Marzena Czubaj-Gancarz

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Marzena Czubaj-Gancarz

Postautor: Ruda » 23 lis 2014, o 16:21

Jak taka pani bez szkoły może kandydować nawet pewnie nie ma ukończonej szkoły podstawowej ta jakiś absurd a te głosy oddane na nią to sprawka jej męża jeździł po starsze osoby i zawoził je za kasę aby oddali na nią głos innym słowem nawet pewnie by nie dostała więcej niż 100 głosów. Jestem mieszkańcem Rudy Wołoskiej jak taka osoba mogła zająć się ekologią i założyć gospodarstwo agroturystyczne związane ze stawami przecież każdy wie co ona tam robi jeżdzą do niej na ryby a plastiki zostają i tak codziennie je wypala dość tego smrodu ile jeszcze można wytrzymać nikt się tym nie może zająć a teraz jak by została wójtem to co niby będzie robić tylko brać kasę ponad 7 tyś. złotych za co ja się pytam.

Re: Marzena Czubaj-Gancarz

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 16:48

Ruda pisze:Jak taka pani bez szkoły może kandydować nawet pewnie nie ma ukończonej szkoły podstawowej ta jakiś absurd a te głosy oddane na nią to sprawka jej męża jeździł po starsze osoby i zawoził je za kasę aby oddali na nią głos innym słowem nawet pewnie by nie dostała więcej niż 100 głosów. Jestem mieszkańcem Rudy Wołoskiej jak taka osoba mogła zająć się ekologią i założyć gospodarstwo agroturystyczne związane ze stawami przecież każdy wie co ona tam robi jeżdzą do niej na ryby a plastiki zostają i tak codziennie je wypala dość tego smrodu ile jeszcze można wytrzymać nikt się tym nie może zająć a teraz jak by została wójtem to co niby będzie robić tylko brać kasę ponad 7 tyś. złotych za co ja się pytam.

O to b.ciekawe nic o tych wozeniach sie nie mówi, a czy uprawianie takiego procederu nie jest przypadkiem karalne? w czasie wyborów poobserwujemy tego mezusia*wjazdy, wyjazdy, transport, kogo ,gdzie, ile

Postautor: kasera » 23 lis 2014, o 17:45

Ruda pisze:Jak taka pani bez szkoły może kandydować nawet pewnie nie ma ukończonej szkoły podstawowej ta jakiś absurd a te głosy oddane na nią to sprawka jej męża jeździł po starsze osoby i zawoził je za kasę aby oddali na nią głos innym słowem nawet pewnie by nie dostała więcej niż 100 głosów. Jestem mieszkańcem Rudy Wołoskiej jak taka osoba mogła zająć się ekologią i założyć gospodarstwo agroturystyczne związane ze stawami przecież każdy wie co ona tam robi jeżdzą do niej na ryby a plastiki zostają i tak codziennie je wypala dość tego smrodu ile jeszcze można wytrzymać nikt się tym nie może zająć a teraz jak by została wójtem to co niby będzie robić tylko brać kasę ponad 7 tyś. złotych za co ja się pytam.

Czyżby sąsiadka się skarży ?
A może jeszcze napisz ze piesek za głośno wyje albo woda szumi,ptaki śpiewają,liście lecą do pańskiej posesji ?

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:10

kasera pisze:

Czyżby sąsiadka się skarży ?
A może jeszcze napisz ze piesek za głośno wyje albo woda szumi,ptaki śpiewają,liście lecą do pańskiej posesji ?

CHLOPY DOSTAWALI PIWO POD SKLEPEM ,za co jak myslicie ??!! dodatkowo jezdzil wynajety bus ktory wozil tych co to nie mieli jak sie dostac do miejsc glosowan -to informacja sprawdzona,i juz z tego co wiem zgloszona.

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:20

Ba ja to nawet wiem kto wozil tym busem.Podhorce sie klaniaja i Leokadia jako glowny organizator!!!

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:27

co do busa to nie wiem. ...ale piwa pod dawno zamkniętym sklepie nie bylo! wiem bo tu mieszkam.....chyba ze sie nie załapałem

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:31

nie pisalem o sklepie u ciebie akurat.chodzilo o moja wies.

