Zderzenie m.in. cysterny, lawety i mikrosamochodu w Bełżcu. Dwie osoby nie żyją

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 13:46

masakra . wiadomo kto zginął ?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 17:35

masakra . wiadomo kto zginął ?
Kto kto, no ludzie zginęli. A co to ma za znaczenie kto. Jakby był to ktoś z twojej bliskiej rodziny pewnie byś już wiedzial/la.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 18:14

spodziewalam sie takiej reakcji 😡 z mojej rodziny na szczęście nie ale moze kogo znam a niekoniecznie mnie zawiadomią bo raczej im to teraz to nie w głowie
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 18:25

spodziewalam sie takiej reakcji 😡 z mojej rodziny na szczęście nie ale moze kogo znam a niekoniecznie mnie zawiadomią bo raczej im to teraz to nie w głowie
To po co pytasz? Liczyłas że ktoś tu nazwiska napisze? Ludzie ogarnijcie się. Jak Cię to ciekawi to poczekaj na klepsydry pod kościołami, tam jest miejsce na takie informacje a nie tu na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 18:53

po gówno 😡 . skoro pytam to chce wiedzieć . a jak nie znasz odpowiedzi to poprostu nie komentuj . sam pewnie tu zaglądasz z nadzieją że może ktoś poda nazwiska to zaspokoisz swoją ciekawość .
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 19:17

ja znam nazwisko osób które zginęły, ale Ci nie podam bo jest ochrona danych tumanie!
wyrazy współczucia dla rodziny ofiar :(
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 19:33

po gówno 😡 . skoro pytam to chce wiedzieć . a jak nie znasz odpowiedzi to poprostu nie komentuj . sam pewnie tu zaglądasz z nadzieją że może ktoś poda nazwiska to zaspokoisz swoją ciekawość .
zamilcz kretynko
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 20:14

też już znam . wspolczuje rodzinie . a ty wal się 🖕
Na górę

Postautor: Juzer » 7 wrz 2018, o 20:49

Spokojnie ludzie, szanujcie się
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 21:14

Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2018, o 21:34

też już znam . wspolczuje rodzinie . a ty wal się 🖕
walą to chyba ciebie, bo na nic innego nie zasługujesz swoim zachowaniem.
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2018, o 07:31

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki na ukraińskich numerach rejestracyjnych staranował cztery pojazdy. W wyniku zderzenia cysterna przewróciła się.

https://www.lublin112.pl/tragiczny-wypa ... fo_content
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”