Budżet obywatelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 lut 2017, o 19:51

Liczą i liczą i liczom i liczom i... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2017, o 10:56

Co przeszło a co nie?
Mam nadzieje,źe cygańska promocja zostanie :roll: tego ...bo ...juź jeden filmik promocyjny nas zawiódł i nerwy nasze sa nadszarpnite.
A swoja droga,gdzie jest ów filmik bo zmikł był.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2017, o 16:51

Przeszło lelum polelum za pieniądze miasta. Wiem, że to jakaś tam kultura i dużo głosów, ale ludzie, takie pieniądze powinny być przeznaczone na coś trwałego, co pozostanie. Ile ludzi pójdzie na ten piknik? Komedia normalnie. Ale latanie po blokach się opłacało. Inni nie mieli takiego tupetu.
Na górę

Postautor: henio » 3 mar 2017, o 17:58

Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2017, o 18:04

Z tą promocją cygańską to dajmy sobie spokój,mimo wszystko bo będą sie śmiali :|
Na górę

Postautor: anula » 3 mar 2017, o 19:48

żeby to chociaż byli Cyganie... a to żenada podszywaja się pod cudzą kulturę...chore Super że nie wygrali.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2017, o 20:41

A co z cerkiewną iluminacją?
Na górę

Postautor: Gosc22 » 3 mar 2017, o 21:37

W tomaszowski magistrat powinien w wyeksponować podświetlając specjalistycznie wszystkie zabytki. Na pewno by to wpłynęło na wizerunek miasta.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 10:44

W tomaszowski magistrat powinien w wyeksponować podświetlając specjalistycznie wszystkie zabytki. Na pewno by to wpłynęło na wizerunek miasta.
8) nom ale wyznawców mało.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 11:41

To chyba jest w interesie nas wszystkich a nie wyznawców,pięknie teraz cerkiew wygląda to zasługa gospodarza mimo,ze jest mało wiernych więc miasto poza budżetem powinno zadbać o resztę
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 12:33

To chyba jest w interesie nas wszystkich a nie wyznawców,pięknie teraz cerkiew wygląda to zasługa gospodarza mimo,ze jest mało wiernych więc miasto poza budżetem powinno zadbać o resztę
Może kiedyś :panzielony: bez urazy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 12:47

Przeszło lelum polelum za pieniądze miasta. Wiem, że to jakaś tam kultura i dużo głosów, ale ludzie, takie pieniądze powinny być przeznaczone na coś trwałego, co pozostanie. Ile ludzi pójdzie na ten piknik? Komedia normalnie. Ale latanie po blokach esię opłacało. Inni nie mieli takiego tupetu.
Owszem,widać nie dorośliśmy do pewnych inicjatyw.Lelum polelum powiadasz :roll: no tak.
Dla mnie lepszym było zainwestowanie całej kwoty w Zieleniak bo to korzyść dla wszystkich.
Może.
Wprowadzenie wiecej zielni do centrum aby złamać betonowy wystrój.Może wiecej kwiatow.Wszystko wybrukowano lub zabudowano.Może skwerek różany dla zapachu.eh...
Byle z głową,byle z głową...
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 13:44

Przeszło lelum polelum za pieniądze miasta. Wiem, że to jakaś tam kultura i dużo głosów, ale ludzie, takie pieniądze powinny być przeznaczone na coś trwałego, co pozostanie. Ile ludzi pójdzie na ten piknik? Komedia normalnie. Ale latanie po blokach esię opłacało. Inni nie mieli takiego tupetu.
Owszem,widać nie dorośliśmy do pewnych inicjatyw.Lelum polelum powiadasz :roll: no tak.
Dla mnie lepszym było zainwestowanie całej kwoty w Zieleniak bo to korzyść dla wszystkich.
Może.
Wprowadzenie wiecej zielni do centrum aby złamać betonowy wystrój.Może wiecej kwiatow.Wszystko wybrukowano lub zabudowano.Może skwerek różany dla zapachu.eh...
Byle z głową,byle z głową...
Nie po to żądzacy beton zrobił Tomaszów betonem,żeby teraz zazieleniać teren.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2017, o 15:12

A nóż widelec coś drgnęło i już nikt nie wierzy,że to co posadzili na rondzie pośród kamieni -zarośnie.Skwar i mróz a i spaliny robią swoje.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 11:33

ZNOWU MAMY SZANSĘ :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”