coś bo mieszanka mi się w głowie robi od tych kolorów wzorów.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2016, o 12:19

Gość pisze:A co sądzicie o dużych białych płytkach połysk na podłodze, czy warto je kłaść bo zapewne się brudzą szybciej niż inne kolory czy nie, bo już sama nie wiem białe ładne i eleganckie ale jak mam biegac codziennie z mopem trudna decyzja jaki kolor? wybrać żeby pasowaly do białych ścian i odcień podchodzący pod srednio szarych drzwi. Doradzcie coś bo mieszanka mi się w głowie robi od tych kolorów wzorów.

A gdzie Ty chcesz te płytki kłaść ??? Chyba nie w pokojach i na korytarzach ? :shock:
Nikt już płytek tam nie kładzie, moda się skończyła na " beton " !!! Ci co kilka lat temu kładli płytki wszędzie gdzie się da teraz płaczą patrząc na ten beton i na modne płytki z przed 10 lat !
Podłogi ( po za łazienką ewentualnie kuchnią ) to tylko drewno lub panele. Cenowo to nawet taniej a za kilka lat można zmienić ( płytki też ale trzeba kuć większy syf i koszt zmiany ) podłogi drewniane czy z paneli dodatkowo są Cieplejsze ! Zastanów się czy warto BETONOWAĆ :idea:
Na górę

Postautor: tom8 » 19 sie 2017, o 17:10

Do układania płytek polecam firmę glazurniczą
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”