Odwołują kursy w ostatniej chwili

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: ocha » 4 paź 2015, o 08:39

Firma z dnia na dzień odwołuje kurs nie podając powodu i nic ją nie obchodzi jak klient dostanie się do Niemiec.To nic jeśli to dzieje się w Polsce. Jeszcze w tym roku będąc w Niemczech po zakończeniu kontraktu ze spakowanymi walizkami wieczorem czekałam na ulicy na busa i okazało się że nie przyjadą bo mieli awarię samochodu.Musiałam zapłacić za nocleg.Nie wspomnę że jak czekałam na transport tej firmy to dostawałam informacją że kierowca przyjedzie ok. 22 godz.potem że ok. 24 następnie o 2 w nocy a potem pojawiał się o 4 nad ranem.KATASTROFA!!!!!NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY I NIKOMU NIE POLECAM!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2015, o 10:44

Może coś więcej czy coś , tutaj nikt nie jest jasnowidzem i sam się nikt nie domyśli co to za firma?
Na górę

Postautor: Olo » 4 paź 2015, o 18:08

ocha pisze:Firma z dnia na dzień odwołuje kurs nie podając powodu i nic ją nie obchodzi jak klient dostanie się do Niemiec.To nic jeśli to dzieje się w Polsce. Jeszcze w tym roku będąc w Niemczech po zakończeniu kontraktu ze spakowanymi walizkami wieczorem czekałam na ulicy na busa i okazało się że nie przyjadą bo mieli awarię samochodu.Musiałam zapłacić za nocleg.Nie wspomnę że jak czekałam na transport tej firmy to dostawałam informacją że kierowca przyjedzie ok. 22 godz.potem że ok. 24 następnie o 2 w nocy a potem pojawiał się o 4 nad ranem.KATASTROFA!!!!!NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG TEJ FIRMY I NIKOMU NIE POLECAM!!!!!

Może to widmo firma
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2015, o 18:50

To nie trzeba jeździć tymi firmami niech splajtują ,a Przejazdu szukać z osobami prywatnymi no i zawsze szybciej i bezpieczniej.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2015, o 20:33

trzeba samolotem latać a nie z wieśniakami się męczyć...
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 20:52

Pani poleciała pewno na cene, byli 5 euro tansi od konkurencji. :panzielony:
Na górę

Postautor: ocha » 8 paź 2015, o 23:30

Sprint bus
Na górę

Postautor: Olo » 11 paź 2015, o 23:27

Sprint bus

To Czorty jedne :lol:
Na górę

Postautor: Solna » 13 mar 2017, o 13:28

Jeżeli operator odwoła kurs dzień przed to można się ubiegać o jakieś odszkodowanie?
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 06:54

Znowu to samo, kogo jeszcze polecanice
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2017, o 13:25

Ostatnio zdecydowanie wszyscy się poprawili
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”