Jankescy żołnierze w Polsce

Z notatnika strażaka, policjanta.

Jankescy żołnierze w Polsce

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 21:23

Lubuskie. Na oczach rodziny pobito trzech Polaków. Podejrzani to amerykańscy żołnierze

Lekarz ze Skwierzyny i jego dwóch dorosłych synów zostało pobitych pod swoim blokiem. Jeden z nich stracił przytomność. Polacy wyszli zwrócić uwagę czarnoskórym mężczyznom mówiącym po angielsku.

Zajście rozegrało się na oczach kobiet. W tym ciężarnej narzeczonej jednego z synów. Jak dowiedział się "Super Express" pobity lekarz jest znanym w okolicy stomatologiem. W piątkowy wieczór do jego parterowego mieszkania w jednym z bloków na osiedlu Grunwaldzkim doleciały odgłosy walenia w drzwi klatki schodowej. Doktor i jego synowie wyszli przed blok z interwencją.

Mężczyźni odkryli, że przed blokiem trwa awantura pomiędzy kilkoma czarnoskórymi mężczyznami. Byli wysocy i dobrze zbudowani. Mówili po angielsku. Polacy zostali przed nich dotkliwie pobicie. Po zajściu napastnicy pobiegli w stronę koszar amerykańskiej armii.

Na miejsce przybyła policja i pogotowie. Lokalna prokuratura rozpoczęła już postępowanie w tej sprawie. O pobicie podejrzanych jest trzech żołnierzy. Innych szczegółów nie ujawniono.

https://www.o2.pl/hot

do tej pory słyszało się jedynie o jankesach powodujących wypadki drogowe w Polsce. Teraz jankesi się coraz bardziej rozzuchwalają. Zgodnie z zawartą umową o stacjonowaniu wojsk USA w Polsce za przestępstwa tu popełnione nie będą stawać przed polskimi sądami.

Re: Jankescy żołnierze w Polsce

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 20:12

Niecodzienny incydent na Dolnym Śląsku. Amerykańskie wojsko "zgubiło" amunicję na A4

Na dolnośląskim odcinku A4 doszło do groźnego zdarzenia. Z wojskowej ciężarówki wypadły skrzynki z amunicją, na rozsypaną amunicję później najechał samochód cywilny. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Ciągle coś gubią, wiecznie na coś wpadają, rozbijają, etc. Czy jankesi do Polski przysłali za karę wszystkie swoje ofermy batalionowe ?


Wróć do „Zdarzenia”