chyba kolejny wypadek BMW!!!!!!!!!!

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 30 sie 2007, o 21:45

najpierw jechały wozy strażackie i karetki, a potem na lawecie tylko wrak jakiegoś auta! że to BMW można było tylko poznać po znaczku na kole! jak ktos coś będzie wiedział to piszcie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2007, o 21:51

Anonymous pisze:to piszcie!!!

Po co?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2007, o 22:00

Obrazek

O dziwo wszyscy cali :!: :?: :?:
może da to niektórym do myślenia
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2007, o 22:07

Anonymous pisze:Obrazek

O dziwo wszyscy cali :!: :?: :?:
może da to niektórym do myślenia

o kur.. gdzie to było?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2007, o 22:29

Wierszczyca.
Kobita ścięła dwa płoty, zaliczyła pniaczek i odarła drzewo z kory
Na górę

Postautor: ktoś z daleka » 31 sie 2007, o 07:41

o której to było tak dokładniej??
Na górę

Postautor: vvvvv » 31 sie 2007, o 18:28

Witam, to było okolo 19 godziny, dziewucha (26lat) jechała BMW 328i 1999r z prędkoscia okolo 150km/h, wpadla w poslizg udzerzyła w drzewo srednicy piłki do nogi, potem z 15 metrow płotu z siatki ktory wyrzucił ją na wysokosc okolo 2 metrow i uderzyla w nastepne ale wieksze drzewo po czym wyladowala na jezdni na dachu. Chłopak 17 lat - praktycznie zerowe obrazenia, dziewczyna ma tylko lekko podrapana twarz i lewy łokiec.
To są fakty
Na górę

Postautor: Mądry » 31 sie 2007, o 20:13

Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia!
Na górę

Postautor: Pomoc Drogowa » 31 sie 2007, o 20:35

vvvvv pisze:Witam, to było okolo 19 godziny, dziewucha (26lat) jechała BMW 328i 1999r z prędkoscia okolo 150km/h, wpadla w poslizg udzerzyła w drzewo srednicy piłki do nogi, potem z 15 metrow płotu z siatki ktory wyrzucił ją na wysokosc okolo 2 metrow i uderzyla w nastepne ale wieksze drzewo po czym wyladowala na jezdni na dachu. Chłopak 17 lat - praktycznie zerowe obrazenia, dziewczyna ma tylko lekko podrapana twarz i lewy łokiec.
To są fakty


O kurcze. Ściągnąłem nie ten samochód co trzeba :oops:
Mam na placu BMW "5" z 2000 i też szaszłyk.
A tą prędkość to masz zmierzoną na jakimś radarze czy sąsiad sąsiada tak mówił :?:
Jechała napewno szybko ale nikt nie może jednoznacznie stwierdzić że to było 150 (chybą że jesteś biegłym w tym zakresie).

A dla tych co jeszcze wierzą we wskazania licznika w czasie wypadku to staną na 85 km/h :wink: i jeżeli ktoś będzie się tym sugerował to nie była to zawrotna prędkość.


aaa.... dziewucha ma jeszcze siniaka na biodrze i dwa szwy na łuku brwiowym
Na górę

Postautor: TRANSEXPRES » 5 wrz 2007, o 16:08

Pomoc Drogowa pisze:
vvvvv pisze:Witam, to było okolo 19 godziny, dziewucha (26lat) jechała BMW 328i 1999r z prędkoscia okolo 150km/h, wpadla w poslizg udzerzyła w drzewo srednicy piłki do nogi, potem z 15 metrow płotu z siatki ktory wyrzucił ją na wysokosc okolo 2 metrow i uderzyla w nastepne ale wieksze drzewo po czym wyladowala na jezdni na dachu. Chłopak 17 lat - praktycznie zerowe obrazenia, dziewczyna ma tylko lekko podrapana twarz i lewy łokiec.
To są fakty


O kurcze. Ściągnąłem nie ten samochód co trzeba :oops:
Mam na placu BMW "5" z 2000 i też szaszłyk.
A tą prędkość to masz zmierzoną na jakimś radarze czy sąsiad sąsiada tak mówił :?:
Jechała napewno szybko ale nikt nie może jednoznacznie stwierdzić że to było 150 (chybą że jesteś biegłym w tym zakresie).

A dla tych co jeszcze wierzą we wskazania licznika w czasie wypadku to staną na 85 km/h :wink: i jeżeli ktoś będzie się tym sugerował to nie była to zawrotna prędkość.


aaa.... dziewucha ma jeszcze siniaka na biodrze i dwa szwy na łuku brwiowym


A kim ty kolego jesteś?? Na pewno nie jesteś od Szczepaniuka, bo my nie usuwaliśmy z Wierszczycy BMW "5".
Nie ładnie podszywać się pod kogoś :twisted: i wprowadzać ludzi w błąd a vvv miał rację TO JEST (BYŁA) BMW 328 - "kolego" Pomoc Drogowa
Na górę

Postautor: Andzik » 8 wrz 2007, o 17:52

no tak.. no dobrze juz, dobrze.. obaj jestescie swietni i super doinformowani. no juz, juz.. spokojnie... nie ma sie o co klocic. napewno kazdy z was ma racje, chlopcy :twisted:
Na górę

Postautor: pasażer tego BMW » 10 wrz 2007, o 21:11

jak nie wiecie dokładnie co jest osobom z tego wypoadku to nie piszcie głupot ja wiem badzo dobrze jak to było bo sam jechałem tym autem na miejscu pasażera
Na górę

Postautor: pasażer tego BMW » 10 wrz 2007, o 21:15

i to BMW było z 2000roku a nie z 1999 jak napisał vvvv
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2007, o 22:06

pasażer tego BMW pisze:i to BMW było z 2000roku a nie z 1999 jak napisał vvvv

No zajebista różnica w podczas wypadku.
Co właściciel się obraził, że postarzeli mu brykę?
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2007, o 07:09

a wiecie jak zrobić sałatkę z buraków??

wrzucić granata do BMW :)
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”