Czy burmistrz Łaszczowa Cezary Girgiel jest uczciwy?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 10:29

1. Kradzież pomysłu i dokumentacji pod działalność gospodarczą?
2. Kupno działki pod działalność gospodarczą - kto? jak? w jakich okolicznościach?
3. Nieprzemyślane inwestycje i zadłużenie gminy?
4. Myjnia i działka przylegająca do niej - wszystko zgodnie z granicami geodezyjnymi?
5. Nepotyzm?
6. Niejasności w zeznaniach majątkowych za rok 2013, 2014 i wcześniej?
7. Burmistrz może prowadzić działalność gospodarczą? KIedyś był podobny przypadek, wójt ze steniatyna zrezygnował, pamiętacie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 10:39

Jest
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 11:07

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 11:15

w dodatku chodzą słuchy, ze koło cmentarza będzie kupował działke pod CPN
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 11:23

Do dnia 16 listopada działka będzie w posiadaniu kogoś z bliskiego otoczenia burmistrza :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 12:13

Trzeba sobie umieć zapewnić przyszłość i ustawić rodzinę jak po latach tłustych nastaną lata chude!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2014, o 15:17

to będzie ten przetarg na tę działke koło cmentarza, czy to już po wszystkim?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 07:39

1. Kradzież pomysłu i dokumentacji pod działalność gospodarczą?
2. Kupno działki pod działalność gospodarczą - kto? jak? w jakich okolicznościach?
3. Nieprzemyślane inwestycje i zadłużenie gminy?
4. Myjnia i działka przylegająca do niej - wszystko zgodnie z granicami geodezyjnymi?
5. Nepotyzm?
6. Niejasności w zeznaniach majątkowych za rok 2013, 2014 i wcześniej?
7. Burmistrz może prowadzić działalność gospodarczą? KIedyś był podobny przypadek, wójt ze steniatyna zrezygnował, pamiętacie?
8. Korzyści majątkowe otrzymane za wpuszczenie na łaszczowski rynek Biedronki?
9 Zatrudnianie pracowników bez ogłaszania konkursów?!! (korzyści za zatrudnianie znajomych)
10. Nie przestrzeganie polityki budżetowej UM i szkół na terenie gminy!!
11. Przyjęcie dotacji z G6 na budowę myjni?! Wynika z tego, że burmistrz wraz z panem Wochem rozdysponowali gotówkę stowarzyszenia na potrzeby rodziny pana burmistrza, a pan Woch zajął się budową, więc przejął przez dłonie burmistrza część tej dotacji :D
Na górę

Postautor: kiep » 3 lip 2017, o 17:45

    Cezary Girgiel jest 1000,% nie uczciwy. Synio ma myjnie za nasze pieniądze plus działkę juz o biedrace nie wspomnę. A spójrzcie w gminie kto pracuje. Sami znajomi girgla. Trzeba mu wkoncu urwać tej dobroci. Trzeba by mu się wziąć za dupę łącznie z tegorocznymi oszukanymi zawodami straży pożarnej.
    Na górę

    Postautor: Gość » 3 lip 2017, o 18:08

      Cezary Girgiel jest 1000,% nie uczciwy. Synio ma myjnie za nasze pieniądze plus działkę juz o biedrace nie wspomnę. A spójrzcie w gminie kto pracuje. Sami znajomi girgla. Trzeba mu wkoncu urwać tej dobroci. Trzeba by mu się wziąć za dupę łącznie z tegorocznymi oszukanymi zawodami straży pożarnej.
      Gościu pokaż mi chociaż jedną gminę w której pracują obcy z poza świty wielmożnego władcy. :?:
      Na górę

      Postautor: Gość » 6 lip 2017, o 22:33

        Cezary Girgiel jest 1000,% nie uczciwy. Synio ma myjnie za nasze pieniądze plus działkę juz o biedrace nie wspomnę. A spójrzcie w gminie kto pracuje. Sami znajomi girgla. Trzeba mu wkoncu urwać tej dobroci. Trzeba by mu się wziąć za dupę łącznie z tegorocznymi oszukanymi zawodami straży pożarnej.
        Gościu pokaż mi chociaż jedną gminę w której pracują obcy z poza świty wielmożnego władcy. :?:
        Jeżeli są to osoby przygotowane merytorycznie do wypełniania określonych obowiązków, nie mam nic przeciwko, mogą być nawet z najbliższego otoczenia "panującego". W naszej gminie niestety jest tak, że większość osób nie nadaje się do tej pracy. Sekretarka jest tak tępa, że nie potrafi prostej czynności wykonać, jaką jest odebranie telefonu. Te starsze panie z epoki liczydła, nie potrafiące obsługiwać komputera, informatyk nie wie jaki format ma data, już nie chcę się wypowiadać o tych dwóch paniach z USC, czy też tych nieszczęsnych opiekunkach społecznych,te "różanki bezładzianki" i inne "niemrawce" :lol: :lol: Gdyby panujący miał mózg to pogoniłby to towarzystwo albo do nauki, albo do domu. A że ten człowiek reprezentuje taki sam poziom, to nie zauważa nieprawidłowości, wręcz przeciwnie uważa się za "Cezara odnowiciela" :lol: :lol:
        Na górę

        Postautor: beza » 7 lip 2017, o 08:28

        Przykra konstatacja ale opisywany osobnik nie posiada żadnych cech homo sapiens no chyba że tylko sapie
        Na górę

        Postautor: gosc32 » 20 lip 2017, o 12:25

        Tak, jak najbardziej
        Na górę

        Postautor: Gość » 20 lip 2017, o 12:44

        Nie wiem czy zauważyłeś , że to jest forum Tomaszowa i powiedz mi szczerze kogo w Tomaszowie obchodzi burmistrz Łaszczowa . Myślisz troszkę ???
        Na górę

        Postautor: bobi » 20 lip 2017, o 12:57

        Nie wiem czy zauważyłeś , że to jest forum Tomaszowa i powiedz mi szczerze kogo w Tomaszowie obchodzi burmistrz Łaszczowa . Myślisz troszkę ???
        Mnie obchodzi a poza tym forum dotyczy całego powiatu tomaszowskiego.
        Na górę


        Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”