Policja na porodowce

Z notatnika strażaka, policjanta.

Policja na porodowce

Postautor: Luuu » 12 kwie 2018, o 14:52

Interwencja policji na porodowce? Co tam się stało w ubiegłym tygodniu. Słyszałam, że dzieci ktoś chciał porwać

Re: Policja na porodowce

Postautor: gg4555 » 13 kwie 2018, o 12:26

Nie, policjant miał ciążę poza maciczną i mu usuwali

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 07:10

Nie, policjant miał ciążę poza maciczną i mu usuwali
Nieprawda. Jajowód mu wystawał z brzucha i trzeba było podwiązać. A na koniec i tak okazało się, że to była ślepa kiszka.

Postautor: Gość » 14 kwie 2018, o 09:15

Pchlarze na porodówce?

Postautor: Gość » 17 kwie 2018, o 08:31

Interwencja policji na porodowce? Co tam się stało w ubiegłym tygodniu. Słyszałam, że dzieci ktoś chciał porwać
Jedna z wtedy tam będących kobiet jest w trakcie rozwodu, a że między czasie urodziło się dziecko nie męża to resztę historii dodajcie sobie sami o tej pani :)

Wstyd jednym słowem, ale z tego co mi wiadomo to takie dobre maniery wynosi się z domu.

Postautor: joa » 17 kwie 2018, o 12:27

Głównie chodziło o to, że rodzice laski próbowali porwać dzieci które były na spacerze z mamą niebawem byłego męża. Dodajmy do tego to, że jedno z dzieci już jest pod prawną opieką ojca. Szkoda chłopa a najbardziej dzieci.

Postautor: Jula » 17 kwie 2018, o 12:53

Brednia. dzieci nie mają jeszcze przysposobienia, Wiec take same prawo mają jedni I drudzy dziadkowie. Babka od strony ojca wstydu nie ma, zeby take brudy prac w miejscu publicznym. Patologia

Postautor: Gość » 17 kwie 2018, o 13:06

Brednia. dzieci nie mają jeszcze przysposobienia, Wiec take same prawo mają jedni I drudzy dziadkowie. Babka od strony ojca wstydu nie ma, zeby take brudy prac w miejscu publicznym. Patologia
Czyli wg ciebie jedni dziadkowie mogą BEZPRAWNIE, bez zgody rodzica po dpi erdalać dzieci? z pod opieki innych dziadków, chyba cie PO PIER DO LIŁO!,
Idąc dalej twoją teorią dzieci są traktowane jak przedmioty , bierzesz sobie kiedy chcesz i jak chcesz bez zgody rodziców (ojca matki dzieci) ,
WSTYD, a najbardziej szkoda dzieci, KIEDYŚ TYM DZIADKOM i RODZICOM SROGI WPIER DOL SPUSZCZA za to zniszczone dzieciństwo.

Patologią jest to że dziadkowie Porywacze podobno pracują w Budżetówkach.. to jest PATOLOGIA :D wiem z jednej z budżetówek :)

Dzieciom żadni dziadkowi ani rozstający rodzice już normalnego wychowania nie zagwarantują , jak zwykle w takich sprawach cierpią najbardziej dzieci.
Co na to nasz MOPS? Policja?

Postautor: Luuu » 17 kwie 2018, o 13:35

Taka sytuacja nie powinna się zdarzyc. Wiem jedno, najbardziej cierpia dzieci, tylko dlatego, że wpierdalja się dzidkowie. Zapierdolii matce dzieci, przetrzymywali, napuszczaja przeciw mate, to jest to twoim zdaniem normalne? Sytiacja w tej rodzinie się powtarza. Pare lat temy walczyli z synowa od starszego syna-tez Chcieli pozbawic matke prawo do dziecka. Chorzy z zawisci ludzie. Gdzie jest polices, mops ze take procedery mają miejsce.

Postautor: kema » 17 kwie 2018, o 13:42

To jest prywatna sprawa tych rodzin i tam niech się rozwiązuje a nie tu, a co do odpowiedzi wyżej CO MA PIERNIK do wiatraka, Żona się chłopu puściła zrobiła dziecko z innym a jemu rogi -- zdarza się i innym, po co tu robić sensacje? Dajcie im spokój Jednym i drugim.

Postautor: Ble » 17 kwie 2018, o 17:25

Wstyd dla Pana , ktory nie majac juz czym sie bronic tworzy takie forum .Pan nie ma praw nad zadnym z dzieci , sam uprowadzil .Pani urodzila pana dziecko a nie obcego .A cala ta szopka miala juz miejsce pare lat temu. A pan chowa sie jako osoba anonimowa opisujac bzdury tu na forum .Oczerniajac dziewczyne , ktora do tej pory byla dojna krowa pieniezna .Wstyd !!To panu nie jest wstyd izolowac dzieci od matki i tak ja oczerniajac .Panie gdzie chonir .Ani facet nie jestes , ani ojciec tylko zeykla p..iza ktora chowa sie za dziecmi i oczernianiem .

Postautor: Noo » 17 kwie 2018, o 17:51

Wstyd dla Pana , ktory nie majac juz czym sie bronic tworzy takie forum .Pan nie ma praw nad zadnym z dzieci , sam uprowadzil .Pani urodzila pana dziecko a nie obcego .A cala ta szopka miala juz miejsce pare lat temu. A pan chowa sie jako osoba anonimowa opisujac bzdury tu na forum .Oczerniajac dziewczyne , ktora do tej pory byla dojna krowa pieniezna .Wstyd !!To panu nie jest wstyd izolowac dzieci od matki i tak ja oczerniajac .Panie gdzie chonir .Ani facet nie jestes , ani ojciec tylko zeykla p..iza ktora chowa sie za dziecmi i oczernianiem .

Jak to pare lat wczesniej, to teraz przeciez się dzieje

Wróć do „Zdarzenia”