ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 sty 2015, o 18:17

Ci co teraz tak wygodnie siedzą, telepią portkami i mają miny jakby już przegrali, o co to chodzi? gdzie radość zwycięstwa? Chyba sami się nie spodziewali że im się to znów uda! I teraz trzeba robić a tu brak sił, wiedzy i umiejętności żeby podnieść gminę z recesji.... :lol: , działajcie panowie, Łaszczów patrzy i czeka na efekty
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2015, o 13:40

Witajcie :)
Moje zdanie jest takie.
Szkoły skasować wszystkie ! a płacić księżom za naukę tak jak to było za króla Jagiełły i co!! wtedy pokonalim europeiskich rycerzów to i teraz szybko by nam poszło!
Cała forsa unijna szła by do nasz
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2015, o 17:43

jak wykasować szkoły? tam cała brać osadzona, burmistrzowa, i wielu pociotków... gdyby zamknąć szkoły dzieci by sobie poradziły, rodzice też, ale nauczyciele ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 07:57

Mniej lekcji więcej rekolekcji!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 07:58

Mniej lekcji więcej rekolekcji!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 08:23

Ta śmieszna szkoła w steniatynie, albo liceum już dawno nie powinny istnieć. Tylko krzywda dla dzieci. Ale gdzie profesorków poupychać?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 12:15

Zazdrościsz ?? trzeba było sie uczyć na nauczyciela !!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 17:38

coś się dzieje w urzędzie miasta, strasznie nerwowo jest, coś się wydarzy pewnie lada moment .
Na górę

Postautor: jaj » 12 sty 2015, o 21:53

Dajcie już spokój z tymi szkołami, nudne to już się stało. Ludzie, którzy mieli kłopoty z nauką teraz wylewają tu swoje żale i myślą, że jak zamkną szkoły to będzie im lżej na sercu. Nie wiesz człowieku jeden z drugim że ciebie te szkoły wyuczyły, pod warunkiem że chciałeś się uczyć, ale chyba nie, skoro takie bzdury piszesz i wszystkie chcesz zamykać. Nauczyciele sobie poradzą, poupychają ich do większych, ale być może twoje dziecko lub twojego sąsiada będzie marzło na przystanku czekając na autobus. Otwórz oczy i zobacz co się wokół dzieje. Jak szkół nie będzie na wsiach, to i ludzi młodych nie będzie, bo ja nie chciałabym, by moje dziecko do podstawówki musiało dojeżdżać i wstawać o szóstej rano.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2015, o 22:05

Oczywiste, zero zaangażowania, aby było w miarę wygodnie. Nieważne, że później guzik z tego, ale wygoda najważniejsza. Później płacz i lament, bo nic się nie osiągnęło. Zwykłej matury dziecko po takim poziomie nie ma możliwości zdać, a jak już zda to pójdzie do najgorszych byłych wojewódzkich miast na kiepskie studia. Potem zmywak w Anglii i narzekanie, bo w PL socjal kiepski.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2015, o 11:20

Myślę, że "poziom nauczania" w szkole nie zależy jedynie od nauczycieli, ale w dużym stopniu od samych uczniów i ich rodziców.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2015, o 16:57

jedna rodzina telepie szkołami w Łaszczowie i wszystkie działania są robione pod kontem tej rodzinki fachowców! Co wy tu pleciecie o dobru dziecka czy jakimś dojeżdżaniu, uczniów to ma się daleko w du..., kasa się liczy i kto ile ma godzin i ile zarabia!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2015, o 17:23

No coś w tym jest, odważnie napisane i jakże prawdziwie!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2015, o 17:24

A co to za rodzina? Corleone? Może zeszlibyście już na inny temat.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2015, o 22:02

Corleone to oni nie są ale jakby byli to to, co nad nich nadciąga nazwali by armagedonem. Nie wiem czy arką będzie PSL dla kolesi :lol:... Multisport nie jest dla wszystkich panie!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”