kto bedzie kandydatem na wójta Gminy Tomaszów Lubelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 wrz 2018, o 14:46

Wójt powinien być WÓJTEM, a nie jak obecnie - Gminną Przewodniczącą Kół Gospodyń Wiejskich . Wójt to - wykształcenie, kompetencje, inteligencja, prezencja i umiejętność wypowiedzi w bezbłędnym polskim języku. Wójt to człowiek umiejący słuchać i porozumiewać się z każdym bez względu na status obywatelem.
Hoho przed wyborami każdy będzie rozmawiał z ludzmi a po wyborach już chyba nie tak bardzo. Więc po co mydlisz oczy aparatczyku, który masz mgr przed imieniem a rozumu chyba nie za wiele. :lol: :oops:
Na górę

Postautor: mm38 » 17 wrz 2018, o 07:06

To ilu w końcu jest tych kandydatów na Wójta i KTO to jest. Może juz jakieś nazwiska są znane ?
Na górę

Postautor: mm38 » 17 wrz 2018, o 07:24

Glos81 » 14 wrz 2018, o 13:53

"Kandydat który zlikwiduje dozynki. Ojj. Możesz sobie nagrabic u koła gospodyń wiejskich i mocherowych beretow wijacych wianki. Oni już napewno wiedzą na kogo głos oddać." Kopiuje ten wpis żeby pokazać jakie jest rozdwojenie osobowości u niektórych osób. Przecież na dożynkach składał Pan podziękowania dla Kół Gospodyń Wiejskich. A o elektorat jak szanowny Pan napisał "mocherowych beretow wijacych wianki" bardzo Pan zabiega. :lol:
Na górę

Postautor: Gosc666 » 17 wrz 2018, o 08:44

Mamy dobrego Wójta p. Marzenę Czubaj - Gancarz. Wykonała inwestycje na ponad 28 milionów złotych, nie biorąc ani złotówki kredytu i spłaciła kredyty zaciągniete przez poprzednika. Wzbudziła zainteresowanie polskich mediów, bo to sukces na skalę ogólnopolską. Zainteresowanych odsyłam na stronę

http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... ja=artykul
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 12:56

Mamy dobrego Wójta p. Marzenę Czubaj - Gancarz. Wykonała inwestycje na ponad 28 milionów złotych, nie biorąc ani złotówki kredytu i spłaciła kredyty zaciągniete przez poprzednika. Wzbudziła zainteresowanie polskich mediów, bo to sukces na skalę ogólnopolską. Zainteresowanych odsyłam na stronę

http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... ja=artykul
To po co zmieniać? każdy powinien byc przynajmniej dwie kadencje
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”