UWAGA NA WŁAMYWACZY

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gosc2 » 19 gru 2015, o 10:47

I co to da? Cały Tomaszów o tym huczy że grasuja złodzieje. Policja jest bezradna. Jeśli sami mieszkańcy ich nie przypilnuja to policja nic nie zrobi w tej sprawie. Oni tylko przyjmują zeznania i spisują protokoly
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2015, o 10:58

Uważam,że to jest dobre posunicie i zagrywka psychologiczna.Z jednej strony info dla ludzi aby baczniej przyglądali sie obcym spacerujacym badz jeżdzącym wolno samochodami po ich ulicach.Z drugiej to wyzwanie rzucone złodziejom.
W stylu przesyłka z martwą rybą :lol: a lbo jak kto woli -non HErcules contra plures!
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2015, o 08:50

teraz Rogóżno Kolonia
Na górę


Postautor: MKSW » 22 gru 2015, o 16:07

Proceder trwa najlepsze! Co chwile jakaś informacja o kolejnym splądrowanym mieszkaniu. Zaraz święta - czas wyjazdów, sylwester... I co ? Pewnie będzie kontynuacja tylko że ze zdwojoną siłą. Służby powinny włożyć więcej wysiłku w celu uchwycenia sprawców włamań. Kontrole, wylegitymowania, przeszukania. Nie wiem, trochę to dziwne, ciągle posesje w których nikogo niema. Skąd wiedzą? Obserwują? Jeśli tak to jak? Ilu ich jest? Podobno w biały dzień. Mam nadzieje że trafią wreszcie, tam gdzie ich miejsce...
Na górę

Postautor: eeee » 22 gru 2015, o 22:42

kolejne dwa domu, tym razem bełżec
Na górę

Postautor: zbygniew » 23 gru 2015, o 21:35

Może sprowokuję ciekawą dyskusję.
Moim zdaniem trzeba najpierw sprawdzać sąsiadów .To oni wszystko o nas wiedzą ,kiedy wychodzimy , kiedy nie ma nas w domu. Wystarczy powiedzieć że włamywacze to "obcy" i już sąsiedzi są poza podejrzeniem.
A może być tak (zdarzają się takie przypadki ) że niektórzy mieszkańcy sami pozorują włamanie dla bliżej nieokreślonych celów jak chociażby wyłudzenie odszkodowania. Wiem że to nieprawdopodobne , ale wersje motywy ,spekulacje , mogą być różne.
Czasami ludzie sami nieświadomie przyciągają złodzieji .W ten sposób że wśród przyjaciół ,znajomych opowiadają o tym ,że w danym czasie wyjeżdzają i że nie będzie ich w domu. Albo przyznają się publicznie do posiadania w domu kosztowności.
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2015, o 21:43

Ja mam taką sąsiadkę, która całymi dniami siedzi w kuchni przy oknie ! Widok ma na ulicę i mój dom a obok ma lodówkę :lol: Baba w d pie ma ze 180cm. i tyle reż waży, tak na oko 180kg. O włamy się nie boję bo monitoring mam ONLINE w Full HD + syrena gratis :panzielony:
Na górę

Postautor: zbygniew » 23 gru 2015, o 21:45

O pozorowaniu włamań czytałem w google i powiem tak nie dotyczyły one Tomaszowa więc moje myślenie to tylko niewiele znaczące stwierdzenie i na pewno bezpodstawne .
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2015, o 22:35

Ciekawe co będzie jutro. Kupa ludzi idzie na bale,do kumpli do rodziny a co z chałupą? Może być niewesoło!
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2015, o 11:50

Kościołem też nie pogardzono.

http://www.tomaszowiak.pl/wiadomosci/?id=1546
Na górę

Postautor: Gosciu » 7 sty 2016, o 11:26

po newsach w tygodniku zamojskim widac że przenieśli się teraz do gminy zamość, czyli idąc tokiem ich działania następny będzie biłgoraj a później znów wrócą do nas
Na górę


Postautor: Gość » 12 sty 2016, o 11:37

Panie kiedyś to byli włamywacze, taki Kwinto i Duńczyk albo Gang Olsena ! Teraz to patałachy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2016, o 12:50

uwaga na głuche telefony!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”