Przesyłki Kurierskie GLS

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 13 sty 2021, o 15:29

Uważajcie przez jaką firmę kurierską zamawiacie swoje przesyłki ! Przypadkiem byłam świadkiem w Tomaszowie jak przeładowują paczki z busa GLS na podwórko i do innych samochodów którymi je chyba rozwożą ! Nie wiem co zamawiacie ale możecie mieć wszystko połamane, poobijane i potłuczona ! Paczki są rzucane a nie kładzione na ziemię . Nie dbają o czyjąś własność , liczy się kasa od dostarczonej sztuki a w jakim stanie zawartość paczki jest to chyba już nie ich problem !!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2021, o 15:42

przesyłki ,,ostrożnie szkło'' lub z napisem ,,do góry' traktują inaczej. Pewnie ty każdą rzecz nosisz na poduszce, popracuj jako kurier to nabędziesz wiedzy.
Na górę

Postautor: janon » 14 sty 2021, o 15:48

przesyłki ,,ostrożnie szkło'' lub z napisem ,,do góry' traktują inaczej. Pewnie ty każdą rzecz nosisz na poduszce, popracuj jako kurier to nabędziesz wiedzy.
Oj tu bym się tak nie upierał, że traktują inaczej. Zależy na jakiego kuriera trafisz. Ja osobiscie z GLS miałem raz historie i z ich usług nie korzystam bo to buraki i chamy. Raz czekałem na paczkę, był rano w pracy jegomość, pytam czy ma dla mnie paczke ( paczka adresowana na prace), dowiedziałem się, że nie ma. Później dostałem smsa, że mnie nie zastał. Następnego dnia gdy zapytałem czemu poleciał w uja to mi powiedział, że mu się zgubiła. Więc grzecznie zapytałem jak mogła mu się paczka zgubić? To zaczą drzeć ryja ze ma duzo paczek itd itp
Jak na razie to jedynie inpost i fedex nie zawiódł mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2021, o 16:04

Ciekawe jak zamówisz jakąś szafkę do poskładania zapakowaną w kartony ale nie ma w niej szkła i nie będzie napisu " Ostrożnie Szkło " , a oni tym o ziemie rzucają, Potem brzegi płyty szafki uszkodzone , popękane z odpryskami ! To samo z elektroniką ! Gówniarze co rozwożą te paczki to totalne *amy i bura** !!! Taka młodzież remizowa co widać i czuć !
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2021, o 23:33

GLS to zło!!! Też miałem do czynienia z jednym co nie potrafił przeczytać nr domu,a nr wielki heh więc chodzil po sąsiadachz paczka. Na koniec darł jape i zęby szczerzył jakby miał wściekliznę!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2021, o 09:42

Zamówiłem kiedyś łóżko metalowe, paczka ok 2 m długości. Pan GLS dzwoni że zaraz będzie, czekam przed bramą. Po przyjeździe stwierdził iż jednak paczki nie ma, zapomniał!!! Czekałem potem trzy dni, paczka dotarła do mnie dopiero po interwencji sprzedającego. A kurier stwierdził że nie jechał bo nie miał paczek w moim rejonie.
Na górę

Postautor: Klecha » 23 sty 2021, o 06:58

Zatrydnijcie kogoś normalnego kto potrafi w obsłudze klienta pracować czyli rozmawiać po ludzku
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 08:52

Co ma firma do ludzi którzy w niej pracują? Jeżeli kurier dobrze udaje to w oddziale na sortowni będzie delikatnie obchodził się z paczkami bo tam ma kamery i mógł by wylecieć,a przy przeładunku na mieście będzie rzucał paczkami jak leci bo mu łatwiej i wygodniej. Każda firma kurierska stara się by jak najmniej paczek było uszkodzonych i w statutach mają iż starają się szanować czyjąś własność ale czasem zatrudniają takich głąbów co nie patrzą na nic i działają na szkodę i wizerunek firmy. Założyciel posta mógł nagrać sytuację z widocznymi numerami rejestracyjnymi aut i wysłać do firmy. Takie działanie pomogło by nam wszystkim unikać nieprzyjemności w przyszłości.Zapewne kurierzy zostali by zwolnieni bądź dostali by upomnienie ale na przyszłość może by tak nie robili wiedząc że ktoś może ich nagrać. czy to GLS DHL czy jeszcze co innego zawsze mogą zatrudnić tak nieodpowiedzialnych ludzi.Mi się ostatnio trafiło z poczty polskiej do pracy przyszedł listonosz już z AWIZO ja oczy w słup mówię o co chodzi przecież jestem a on że nie wie że kazali przyjść,myślę dobra pewnie chodzi o cło bo mi paczka wpadła z chin na cło,wyrwałem się z pracy,stroje na poczcie ze 20 min a kobieta z okienka że jeszcze listonosz nie wrócił,ja mówię że był u mnie widziałem się z nim i dal mi awizo bym przyszedł na pocztę,kobieta poszła szukać paczki i mówi że jej nie ma.Poszedłem po 17 paczka była.na drugi dzień kolejną paczkę przynosi listonosz i mówi że,kazali mu awizo dać bym cło zapłacił na miejscu a te mądre Panie nie mogły znaleźć paczki gdy przyszedłem ją odebrać,dopiero gdy on wrócił z miasta pokazał im gdzie leży.Tak że sposób obsługi nie tylko u kurierów może źle wyglądać
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 09:27

