Praca sezonowa

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: piwko4 » 31 gru 2016, o 02:52

Witam
Poszukuję pracy sezonowej zaraz po maturze w okresie od czerwca do sierpnia włącznie. Jestem osobą aktywną fizycznie, od paru lat uprawiam sporty siłowe więc z pracą fizyczną nie powinienem mieć problemu. Uczęszczam na profil matematyczno- geograficzny i posługuje się językiem angielskim na dobrym poziomie. Bardzo chętnie rozpatrze wyjazd do pracy za granice. Szukam ofert lub osób które są w stanie pomóc w szukaniu pracy. Wszędzie pełno jest wyzysku, a wizja pojechania w nieznane w wieku 18 lat za granicę troszke mnie przeraża. Gdyby ktoś posiadał jakies informacje lub sprawdzone oferty pracy, bardzo prosze o kontakt :) Posiadam ogromną chęć do podjęcia pracy na miejscu lub za granicą

Pozdrawiam wszystkich użytkoników
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2017, o 11:33

W Tomaszowie na Kościuszki jest chyba Agencja Pracy w Holandii.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2017, o 20:58

Jesli pracy sezonowej http://praca.owi.pl/dodatkowa/sezonowa to w sumie teraz jest duzo ofert...
Na górę

Postautor: Nata008 » 21 lip 2017, o 23:03

Zbior malin zapraszam
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2017, o 11:17

Zbior malin zapraszam


Proszę podać jakieś namiary, jestem chętny.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2017, o 11:58

W Svz jest teraz dużo wolnych etatów
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 15:14

Teraz z SVZ dużo osób się zwalnia
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2017, o 20:06

Do obozu nikt nie chce iść
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 07:47

Czyli Ty tak naprawę nie szukasz pracy jak Fredek Kiepski z moim wykształceniem nie ma pracy do roboty gnoje jedne wasze najlepsze tata do pracy teraz
Na górę

Postautor: Kasia788 » 26 lis 2017, o 11:15

Po pierwsze co robią moderatorzy/admini czy inne tego typu stworzenia - ten temat raczej nie bardzo pasuje do "zdarzeń" :-P
Po drugie (do osobnika piszącego wcześniej) - bardzo mnie ciekawi czy chciałbyś zapier..... za 8-10 zł za godzinę i jeszcze np. dojeżdżać do pracy we własnym zakresie. Zastanów się co piszesz, Ferdek :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2017, o 18:18

Jeśli chcesz dorobić parę złotych zajrzyj na
https://www.facebook.com/Płatne-ankiety ... 912057044/
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”