Przyjmę kotkę

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Tekla » 20 gru 2012, o 19:18

Przyjmę kotkę za darmo, (dachowiec), zdrową, odrobaczoną, zaszczepioną, do 4- miesięcy, do mieszkania w bloku, tylko poważne oferty. Tomaszów Lubelski.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2012, o 19:56

może jeszcze z...karmą na cały rok,kuwetą itp :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2012, o 21:00

KOleżanka posiada taką kilkumiesięczną ( 3 - 4 ) Skyp: edwardh9999
Na górę

Postautor: wuj » 21 gru 2012, o 07:58

a jakby tak Helga przygarnęła z ulicy biedne stworzenie i sama go odrobaczyła i wykąpała, korona by spadła? czy moherowy beret?
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2012, o 09:13

Ja mam taką. Tylko, że moja ma juz trzy dychy na karku i kotką była do ślubu. Pasuje ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2012, o 12:03

Mam śliczną kotkę 4mce odrobaczona. czarno pomarańczowa białe centki nauczona czystości
Chętnie oddam bo mam jeszcze kocurka. moje gg 41798211
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2012, o 13:12

oddam kotke mam dwie do wyboru ruda i czarna prosze o kontakt na forum
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2012, o 13:14

do poprzedniego wpisu, kotki maja3 mc
Na górę

Postautor: Tekla » 21 gru 2012, o 22:33

wuj pisze:a jakby tak Helga przygarnęła z ulicy biedne stworzenie i sama go odrobaczyła i wykąpała, korona by spadła? czy moherowy beret?

Przygarnęłam kocurka , śliczny, zdrowy, zaszczepiłam, odrobaczyłam, pokochałam całym sercem, zapłaciłam dużo kasy u weterynarza, bo miał koci katar i jakiś ................ mi go ukradł, szukałam. Moje dziecko tęskni i płacze, więc nie komentuj tępy Gościu i zastanów się czasem nad Sobą.
Na górę

Postautor: Tekla » 21 gru 2012, o 22:38

Gość pisze:Mam śliczną kotkę 4mce odrobaczona. czarno pomarańczowa białe centki nauczona czystości
Chętnie oddam bo mam jeszcze kocurka. moje gg 41798211

poproszę o kontakt inny niż gg. jestem zainteresowana.może masz zdjęcie kotki? pozdrawiam tekla.
Na górę

Postautor: Tekla » 21 gru 2012, o 22:43

Gość pisze:oddam kotke mam dwie do wyboru ruda i czarna prosze o kontakt na forum

poproszę o kontakt, może masz zdjęcia zwierzaków. dzięki za informację, pozdrawiam Tekla.
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2012, o 10:35

Tekla pisze:
Gość pisze:oddam kotke mam dwie do wyboru ruda i czarna prosze o kontakt na forum

poproszę o kontakt, może masz zdjęcia zwierzaków. dzięki za informację, pozdrawiam Tekla.

kotka ma być ładna, odrobaczona, dobrze wychowana, jak nie zda egzaminu pani wywali ją bez skrupułów z domku na pysk, chociażby i w zimę, tak znaleźliśmy naszą, na śmietniku w pudle, przykrytą gazetami w styczniu, dwa lata temu....egoiści są wśród nas
Na górę

Postautor: Gość » 24 gru 2012, o 14:56

Zdjęcia kotki wyślę na meila, proszę o adres bo tu nie mogę wstawić
Na górę

Postautor: Gość » 25 gru 2012, o 12:14

a ja przygarnę kocurka aaaaaale na dwóch nóżkach ...........
Na górę

Postautor: Gość » 25 gru 2012, o 20:06

a stara kocica 60 letnia dobrze utrzymana może być ? nie przyjmiesz ?
pozdrawiam świątecznie WESOŁYCH ŚWIĄT
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”