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:34

Pierdoły. On musiałby jezdzic pendolino żeby w tak krótkim czasie setki wyborców przewozić. Fakt jest faktem że aksamitny kapelusz przegrał w pierwszej turze z panią Marzeną i oby za tydzień stało sie tak samo jak tydzień temu. Panie Antosiu niech pan pusci sobie przebój Anny Jantar i nie molestuje tymi wpisami pisanymi przez pana popleczników przyszłej Pani wójt

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 21:39

HONOR [...] tego niestety brakuje tej pani i jej radnym przydupasom pis'owskim.
Jezeli prawda jest,ze w ten sposob zdobyla poparcie,to dziekuje bardzo za takiego wojta i towarzyszy ''adwokatow'' od tych wszystkich brudow!!!I skoro gra z jej strony toczy sie tak nieuczciwie,to ja juz widze jej prace w urzedzie.
Ozgrozo oddaj tym wszystkim ludziom rozum!!!!!!!
:(

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 02:55

patrząc na te wszystkie komentarze z przymrużeniem oka wysuwa się na myśl jeden wniosek, pełno tutaj nienawistnych ludzi, którzy ciągle obrzucają błotem to jednego to drugiego .głosuj na kogo chcesz ale nie oczerniaj bo nie chciałbyś sam być z g...zmieszany!! :x

Postautor: Rolnik » 24 lis 2014, o 03:41

Czubaj niczego konkretnego nie osiągną jako radna i nie osiągnie jako wójt , kto miał okazję mieć z nia do czynienia czy cos zalatwic naprawde to wie dobrze ze na nia nie zagłosuje, bardzo się wywyższa, jest arogancka. Przykro mi,ale mialam taki incydent z tapania i pisze to co mysle.Jestem z Rudy. nie powinia zajmować stanowiska nie znając spraw w gminie skoro dobrze nie zna spraw blisko siebie, najpierw powinna lepiej popracować przy tej opcji radnej wsi i cos dobrego w tym osiagnac,zablysnac,zdobyc zaufanie wszystkich tych ktorzy dzis jej nie ufaja.Bo teraz to wyglada tylko tak jakby pani chciala tylko władzy i wyższej płacy! Oczywiste jest to, że każdy głosuje na tego, kogo bardziej lubi lub zna.ALE JEDNAK Nie znając planu wyborczego, nie znając wykształcenia ani poglądów kandydata to jest wielki blad!
Tu tez uważam jak wiekszosc na forum ze jest pani za slaba na taki wyczyn jak wojtowanie.Do mnie do domu pani nie przyszla,choc byla pani u sasiadow,dlaczego? -bo mi pani kiedys jednak nie pomogla prawda...
Na dzień dzisiejszy życze wygranej obecnemu wojtowi tak jak i w oststnich latach.dziekujemy za pomoc jaka od pana dostalismy. dla mnie jest pan sprawdzonym czlowiekiem na odpowiednim miejscu!
Tak na marginesie to dobrze ktos napisal ze w naszej gminie to jak w +ranczu+ lodzia czerepach i duda pomagierzy i doradcy wojta..swieta prawda niestety.
pozdrawiam

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 03:49

I tak jak w Ranczu wójtem będzie kobieta

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 04:08

Gość pisze:I tak jak w Ranczu wójtem będzie kobieta

to nie film,tylko realia niestety...no chyba ze pani czubaj jest wyksztalcona amerykanka znajaca jezyki i ma za soba lata nauki hahaa to wtedy ma moj glos! jakajest prawda jednak wszyscy wiemy ....... :|

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 18:03

nie obrażaj tych którzy się tu wypowiadają nie mierz ludzi własną miarą. z tych komentarzy negatywnych wyłania się obraz osób wspierających Panią Czubaj czyli miernota.
bo jeśli sie nie umie zalet kandydatki wyłuskać, programu a w argumentacji na temat przeciwnika co drugie słowo to wulgaryzm to o czym to świadczy o niskim poziomie intelektualnym, nieprawdaż?

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 19:54

Miej pretensje do wierchuszki, w Polsce każdy może zostać wójtem. Nie potrzebne mgr ani inż - wystarczy chcieć. Wiec przestańcie wykształciuchy używać tego argumentu przeciw Pani wójt!

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”