oszust

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: fido » 21 sie 2013, o 16:24

Uwaga oszust i złodziej Waldemar B. REM-BUD z Rogoźno zakupiłem koparkę Liebhher miesiąc temu i do dzisiaj nie mam ani koparki ani pieniędzy podobno jest w jakimś warsztacie sprawa na policji jeżeli coś wiecie proszę o kontakt 784087166 nagroda!![color=#FF4080][/color]
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2013, o 18:13

fido pisze:Uwaga oszust i złodziej Waldemar B. REM-BUD z Rogoźno zakupiłem koparkę Liebhher miesiąc temu i do dzisiaj nie mam ani koparki ani pieniędzy podobno jest w jakimś warsztacie sprawa na policji jeżeli coś wiecie proszę o kontakt 784087166 nagroda!![color=#FF4080][/color]

Ale jak kupiłeś tą koparkę to stała na placu w Tomaszowie czy miał ci ją sprowadzić .Może faktycznie jest w serwisie na przeglądzie a to trochę trwa.Poza tym ja na miejscu właściciela tamtej firmy tez bym zgłosił sprawę ale o pomówienie na forum bo dopóki nie ma wyroku skazującego to nie można kogoś nazywać oszustem i złodziejem i o ujawnieniu nazwy firmy może zadecydować tylko sąd tylko Sąd.Ja zawsze płacę za rzeczy przy odbiorze a nie przedpłata.Wole zapłacić więcej niż skorzystać z okazji a potem szukać wiatru w polu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2013, o 23:41

Jakoś polityków wyzywają od ujów itd i ludzie w sądzie nie lądują a to zwykła przestroga przed nie uczciwymi o tak jak np dzisiaj ten od busów co może go jeszcze w dupe całować. Forum jest od opinii, porad, zażalenia, pochwał, ostrzeżeń właśnie przed takimi aby więcej krzywy nie robili, itp. A nasz kraj stosuje prawo ale na korzyść oszustów, złodziei, bandziorów. Więc i tak im nic nie będzie. itd.
Na górę

Postautor: dsd » 22 sie 2013, o 13:33

http://www.best-windykacja.pl/dlugi.php



zobacz kto jest na liscie dłuzników
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2013, o 15:19

dsd pisze:http://www.best-windykacja.pl/dlugi.php



zobacz kto jest na liscie dłuzników

Sprawdź czy ciebie tam niema czasem na tej liście.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2013, o 18:52

Na górę

Postautor: fido » 22 sie 2013, o 19:32

tak ten
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2013, o 20:02

Jak za nią zapłaciłeś to trzeba było zabrać przy płaceniu jak to się mówi z ręki do ręki,bo w tym kraju to inaczej się nie da.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2013, o 21:08

skoro silnik dymi , to może naprawiają jeszcze silnik w serwisie ( ??)
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2013, o 11:38

Zgłoś sprawę na policję. A swoją drogą to po chuja dałeś cwaniakowi kasę nie zabierając koparki ze sobą?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2013, o 12:12

Zalatwcie tą sprawe miedzy sobą bo chyba nie sprzedaje on koparek hurtowo i po cholere podajesz nazwe firmy?koparke kupiles od prywantego a to czy on ma firme sklep miesny czy stragan na bazarze gówno to kogos obchodzi
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2013, o 02:59

widac jaki z ciebie kupiec jesli nie potrafisz normalnie sprzetu zakupic!
ha madry sie znalazl kogos ocenia a sam zachowuje sie jak dziecko. najpiepiej kliknac kupione i moze koparka sama niech przyjedzie.... zal
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2013, o 09:59

[quote="fido"]Uwaga poszukuje koparki Liebhher A310 miesiąc temu kupiona i do dzisiaj nie mam ani koparki ani pieniędzy podobno jest w jakimś warsztacie sprawa na policji jeżeli coś wiecie proszę o kontakt 784087166 nagroda!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2013, o 11:56

tylko zauwaz ze aukcja juz od ponad miesiaca jest nieaktualna. to ja nie wiem jak ja mogles kupic...
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2013, o 14:33


Przecież to ogłoszenie z Tablicy a nie Allegro .Na Tablicy się nie licytuje.Kto kupuje taki sprzęt bez oględzin,najpierw jedziesz i oglądasz jak ci pasuje to bierzesz kasę wynajmujesz lawetę i jedziesz po sprzęt .Przynajmniej ja tak to widzę.Może silnik całkiem zdechł i go naprawiają .
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”