Właściciel TBN uderzył dziecko

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: sdsds » 10 lis 2017, o 12:02

W sobotę 04.11.2017 szanowny właściciel TBN w Tomaszowie Lubelskim uderzył samochodem dziecko, które znajdowało się na chodniku przy ulicy Matejki. Dziecko przebywało prawidłowo na chodniku. Szanowny pan P..... wjeżdżając na parking nie zachował ostrożności i uderzył dziewczynkę. Wyskoczył z samochodu i zamiast zainteresować się całą tą sytuacją i dzieckiem zaczął drzeć mordę i obwinąć matkę dziecka, że nie dopilnowała dziecka i przebywało ono na wjeździe. Po czym wsiadł w samochód i odjechał. Matka była przestraszona i w szoku a dziecko płakało.
Po pierwsze: dziecko poruszało się prawidło a pan powinien zachować ostrożność jako kierowca!!!!! art.26 ust. 4 Kodeks drogowy - to tak na przyszłość gdyby pan chciał na kimś się wyżyć za swój błąd!!!!!!
Po drugie: Czas najwyższy zdjąć nogę z gazu i nie cwaniakować poruszając się na parkingu!!!!!
Po trzecie: Moje "pan" jest celowo pisane z małej litery, bo ktoś postępując w taki sposób jest dla mnie nikim!!!! Zachowanie godne potępienia!!!!

Na miejscu matki zadzwoniłabym na policję i może to dało by panu od myślenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pan będzie to kasować a ja będę to wstawiać.......niech każdy wie z jakim człowiekiem ma do czynienia!!!!!!! (
Na górę

Wróć do „Zdarzenia”