ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 lis 2016, o 17:38

kibic pisze:swieto niepodleglosci wypadlo blado musztra jeszcze gorzej jak mamy miec narybek wojskowy w naszej armii ztakich klas mundurowych jak my bedziemy wygladac w oczach sojusznikow zwykla zenada poto aby utrzymac liceum upadajace i pare etatow nauczycielskich do ktorych doplacaja podatnicy znaczy sie my a zadluzenie rosnie

Jaki pan taki kram!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2016, o 22:33

A ja w d.upie mam takie uroczyste sztywniactwo, widziałem jak ten maluczki dyrektorek latał ludziom łapkę podawał i stał na baczność jak przed swoim pomnikiem. Siostrzyczka latała robiła zdjęcia w takich samych butach jak "Prytti woman" tylko gumki nie wypadały! A widziałem tylko te nauczycielki z LO których godziny zabrał i dał jej! O zgrozo nie ma ratunku na to osuszenie tego bagna??
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2016, o 22:42

Miara klasy w stroju, jakiś czas temu podkład nie pasował że angielskie słowa nie dobrane do uroczystości tańca, no faktycznie butki były "z wydymanegoo filmu" ale moda, jest modą a dobry smak zawsze zostanie dobrym smakiem. Niech żyje wolna Polska! Łaszczów dla Bed......sh { czytaj na kłopoty)
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2016, o 06:22

Gość pisze:A ja w d.upie mam takie uroczyste sztywniactwo, widziałem jak ten maluczki dyrektorek latał ludziom łapkę podawał i stał na baczność jak przed swoim pomnikiem. Siostrzyczka latała robiła zdjęcia w takich samych butach jak "Prytti woman" tylko gumki nie wypadały! A widziałem tylko te nauczycielki z LO których godziny zabrał i dał jej! O zgrozo nie ma ratunku na to osuszenie tego bagna??

Ratunek nadchodzi i niech się śmieją póki mogą bo niebawem przyjdzie czas,że nie będzie wesoło,oj nie będzie!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 07:26

Zima znowu zaskoczyła służby w Łaszczowie wszystko zasypane a i z inscenizacji w palampowie kicha a tak chciał błysnąć ,obudził się a przez poprzednie lata cisza ,czyżby chciał się przypodobać nowym władzom ?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 10:43

Nie władzom a wyborcom. Wybory już za 2 lata. A tam niewiele się robi. Pukarzow to samo. Nic. A tak na marginesie to naprawdę caracal ze starostą przyleciał 11?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 11:05

Gość pisze:Nie władzom a wyborcom. Wybory już za 2 lata. A tam niewiele się robi. Pukarzow to samo. Nic. A tak na marginesie to naprawdę caracal ze starostą przyleciał 11?


Tak ,już się biorą za starostę hrubieszowskiego z PSL,następny będzie tomaszowski PSL ,Jarek już czyta kwity a jest tam i łaszczów z myjnią na czele
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 15:33

Te barany to by może otrzeźwieli już po długim weekendzie i przez okno by wyjrzeli. Nawaliło śniegu, chodzić się nie da , jeździć to masakra, a u nas oczywiście gospodarza brak i nie ma komu zarządzić odśnieżania. Nie każdy tak jak wy darmozjady ma wolne , żeby siedzieć w domu. Niektórzy nie mają weekendów i pasowałoby jakoś dojechać do pracy. Oprzytomnieć, bo do wiosny daleko
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 16:11

Hahaha startuj na burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 16:48

Gość pisze:Te barany to by może otrzeźwieli już po długim weekendzie i przez okno by wyjrzeli. Nawaliło śniegu, chodzić się nie da , jeździć to masakra, a u nas oczywiście gospodarza brak i nie ma komu zarządzić odśnieżania. Nie każdy tak jak wy darmozjady ma wolne , żeby siedzieć w domu. Niektórzy nie mają weekendów i pasowałoby jakoś dojechać do pracy. Oprzytomnieć, bo do wiosny daleko


A ja dopiero widziałem jak sprzęt z gzuku zaczął odśnieżać, najpierw oczywiście uliczka pana burmistrza.., są równi i równiejsi.., wiadomo jak okręt tonie kapitan schodzi ostatni a jak wioskę zawiewa to odśnieżamy najpierw koło kapitana żeby miał którędy wiać!
Na górę

Postautor: miz » 13 lis 2016, o 18:49

Gość pisze:
Gość pisze:Te barany to by może otrzeźwieli już po długim weekendzie i przez okno by wyjrzeli. Nawaliło śniegu, chodzić się nie da , jeździć to masakra, a u nas oczywiście gospodarza brak i nie ma komu zarządzić odśnieżania. Nie każdy tak jak wy darmozjady ma wolne , żeby siedzieć w domu. Niektórzy nie mają weekendów i pasowałoby jakoś dojechać do pracy. Oprzytomnieć, bo do wiosny daleko


A ja dopiero widziałem jak sprzęt z gzuku zaczął odśnieżać, najpierw oczywiście uliczka pana burmistrza.., są równi i równiejsi.., wiadomo jak okręt tonie kapitan schodzi ostatni a jak wioskę zawiewa to odśnieżamy najpierw koło kapitana żeby miał którędy wiać!


Tu Centrum utrzymania DRÓG w zimie . Proszę aby osoba wyżej podała dokładny adres i odpowiednie służby przyjadą w ciągu najbliższego kwadransa odśnieżyć.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2016, o 18:58

Idź szurnij poprzedniku samogonki, bo bredzisz jak potłuczony. Nikt nie pisze, że ma być w kwadrans cała okolica odśnieżona. Ale do cholery do 16-tej to chyba można w palcem w dupie centrum Łaszczowa odśnieżyć. Tym bardziej, że ludzie przyjeżdżają do Kościoła, sklepów czy na przystanek. Więc te swoje żałosne wypociny to zachowaj dla swoich kumpli
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2016, o 12:51

Burmistrz dopłaca do Szkoły podstawowej 1 mln, a do LO 1.2 mln (miliona) złotych rocznie/ Rozumiem szkoła podstawowa to być musi bo każde dziecko od niej zaczyna naukę,( i tam do tej szkoły chodzi żona burmistrza) ale to LO ? wychodzi na to że trzymane jest tylko dla nauczycieli bo uczniów tam nie ma już prawie wcale, ilu z nich było na składaniu przysięgi na 11 listopada? Stać nas na taki prestiż? Może warto zająć się najbogatszą grupą społeczną? Jak już musicie łożyć nasze pieniądze na tylu nauczycieli, pokażcie jakieś efekty? Kogo i czego tam uczycie?
Na górę

Postautor: kibic » 14 lis 2016, o 18:43

do przedmowcy mysle ze kwoty wydatkow na szkoly sa wyzsze jak te poda ne ktos kompetentny z radnych powinien poinformowac mieszkancow jakie sa wydawane srodki na szkoly i cala elite nauczycielska a nie kryc sie za niewiedza bedac w radnym kilka kadencji zaden z wybranych radnych pytany zaslania sie niewiedza
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2016, o 20:31

pełną kwotę wydatków zawsze znajdziecie w budżecie na dany rok
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”