Uwaga na PSY !!!

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 7 kwie 2022, o 13:13

Mam pytanie , również do władz miasta. Czy w Tomaszowie jest ktoś lub jakaś instytucja która zajmuje się wyłapywaniem psów biegających bez opieki swoich właścicieli , bez kagańców po osiedlach ??? Ostatnio jest ich coraz więcej, biegają całe hordy gryząc się między sobą na ulicach na szczęście gryzą jeszcze siebie a nie ludzi !!! Czasami człowiek boi się przejść jak na chodniku kilka psów w jego kierunku biegnie lub się gryzą . Co będzie jak pogryzą jakieś dziecko ??? Pytam i wiem że nikt nie odpowie. Po fakcie będzie żal, ubolewanie władz i szukanie winnych a na pewno winnego , czyli właściciela psa. Co robicie teraz w Urzędach , którą pijecie Kawę ? Pozdrawiam i zapraszam na Parcele. Dzielnicę psiarzy . ps. do psiarzy ,teren obok przedszkola na ulicy Moniuszki to nie wychodek dla psów ! Panie i Panowie tam się nie powinno wyprowadzać psy na EINARS niech robią to u was w domach lub podwórkach , bo wiem że tam psy wyprowadzają ludzie co mają domy i podwórza a nie mieszkają w blokach.
Na górę

Postautor: Janon » 8 kwie 2022, o 09:42

Mam pytanie , również do władz miasta. Czy w Tomaszowie jest ktoś lub jakaś instytucja która zajmuje się wyłapywaniem psów biegających bez opieki swoich właścicieli , bez kagańców po osiedlach ??? Ostatnio jest ich coraz więcej, biegają całe hordy gryząc się między sobą na ulicach na szczęście gryzą jeszcze siebie a nie ludzi !!! Czasami człowiek boi się przejść jak na chodniku kilka psów w jego kierunku biegnie lub się gryzą . Co będzie jak pogryzą jakieś dziecko ??? Pytam i wiem że nikt nie odpowie. Po fakcie będzie żal, ubolewanie władz i szukanie winnych a na pewno winnego , czyli właściciela psa. Co robicie teraz w Urzędach , którą pijecie Kawę ? Pozdrawiam i zapraszam na Parcele. Dzielnicę psiarzy . ps. do psiarzy ,teren obok przedszkola na ulicy Moniuszki to nie wychodek dla psów ! Panie i Panowie tam się nie powinno wyprowadzać psy na EINARS niech robią to u was w domach lub podwórkach , bo wiem że tam psy wyprowadzają ludzie co mają domy i podwórza a nie mieszkają w blokach.
Czyli co, jak ktoś ma podwórek to nie może wyjść z psem na spacer?! WEŹ SIE ROZPĘDŹ I PRZYWAL ŁBEM W SCIANĘ IDOTO/IDIOTKO!
Co nie zmienia faktu, że trzeba po swoim psie posprzątać.
ALE [***] Z TA PRETENSJA ZE LUDZIE CO MAJĄ PODWÓRKA A WYPROWADZAJĄ PSA NA SPACER TO JEST GRUBA PRZESADA, POEBALO WAM SIĘ WE ŁBACH.
RACZEJ NIKT NIE WYPROWADZA PSA SPECJALNIE NA EINARS!! MÓJ ILE BY NIE ROBIŁ NA PODWÓRKU TO NA KAŻDYM SPACERZE PRZYNAJMNIEJ RAZ SIĘ ZAŁATWI!
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!
Na górę

Postautor: trw » 8 kwie 2022, o 14:29

Co to jest "podwórek", wieśniaku?
Trzymaj kundla na smyczy.