Co ma firma do ludzi którzy w niej pracują? Jeżeli kurier dobrze udaje to w oddziale na sortowni będzie delikatnie obchodził się z paczkami bo tam ma kamery i mógł by wylecieć,a przy przeładunku na mieście będzie rzucał paczkami jak leci bo mu łatwiej i wygodniej. Każda firma kurierska stara się by jak najmniej paczek było uszkodzonych i w statutach mają iż starają się szanować czyjąś własność ale czasem zatrudniają takich głąbów co nie patrzą na nic i działają na szkodę i wizerunek firmy. Założyciel posta mógł nagrać sytuację z widocznymi numerami rejestracyjnymi aut i wysłać do firmy. Takie działanie pomogło by nam wszystkim unikać nieprzyjemności w przyszłości.Zapewne kurierzy zostali by zwolnieni bądź dostali by upomnienie ale na przyszłość może by tak nie robili wiedząc że ktoś może ich nagrać. czy to GLS DHL czy jeszcze co innego zawsze mogą zatrudnić tak nieodpowiedzialnych ludzi.Mi się ostatnio trafiło z poczty polskiej do pracy przyszedł listonosz już z AWIZO ja oczy w słup mówię o co chodzi przecież jestem a on że nie wie że kazali przyjść,myślę dobra pewnie chodzi o cło bo mi paczka wpadła z chin na cło,wyrwałem się z pracy,stroje na poczcie ze 20 min a kobieta z okienka że jeszcze listonosz nie wrócił,ja mówię że był u mnie widziałem się z nim i dal mi awizo bym przyszedł na pocztę,kobieta poszła szukać paczki i mówi że jej nie ma.Poszedłem po 17 paczka była.na drugi dzień kolejną paczkę przynosi listonosz i mówi że,kazali mu awizo dać bym cło zapłacił na miejscu a te mądre Panie nie mogły znaleźć paczki gdy przyszedłem ją odebrać,dopiero gdy on wrócił z miasta pokazał im gdzie leży.Tak że sposób obsługi nie tylko u kurierów może źle wyglądać
Co ma firma do ludzi którzy w niej pracują?-a kto ma miec ? jej pracownicy,ich odpowiedzialnosc,to oni mają narzędzia aby takich pracowników wyeliminować a nie klient
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 10:14

Co ma firma do ludzi którzy w niej pracują?-a kto ma miec ? jej pracownicy,ich odpowiedzialnosc,to oni mają narzędzia aby takich pracowników wyeliminować a nie klient
Może źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej o to że firma nie wie kogo tak naprawdę zatrudnia i czy ta osoba będzie odpowiedzialna i rzetelna.Firmy mają narzędzia by eliminować takie przypadki ale bierz też pod uwagę iż nieprawidłowe zachowanie kuriera gdzieś w trasie nie jest monitorowane przez firmę bo niby jak? Po za tym firmy tez przy rozpatrywaniu reklamacji dbają o swój interes i mocno weryfikują czy aby na pewno uszkodzenie towaru powstało na skutek złego obchodzenia nim przez kuriera. Tak więc reklamacja czasem nie jest aż tak oczywista. Dla tego dla dobra nas wszystkich ja na miejscu autora posta nagrał bym to zajście i pokazał firmie że kurierzy działają na jej szkodę i tym samym przyczynił się do tego że firma pozbędzie się takich osób a tym samym rozniesie się w śród kurierów iż takie praktyki mogą zawsze być nagrane i wysłane do pracodawcy co może skuteczniej powstrzyma ich od takich zachowań niż wytykanie tego na forum.
Na górę

Postautor: teeeee » 25 sty 2021, o 13:41

To zazdrości sąsiedzka aby tylko oczernić sami nic nie robią To jest ludzka nienawiści
Na górę

Postautor: haha » 26 sty 2021, o 09:34

To zazdrości sąsiedzka aby tylko oczernić sami nic nie robią To jest ludzka nienawiści
Co ty chłopie pier....... ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2021, o 16:49

To zazdrości sąsiedzka aby tylko oczernić sami nic nie robią To jest ludzka nienawiści
nienawiść ? Ty myślisz że jak przewalasz paczki z busa na chodnik lub do drugiego busa , rzucając nimi to ludzie tego nie widzą ??? Mówisz że to nienawiść ? A jakbyś sobie zamówił paczkę, czekał na nią kilka dni , zapłacił z góry i przychodzi uszkodzona bo jakiś Daun nią Rzucał ? I teraz musisz ją odesłać tam gdzie kupiłeś i czekać na kolejną , oczywiście w międzyczasie kłócąc się ze sprzedawcą który też ma problem bo wysłał towar nie uszkodzony i jest teraz stratny !!! a faktycznie to tylko nienawiść .....
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2021, o 16:26

https://kurierlubelski.pl/krasnystaw-kurierzy-rzucaja-i-kopia-paczki-dla-klientow-zobacz-wideo-jest-odpowiedz-firmy-kurierskiej/ar/c1-15438075
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2023, o 21:29

https://kurierlubelski.pl/krasnystaw-kurierzy-rzucaja-i-kopia-paczki-dla-klientow-zobacz-wideo-jest-odpowiedz-firmy-kurierskiej/ar/c1-15438075
Tak samo jest u nas ,rzucają paczkami o chodnik lub z busa na busa , oczywiście chodzi o kurierów GLS z Tomaszowa. To chyba Norma w tej firmie, zatrudniają buraków i taki jest efekt !


Ostatnio przesunięty w górę 1 kwie 2023, o 21:29 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”