Wygrana w rmf fm

Z notatnika strażaka, policjanta.

Re: Wygrana w rmf fm

Postautor: marcin_rom » 24 sty 2017, o 12:13

szansa na wygranie wynosi ilość wysłanych smsów przez daną osobę, do ilości wysłanych wszystkich emesów przez resztę ludzi

Postautor: hanys » 19 maja 2017, o 09:16

Witam. Kilka słow na temat wygranych w rmf. We wtorek rano wysałem sms z imieniem pod 7252, otrzymałem potwierdzenie i kilka dodatkowych sms na zachetę. O godzinie 13.16 otrzymałem sms od 7252, że w rundzie dodatkowej to własnie ja wygrałem 8000 zł i wkrótce do mnie zadzwonia. Zadzwonili moze 2 minuty pózniej gdy nie mogłem wyjść z euforii po odczytaniu wiadomosci. Myslałem, że to żart...byłem na antenie rmf i wręczyli mi 8000 zł. Po godzinie 17 tego samego dnia, zadzwoniła do mnie miła Pani z potwierdzeniem wygranej i prosiła o dane osobowe w celu wysłania dokumentów, poinformowała mnie równiez o podatku, który sami potracają i ogólnych warunkach konkursu. Na chwile obecna czekam na list z dokumentami i pózniej juz tylko podobno przelew. Nie wspominali niczego o abonamencie rtv i nie dzownili z zastrzezonego tylko +48 12 200 00 00 i zanim zadzownili i pojawiłem sie na antenie, otrzymałem sms z wiadomoscią o wygranej. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze otrzyman przelew, jesli nie, na pewno WAS poinformuję.

Postautor: Gość » 21 maja 2017, o 23:43

Witam. Kilka słow na temat wygranych w rmf. We wtorek rano wysałem sms z imieniem pod 7252, otrzymałem potwierdzenie i kilka dodatkowych sms na zachetę. O godzinie 13.16 otrzymałem sms od 7252, że w rundzie dodatkowej to własnie ja wygrałem 8000 zł i wkrótce do mnie zadzwonia. Zadzwonili moze 2 minuty pózniej gdy nie mogłem wyjść z euforii po odczytaniu wiadomosci. Myslałem, że to żart...byłem na antenie rmf i wręczyli mi 8000 zł. Po godzinie 17 tego samego dnia, zadzwoniła do mnie miła Pani z potwierdzeniem wygranej i prosiła o dane osobowe w celu wysłania dokumentów, poinformowała mnie równiez o podatku, który sami potracają i ogólnych warunkach konkursu. Na chwile obecna czekam na list z dokumentami i pózniej juz tylko podobno przelew. Nie wspominali niczego o abonamencie rtv i nie dzownili z zastrzezonego tylko +48 12 200 00 00 i zanim zadzownili i pojawiłem sie na antenie, otrzymałem sms z wiadomoscią o wygranej. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze otrzyman przelew, jesli nie, na pewno WAS poinformuję.
A później się obudziłem...

Postautor: elcia » 22 maja 2017, o 20:16

A później się obudziłem...
Dokładnie tak to wygląda, kiedys w rundzie dodatkowej wygralam takim sposobem laptopa. i bylo dokladnie, tak jak opisał hanys. Przyszly dokumenty do wypełnienia, po tym jak odesłałam kurier przywiozl komputer:) A ze wartosć nagrody byla ponizej 2500 tys to nie obowiazywal podatek.

Postautor: hanys » dzisiaj, o 09:08

Do GOŚĆ. Ogarnij się chłopiec...to że nie masz szczęścia i Bóg zapomniał obdarzyć Cie rozumiem, nie znaczy że wszyscy maja podobny problem :lol: Całej reszcie proponuję wysyłac sms do rmf, bo ja sam w to nie wierzyłem...a jednak. W loterii rmf biorą udział tysiace jak nie miliony ludzi, więc nie ma co sie dziwić, że w tym wypadku trzeba liczyc na szczęscie...tak stało sie w moim przypadku. Nadal czekam na przelew, jesli go nie otrzymam, rozglośnie sprawe aby ludzie nie nabierali się na to oszustwo. Pozdrawiam

Wróć do „Zdarzenia”