ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 13:17

Piszcie tutaj nowe newsy z gminy o wszystkim nawet o pogodzie, stary temat nie aktualny, burmistrz wybrany, jaki jest i będzie czas pokaże. Piszcie co można zmienić w Naszej gminie, co zrobić aby żyło się lepiej i dostatniej 8)

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 13:27

W Święto Trzech Króli wszystkiego najlepszego naszym władzom świecki i kościelnym! Coby się dalej razem trzymali i w polityce wspomagali :panzielony:

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 17:18

obciąć pobory darmozjadom ze szkół, zaczynając od dyrektorów, ta banda zarabia jak w największych miastach Polski, typu Kraków, Wrocław..., jak tak można? A jakieś osiągnięcia? Ledwo dysząca szkoła średnia, i szkółki wiejskie przeczekalnie dla znajomków burmistrza i braci...

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 18:16

Czy Łaszczów (miasto) nie posiada swojego forum że musicie się produkować na naszym forum ?

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 22:15

Niestety nie a to co jest w gminie to trzeba się zalogować podając swoje dane itd...cyrk nieprawdaż?

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 22:22

Gość pisze:obciąć pobory darmozjadom ze szkół, zaczynając od dyrektorów, ta banda zarabia jak w największych miastach Polski, typu Kraków, Wrocław..., jak tak można? A jakieś osiągnięcia? Ledwo dysząca szkoła średnia, i szkółki wiejskie przeczekalnie dla znajomków burmistrza i braci...


No tak rzec można trzeba się było uczyć ćwoku to też byś zarabiał :lol: no jeśli chodzi o tego małego z liceum to dawno powinno sie go wyrzucić na zbity łeb tylko biega jak nie do gminy to do gimnazjum albo czort wie gdzie jeszcze, zabiegany jak biznesmen jakiś a kto zadba o szkołę by zachęciła uczniów do uczenia się w naszym lo?

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 09:49

SZKODA TEJ SZKOŁY, ALE CÓŻ, BĘDZIE KONKRETNA PRZYCHODNIA ZA DWA, TRZY LATA, A NAUCZYCIELE W POLE DZIABAĆ!!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 11:58

Temat Liceum w Łaszczowie uważam za zamknięty, to agonia już! O czym tu dyskutować 70 uczniów i 20 nauczycieli pożal się Boże! Zajmijmy się tymi szkołami w terenie tam jest jeszcze ciekawiej! Po co burmistrz marnuje nasze pieniądze utrzymując te budynki i płaci nauczycielom za nic, pora sie przekwalifikowywać już! Umiecie uczyć ludzkie dzieci nauczcie się dowolnego innego fachu i z niego żyjcie!!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 12:12

To Liceum w Łaszczowie było wizytówką przez kilka lat, ale taka mała szkoła musi mieć konkretnego dyrektora! Marketing, reklama i renoma to podstawa! Ten mały biegający po parku z telefonem nie wydzwoni renomy ani nie przeprowadzi rekrutacji bo nie umie, Taki Nikodem D., sami nauczyciele nic tu nie wywalczą, choć walczą jak lwy! Dyrektor ma przemawiać, namawiać i reprezentować szkołę, a nie być wiecznym uciekinierem!!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 12:15

Gość pisze:To Liceum w Łaszczowie było wizytówką przez kilka lat, ale taka mała szkoła musi mieć konkretnego dyrektora! Marketing, reklama i renoma to podstawa! Ten mały biegający po parku z telefonem nie wydzwoni renomy ani nie przeprowadzi rekrutacji bo nie umie, Taki Nikodem D., sami nauczyciele nic tu nie wywalczą, choć walczą jak lwy! Dyrektor ma przemawiać, namawiać i reprezentować szkołę, a nie być wiecznym uciekinierem!!


A bywało że LO Łaszczów było zagrożeniem nawet dla bytu LO Tyszowce, niestety już nie jest!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 12:18

Co myślicie o marnotrawieniu środków z funduszu Grzędy G6 na kioski multimedialne, zapraszam na stronę stowarzyszenia w celu prześledzenia jakie fundusze zostały przekazane na takie bzdety!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: subaru » 7 sty 2015, o 17:36

Gość pisze:Niestety nie a to co jest w gminie to trzeba się zalogować podając swoje dane itd...cyrk nieprawdaż?A co wstydzisz się swoich poglądów i spostrzeżeń co do rzeczywistości w Łaszczowie.

Łatwiej jak tchórz opluwać swoją władzę wybraną w demokratycznych wyborach ?

Opanuj się , pokaż co potrafisz , podaj propozycje i nie strzelaj zza węgła !!!!

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 8 sty 2015, o 08:28

w demokratycznych wyborach?

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 8 sty 2015, o 09:04

demokracja za flaszkę i staż dla strategicznie lapiących jęzorem :lol:

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!

Postautor: Gość » 8 sty 2015, o 18:03

Gość pisze:demokracja za flaszkę i staż dla strategicznie lapiących jęzorem :lol:Masz dowody to do prokuratora zgłoś a n ie klep jęzorem !!!

Taką mamy demokracje na jaką zasłużyliśmy - większość wygrała i ma władze.
A Tobie i niektórym inny pozostaje zbierać siły i Szabelki by wygrać następne wybory i wtedy pokazać : " co potrafisz zrobić" a nie tylko opluwać rzeczywistość. ( punkt widzenie zależy od punktu siedzenia :panzielony: )


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”