KOMORNIK

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 1 paź 2012, o 19:28

jest różnorodność spojrzeń , różne motywacje , nie siedzisz w każdym człowieku i go nie zrozumiesz . reaguj jak obrażają drugiego . Każdy wie że policjant , komornik , TY , śmieciarz maja taką pracę . Jednak mam prawo oceniać nie tylko skuteczność ale i sposób w jaki do tego dochodzi .
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 12:18

z butem sie chłop pakuje do domu [***] butow nie wytrze co dopiero mowic o sciagnieciu:/
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 12:58

Gość pisze:z butem sie chłop pakuje do domu [***] butow nie wytrze co dopiero mowic o sciagnieciu:/


nie uczyli savior vivre (podstawa) :lol: ? Butów się nie ściąga :lol: .
Na górę

Postautor: potro » 11 paź 2012, o 19:57

CO JUŻ WSZYSCY MILCZĄ CO POPRZESTRASZALIŚCIE SIĘ? A TYLE BYŁO DO POWIEDZENIA.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2012, o 20:05

potro pisze:CO JUŻ WSZYSCY MILCZĄ CO POPRZESTRASZALIŚCIE SIĘ? A TYLE BYŁO DO POWIEDZENIA.

a co było do powiedzenia?
Na górę

Postautor: potro » 13 paź 2012, o 08:42

Z TEGO CO PISALI DUŻO....................................
Na górę

Postautor: gil » 14 sty 2013, o 20:43

Dobrze ze nie jest tym z filmu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2013, o 16:17

komornik też człowiek tyle, że ma wilczy charakter :D
Na górę

Postautor: patro1 » 16 sty 2013, o 21:24

WILCZY TO ZA MAŁO POWIEDZIANE CHYBA APETYT WILKOŁAKA
Na górę

Postautor: dasza » 18 sty 2013, o 20:08

Ludzie nie róbcie długów,spłacajcie kredyty i inne zadłużenia wtedy nikt z butami czy tez bez nich nie wejdzie Wam do domu.Praca jak każda inna,muszą przecież jakoś wyegzekować należność za coś też otrzymują wynagrodzenia.Nie miejcie pretensji do garbatego,że ma proste dzieci.Bo Wy napewno jakbyście byli komornikami to do wszystkich swoich zleceń podchodzilibyście na zasadzie-dobrze poczekam nie ma problemu,a pózniej wylot z pracy,trochę rozsądku i zdrowej rywalizacji.Nie oceniajcie nikogo bo i Wy możecie być ocenieni
Na górę

Postautor: bleble » 18 sty 2013, o 20:36

oni tylko potrafią komuś na konto wejść a w inny sposób wyegzekwować to mają w.....an
Na górę

Postautor: patro1 » 18 sty 2013, o 20:48

TY A CO TY TAK BRONISZ ICH. JA ROZUMIEM ŻE TO ICH PRACA ALE TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM A NIE CHAMEM ZE TAK POWIEM CIEKAWE JAK TY BYŚ WŻIOŁ KREDYT PRACOWAŁ WSZYSTKO ŁADNIE PIĘKNIE WYBUDOWAŁ DOM KREDYT NA 30 LAT A TU 15 LATACH PRACY FIRMA BANKRUTUJE I CO MASZ NA TO WYTŁUMACZNIE TEŻ NA PEWNO MOJA WINA I ZOSTAJESZ NA BRUKU BO MASZ JUŻ 56 LAT I NIKT CIĘ NIE CHCE ZATRUDNIĆ. JAK TAKIŚ MĄDRY TO ŻYCZĘ CI WŁAŚNIE TAKIEJ PRZYGODY ŻYCIOWEJ ŻEBYŚ TAK SIĘ POCZUŁ.WTEDY ZROZUMIESZ.
Na górę

Postautor: alan » 18 sty 2013, o 22:12

Nikt nikogo nie tłumaczy i nie broni,jedynie stawiam Cię w sytuacji w której jest komornik i spróbuj do tego podejść racjonalnie.Bardzo mi przykro,że są takie sytuacje w których traci się wszystko też byłam w podobnej. Więc co nieco o tym wiem,jednakże nie tłumaczy to naskoku na ludzi.Policja działa tak nie inaczej,sądy również nie mamy na to wpływu trzeba jednakże jakoś to rozwiązać a może uciekać z tej Polski? może jak ma się zadłużenie wpłacać chociaż po 10 zł....są róże wyjścia i dużo ludzi którzy są chętni nam pomóc
Na górę

Postautor: monis » 18 sty 2013, o 22:16

nie życz drugiemu co tobie nie miłe bo się los do ciebie nie usmiechnie kolego!!!! podłosc
Na górę

Postautor: irek35 » 18 sty 2013, o 22:55

trzeba pamiętać że komornik ściągnie z ludzi i tak już ciężko doświadczonych bo napewno nie z cwaniaczków co go w rogi walą, najprościej jest ściągnąć z człowieka żyjącego skromnie któremu się noga powineła bo się nie narobi a swoje skasuje
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”