Budżet obywatelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 lip 2015, o 17:36

Gość pisze:budżet obywatelski to rzeczywiście super pomysł naszego burmistrza i chwała mu za to. Ale zwykli ludzi tu na forum nie zaglądają. To krąg samych zainteresowanych bijących pianę tak bezinteresownie :oops: .

:wink: niech Tobie będzie,że to pomysł naszego.
Niech poczyta stare tematy to znajdzie więcej gotowców oraz inspiracji.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2015, o 18:41

Nie wątpię że matek i ojców sukcesu będzie wielu, wiem że to inicjatywa burmistrza
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2015, o 19:03

Gość pisze:Nie wątpię że matek i ojców sukcesu będzie wielu, wiem że to inicjatywa burmistrza

Dobra niech będzie jak już stranie sie upierasz :D
Tylko z tymi pojektami i głosowaniem może byc kłopot.
Może burmistz wpadłby na nowy pomysł...np.
"W lipcowa niedziele na rondzie przy stoliku pod parasolem przysiedłby z gronem najbliższych kreatorów odpowiedzialnych za to i owo w mieście.Na dużym arkuszu paieru pakowego wypisane flamastrem projekty,
Na drugim pustym arkuszu miejsce na nowe ...może komuś coś wpadnie do glowy zmyślnego.
Rozdawnie karty do głosowania trafiają do dużej liczby mieszkańcow bo nikt poza urzędnikami i ich rodzinami nic nie wie o tym budżecie i nie będzie sie fatygował "niepotrzebnie "do urzędu w takim celu :wink:
Drugi pomysł to natychmiastowy sondaż popularności projektów.UStawić 10 koszykow z info p projekcie.Zaopatrzyć sie w zakrętki lub kapsle i niech każdy wrzuca na oczach swój głos.
Od razu bedzie wiadomo co podoba sie najbardziej :panzielony: "

U nas pomysłow wiele i cieszy fakt ich wykorzystywania ku chwale miasta i jego mieszkańców.
Może wreszcie cos sie zmieni i ruszy.
Pozdrawiamy :panzielony:
Na górę

Postautor: tomaszow » 15 lip 2015, o 12:27

można już oddawać głosy - głosujcie!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2015, o 15:33

tomaszow pisze:można już oddawać głosy - głosujcie!!!!


hmmm...a jak kto nie jest przekonany,to co?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2015, o 19:44

Ja nie zagłosuję - dlaczego ?
Dlatego że trzeba przed głosowaniem wypełnić kartę swoimi danymi, imię i nazwisko - adres zamieszkania - Pesel !!!
Kogoś po........... ???
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2015, o 12:27

Jak głosuję coś zostanie .... dla mieszkańców, chociaż nie ma mojego pomysłu.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2015, o 12:50

Gość pisze:Jak głosuję coś zostanie .... dla mieszkańców, chociaż nie ma mojego pomysłu.

:D
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2015, o 13:35

wszystko dobrze tylko nikt nie mówił że to maja być projekty wyposażania różnych sal i pracowni, wtedy kazda szkoła i przedszkole zgłosiło by się, większość myslała o projektach z których będą korzystać wszyscy mieszkańcy i przybywajacy do naszego miasta, czy to celowo tak zrobiono aby skorzystali tylko wybrańcy?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2015, o 14:34

Gość pisze:wszystko dobrze tylko nikt nie mówił że to maja być projekty wyposażania różnych sal i pracowni, wtedy kazda szkoła i przedszkole zgłosiło by się, większość myslała o projektach z których będą korzystać wszyscy mieszkańcy i przybywajacy do naszego miasta, czy to celowo tak zrobiono aby skorzystali tylko wybrańcy?

O tak,to jest niesprawiedliwe.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2015, o 10:03

To jest małe oszustwo ale za rok będzie projektów dla szkół 100 szt. + 50 szt. Na wyposażenie biur władzy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2015, o 22:49

Zobaczymy za rok, ale ja tam nie jestem pewny czy za rok nie będziemy głosować tylko na projekty wspierające inwestycje jednostek podległych miastu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 16:42

a jaka musi być frekwencja ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 16:55

jak tak dalej pójdzie to za rok za tą kasę zaprojektujemy ogródki radnych
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2015, o 07:55

Jak tam głosowanie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”