KOMORNIK

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: patro1 » 19 sty 2013, o 06:41

TO KOLEGO JAK NIE BYŁEŚ W TAKIEJ SYTUACJI TO NAWET NIE MASZ POJĘCIA JAK TO JEST!
I BEZ TAKICH MI TU NIE ŻYCZ INNEMU,A TY CO TYLKO NICKI ZMIENIASZ I PISZESZ JAK KTOŚ INNY!!!
CIEKAWE JAK TO TY BYŚ NIE MIAŁ NIC I MYŚLAŁ CO DZIECIOM KUPIĆ NA OBIAD,I KOMBINOWAŁ Z DNIA NA DZIEŃ A PRACY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA OPAŁ ITD.CHODZIŁ I PROSIŁ LUDZI MOŻE ODSNIEAŻYĆ PANU/PANI CHODNIK LUB POZAMIATAĆ LUB COŚ INNEGO ZROBIĆ,
Na górę

Postautor: dasza » 19 sty 2013, o 14:08

a co Ty mi z jakimiś nikami wyskakujesz? dużo ludzi jest w takiej sytuacji jak Ty.... po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem 2 klasa podstawówki się kłania.Trzeba kombinować jak się nie ma co do garnka włożyć myślisz,że jak ktoś ma pieniądze to tylko dlatego,że komuś coś ukradł?przykro mi,że Twoje dzieci głodne chodzą może jedż za granicę....
Na górę

Postautor: patro1 » 19 sty 2013, o 14:31

JA W PRZECIWIEŃSTWIE BYĆ MOŻE DO CIEBIE TO MAM WYŻSZE STUDIA MAGISTERSKIE TAK DUŻO LUDZI DOROBIŁO SIĘ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE I NA KRADZIEŻY SĄ WYJĄTKI ALE MAŁO TAKICH LUDZI.W TOMASZOWIE NA PALCACH JEDNEJ REKI MOŻNA WYMIENIĆ CO SIĘ DOROBILI UCZCIWIE-PRZECIEŻ PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ,POWIADAJĄ.
Na górę

Postautor: dasza » 19 sty 2013, o 14:52

O proszę jakiś Ty mądry....i co Ci z tego?siedzisz i nawet nie myślisz o poprawieniu swojego statusu,tylko narzekasz,że nie masz pieniędzy.A w sprawie wykształcenia to możemy polemizować ah.... tylko Ty jeden skończyłeś studia i jesteś wyuczony na kulu,brawo! Życie jest brutalne powiadają,znasz języki wyjeżdzaj
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2013, o 07:50

dasza pisze:O proszę jakiś Ty mądry....i co Ci z tego?siedzisz i nawet nie myślisz o poprawieniu swojego statusu,tylko narzekasz,że nie masz pieniędzy.A w sprawie wykształcenia to możemy polemizować ah.... tylko Ty jeden skończyłeś studia i jesteś wyuczony na kulu,brawo! Życie jest brutalne powiadają,znasz języki wyjeżdzaj

gadka nie na temat, licytowanie się w tej sprawie to nie tutaj, praca komornika miała być brana pod uwagę, przekraczanie granic w tej dziedzinie nie jest nowością, zgodnie z hasłem: KTO MA PIECZĄTKĘ TEN MA WŁADZĘ, nie musi to być od razu komornik :D
Na górę

Postautor: dasza » 20 sty 2013, o 10:17

O proszę następna osoba mówi co kto ma robić i gdzie pisać. Takie uwagi to sobie w domu do żony kieruj
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2013, o 10:58

dasza pisze:O proszę następna osoba mówi co kto ma robić i gdzie pisać. Takie uwagi to sobie w domu do żony kieruj

do ciebie jest skierowane bo łazisz jak smród po gaciach i piszesz nie na temat, tak walisz jak gołąb na parapet co ci tam w łeb akurat strzeli, trochę kultury!
Na górę

Postautor: dasza » 20 sty 2013, o 13:55

Ty wiejski chłopie piszesz jakieś pierdoły i tym bardziej nie na temat i do mnie o kulturze mówisz.Walnij się w gnój...
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2013, o 14:07

Jakie piękne słownictwo :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2013, o 14:16

dasza pisze:Ty wiejski chłopie piszesz jakieś [***] i tym bardziej nie na temat i do mnie o kulturze mówisz.Walnij się w gnój...

rzeczywiście kultura ciebie nie dotyczy, słoma ci wystaje, jeżeli umiesz pukać się w gnój - widać masz doświadczenie - to zrób to jak najszybciej :lol:
Na górę

Postautor: dasza » 20 sty 2013, o 15:37

nie odwracaj się za siebie bo ci z tyłu ktoś z,a,j,e,b,i,e za kolokwialnie dla ciebie...he znalazł się chłopaczyna który sam sobie na posty odpowiada,wróć się do czasów podstawówki bidoto chłopska
Na górę

Postautor: xxxyyy » 21 sty 2013, o 10:37

Ludzie, nie obrażajcie się, nie obrzucajcie się błotem, to nie o to chodzi. Kto nie był u komornika ten nie wie, że jak wchodzi się do tej instytucji to człowiek już na dzień dobry czuje się jak przestępca. Te pogardliwe spojrzenia albo traktowanie ludzi od razu z góry same mówią za siebie. Tam nie ma dyskusji, nie ma kompromisu, a jeżeli mają coś załatwić Tobie to muszą mieć wszystko czarno na białym, sami nie fatygują się, nie chcą sobie ubrudzić swoich delikatnych rączek. żeby dostać zaświadczenie trzeba składać się w pięcioro i czekać, jeżeli tylko tydzień to już sukces.
Na górę

Postautor: zzzn » 21 sty 2013, o 16:56

nawet jak masz czarno na białym, to cię potrafią z kwitkiem odesłać, a co do tego ich wzroku to Ci przyznam rację, każdy na Ciebie patrzy jak na przestępce chociaż jesteś poszkodowany...r
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2013, o 08:11

xxxyyy pisze:Najwidoczniej komuś przeszkadzają takie posty i nie wiem na czyje polecenie są usuwane. Czy to jest wolność "myśli i słowa" ?


Głosuj dalej na PO to Ciebie też wykasują.
Na górę

Postautor: xxxyyy » 24 sty 2013, o 08:25

a jeżeli nie głosowałam? tu nie chodzi o głosowanie, wystarczy mieć odrobinę ludzkich uczuć i traktować drugiego człowieka jak człowieka a nie jak przybysza z innej planety, który przyszedł zakłócać im spokój. Przecież w końcu to instytucja publiczna do ch..... .
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”