BRUD W BIGBUSIE TOMASZOWSKIM

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: maxim34 » 25 maja 2015, o 09:13

Zobaczycie jeszcze kilka miesięcy i Albatros zniknie bo dziadowskie społeczenstwo tomaszowskie i okoliczne tylko narzeka i narzeka ale nadal wspiera dziadostwo w postaci bigbusa.
Na górę

Postautor: wawagosc » 27 maja 2015, o 00:48

jestem u was w mieście co miesiąc :) Big bus to syf i w samej Warszawie nasyłam na nich kontrolę krokodyli lub policji bo samochody maja w opłakanym stanie. Jakies dwa miesiace temu kierowca zwany nie wiem czemu strażnikiem miejskim moze dorabia zasnął mi za kierownica po północy w Tarnawatce krzykiem go obudziłem :) Zebrał opierdol ale i tak dla niego nic sie nie stało haha

Znalazłem AlbartosaBus przypadkiem na spacerze za szkoła skorzystałem jestem zadowolony. Podlegają pod Singbada wiec konfort jest i wifi w standardzie. Przystanki na tej trasie w Zamościu i Krasnymstawie cenowo Warszawa - Tomaszów 4 zł mniej niz syf big bus.

Swoja droga Bigbusa mogę porównać do transportu w Afganistanie identycznie.

Jakby władze waszego miasta pogadały z Albatrosem pewnie by wam załatwili więcej połączeń np; co godzinę.


pozdro Lubelaki
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 07:31

Big Star oraz inne firmy powinny swoje stare busy wycofać z ruchu . Bydło jest przewożone w lepszych warunkach.
Na górę

Postautor: mati87 » 28 maja 2015, o 00:32

PTS chyba będzie sie zwijać. Ma już tylko kursy pokrywające sie z Albatrosem. Jeszcze cenę za kurs do Warszawy podwyższyli na 47, a busiki tandetne jak były tak są. Ja staram się omijac big-busa.
Na górę

Postautor: wersatis » 28 maja 2015, o 21:05

Z nie przychylnych informacji dla BB kurs Albatrosa o 1 w nocy jest realizowany bezpośrednio z Tomaszowa do Warszawy. Najczęściej jeździ 65 os. Mercedes. NA kursach nocnych powinno być dobrze z frekwencją. PTS wymiękł. Coraz wiecej osób przekonuje się do Albatrosa.

Ja już omijam BB. Jak sie nie wyrobie na ostatniego Albatrosa to jestem w stanie pojechać pociągiem z Warszawy do Zamościa z przesiadką w Lublinie. Kosztowo trochę więcej, ale komfort nieporównywalnie lepszy.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2015, o 06:43

Warunki w Albatrosie idealne. Ale czas podróży jak za PKS
Na górę

Postautor: wersatis » 6 cze 2015, o 18:48

Czas przejazdu do Tomaszowa i powrotów to dwie różne sprawy. W przypadku powrotów do Warszawy jest trochę lepiej. Odcinek Lublin Warszawa ma duże rezerwy. Ja wielokrotnie jeździłem i zawsze nawet przy niedzielnym ruchu był grubo przed czasem.W ostatnią niedzielę pomimo rolkarzy na Lwowskiej i opóźnienia na początku trasy całość zrobiliśmy w 4:50 h. Jadąc z Warszawy kierowcy trzymają się rozkładu i wtedy rzeczywiście wychodzi rozkładowo.

Jak ktoś nie ma jeszcze biletów na jutrzejszy powrót to w Albatrosie są ostatnie miejsca na kurs o 18:50 do Warszawy.
Na górę

Postautor: mhffd » 9 lip 2015, o 18:55

Myślalem że albatros będzie się rozwijał na tej linii a wygląda to tak jakby się zwijał.
Na górę

Postautor: wersatis » 10 lip 2015, o 07:09

Zredukowali o jeden kurs mniej na dobę. Starają znaleźć optymalne godziny jazdy. Zakładam, żę te od 15/07 pozwolą na zgarnięcie większego ruchu.
Na górę

Postautor: mati87 » 26 lip 2015, o 23:08

Właśnie sprawdziłem z którego roku jest najstarszy pojazd w flocie jeżdzący w flocie. Okazuje się, zę jest to Volkswagen z 1999 roku. Oznacza to wożenie ludzi 16 letnim trupem na trasie 300 km. Pojazd: LTMN501 Pojazd posiada aktywne ubezpieczenie, więc jest w ruchu.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2015, o 10:28

Czy Big-bus lub inna firma przewozowa ma jakieś ceny promocyjne w biletach,ponieważ w lipcu wybieram się do Warszawy.
Na górę

Postautor: wersatis » 27 lip 2015, o 19:06

Nie ma. Wcześnie były tylko na godziny konkurencyjne z Albatrosem. Jak się okazało, żę kliencie wybierali konkurencje to BB przestał dawać bilety promocyjne.
Na górę

Postautor: goscbusa » 3 sie 2015, o 18:42

Brak klimatyzacji, slabiutki nawiew, malo miejsca, w przejściu bagaże upchane i lecące na pasażerów, brak pasów, 5 minutowy postój przy nadwyżce czasu około 25 minut. Tak wyglądają warunki jazdy w 32 stopniowym upale. Gdzie to zgłosić by było skutecznie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2015, o 10:04

goscbusa pisze:Brak klimatyzacji, slabiutki nawiew, malo miejsca, w przejściu bagaże upchane i lecące na pasażerów, brak pasów, 5 minutowy postój przy nadwyżce czasu około 25 minut. Tak wyglądają warunki jazdy w 32 stopniowym upale. Gdzie to zgłosić by było skutecznie?


Jak to gdzie? Jedź do Necia i w domu przedstaw swoje petycje. Oni na forum nie siedzą bo by w kompleksy wpadli :)
Na górę

Postautor: e0n » 4 sie 2015, o 20:02

Jedyne co można zrobić to zmienić firmę. Jeżeli widzisz, żę kierowca łapie przepisy to możesz wysłać smsa na Policje:
531 555 444. To jest numer obsługiwany przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. Wystarczy, że kierowca jedzie za szybko, ciekną płyny eksploatacyjne.

Bigbus sam blokował inne firmyw urzędzie marszałkowskim, które chciały wejść na trasę Warszawa Zamość lub Warszawa Tomaszów. Oficjalnie argumentując brakiem potencjału na kolejnego przewoźnika. W pewnym momencie już nie dali rady. Wszedł Busmax, a potem Albatros. Albatros chciał dać większą ilość kursów, ale Bigbus ich przyblokował. Zamiast 5 kursów musieli się zadowolić 3.
Życzę Bigbusowi jak najwięcej kontroli ITD i psiarni.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”