A zagrożonym polecam gaz pieprzowy. Działa pewnie i skutecznie na agresywne mordy. Psie i nie tylko.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2022, o 16:05

Można by było też zastrzelić takiego psa , tylko co jak się pomylę i zastrzelę ogecąjarS właściciela ??? Jaki jest wyrok za OBEzrańca ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2022, o 16:15

Jeszcze nie wdziałem żeby PAN sprzątał po swoim psie , tak to możesz tylko pisać ale jak co do czego to odwracasz głowę i nie widzisz jak twój pies robi komuś na trawnik. Wiem co piszę bo często takich jak ty i twój pies widzę, nawet u mnie pod domem , pod płotem przychodzą takie kundle z panami, paniami i walą !!! A PAŃSTWO stoją i udają że nie widzą jak pies wali !!! Więc przestań pierd...
Na górę

Postautor: gosciu » 8 kwie 2022, o 19:35

Wszędzie jest tak samo. W Bełżcu chodnikiem przy głównej ulicy spacerują Pańcie z kundlami na smyczy. Wali taki na pas zieleni, a ta stoi z rękami w kieszeniach. Potem człowiek sprząta chodnik, grabi pas zieleni i musi zbierać czyjeś odchody. Wstyd. Koło domu sobie nie wyprowadzi, bo już jej zwrócono uwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2022, o 10:21

Wychodzą z tymi kundlami przeważnie wieczorem, tak po 20 jak robi się ciemno , łażą - przepraszam , Spacerują i walą gdzie popadnie ! Swoją drogą to nieźle trzeba mieć narąbane pod deklem , żeby dzień w dzień , jak jest ciepło czy zimno, sucho lub leje deszcz łazić z kundlem po osiedlu !!! A po spacerku taki kundel z panem na kanapie leży i capi !!! ( podobno psiarz nie czuje że pies śmierdzi ).
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2022, o 20:43

Jeszcze nie wdziałem żeby PAN sprzątał po swoim psie , tak to możesz tylko pisać ale jak co do czego to odwracasz głowę i nie widzisz jak twój pies robi komuś na trawnik. Wiem co piszę bo często takich jak ty i twój pies widzę, nawet u mnie pod domem , pod płotem przychodzą takie kundle z panami, paniami i walą !!! A PAŃSTWO stoją i udają że nie widzą jak pies wali !!! Więc przestań pierd...
Chętnie zaprowadzę moje pieski pod twój dom, żebyś miał co sprzątać, a potem pisać. XD
Na górę

Postautor: Janon » 12 kwie 2022, o 12:41

Fajnie, że mnie widzisz, nie wiedziałem że mieszkasz na łąkach pod majdanem górnym, bo tam chodzę na spacer z psem. No ale powiedz gdzie tą swoją ziemiankę czy tam inny szałas lub norę masz to poproszę psa żeby nie srał Ci pod domem :D JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI I DAJECIE SIĘ ROBIĆ JAK DZIECI :D Wylogujcie się do życia wy sfrustrowane [***]
Na górę

Postautor: Gosciki » 6 maja 2022, o 01:45

Ludzie groźniejszi !!
Na górę

Postautor: beka » 9 maja 2022, o 16:28

LUDZIE UWAŻAJCIE NA PSY!!!!
Chodzą i mandaty za nic wlepiają :D
Na górę

Postautor: Bona » 14 maja 2022, o 13:54

Bójcie się ludzi a nie psów
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2022, o 17:21

LUDZIE UWAŻAJCIE NA PSY!!!!
Chodzą i mandaty za nic wlepiają :D
Za mało jest Policji a właściwie jej wcale nie ma . Nie widać ich nigdzie żeby pilnowali porządku . Może gdzieś na " mieście " ale na osiedlach ni hu hu , nie widać ich. Za to tych z kundlami bez smyczy , bez kagańca pełno łazi . Tak jak piszecie wieczorne spacerki i wieczorny kloc na trawniku !!!
A tak pięknie Policja mogła by podreperować budrzet państwa tymi mandatami, nie tylko kierowców się czepiajcie są też inne metody - dochody !!!
Na górę

Postautor: Imbir » 15 maja 2022, o 10:57

Skąd w tych Polakach taka nienawiść do zwierząt???? Do ścinania drzew???? Chory kraj
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2022, o 16:56

Ja tam zwierzęta uwielbiam, najlepsze są pieczone, smażone , grilowane, z ketchupem i musztardą ! Do tego zimne piwko . Inne formy mięsa , zwłaszcza te biegające , .rające i szczekające mnie nie fascynują . Nie jestem właścicielem kundla którego musiałbym wyprowadzać codziennie na trawnik by się wy .rał i musiałbym na to jeszcze patrzeć !!!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”