Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: joo » 13 lis 2018, o 16:41

radny ma służyć za 150zł od sesji która jest raz na półtora miesiąca? niewolnik w afryce jest droższy więc nie przesadzajcie z tym "służeniem"
Jakiś radny się tu skarży. Zawsze można zrezygnować z funkcji. :P
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 17:57

150 zł to jakaś jałmużna
Na górę

Postautor: Okolica » 13 lis 2018, o 20:25

To ja poproszę taką jałmużnę. Dziś sesja trwała 30 min. Czyli w przeliczeniu na miesiąc pracy wychodzi 50400 zł. Nie przesadzajcie że to mało. Ostatnie sesje trwają nie dłużej niż godzinę a do tego komisje i to bzdurą że sesje odbywają się raz na 1,5 m-ca. W tej kadencji bylo ich ponad 40! Czyli 1 w miesiącu a do tego tyle samo komisji lub nawet więcej. Każdy radny zasiada w 2 komisjach więc miesięcznie lekkich pieniążków mamy około 450 zł. Do tego co roku kalendarz, teczka, opłatek, jajeczko Taka to jałomużna!
Zaraz się posypią komentarze że trzeba było kandydować. Ok. Ale tylko patrzcie jak to wygląda na prawdę. Na taką biedna gminę jak nasza do dużo Bardzo dużo.
Na górę

Postautor: merks » 13 lis 2018, o 20:34

150 zł to jakaś jałmużna
uważam, że powinna być dieta wypłacana jak za podróże służbowe, ok. 30 zł. za posiedzenie i tyle///
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 20:50

ja uważam że Radni powinni płacić za przyjście na sesje ;] w końcu gmina biedna..
Na górę

Postautor: Fio » 13 lis 2018, o 21:25

ja uważam że Radni powinni płacić za przyjście na sesje ;] w końcu gmina biedna..
Z tego co się orientuje to strażacy z osp biorą 17 zł za godzinę akcji i to według niektórych radnych za dużo ..... Hmm pod rozwagę Nowej radzie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 21:42

ja jestem Polakiem i chcę aby moi rodacy w moim kraju zarabiali dużo, każdy bez wyjątku i moi sąsiedzi, i mieszkańcy mojej gminy i moi przyjaciele i moje dzieci

Ja bym dał radnym 1000zł msc., sołtysom 500zł msc, strazakom za godzinę akcji 100zł oraz 700zł msc. za gotowość bojową, pracownikom oświaty 4000zł msc, pracownikom w gminie na najniższym szczeblu 3500zł msc, Stawki NETTO (na rękę)

pewnie niektórym teraz piana poleci z ust ale i tak powyższe stawki ni jak się mają do stawek w zachodnich krajach...
Na górę

Postautor: Fio » 13 lis 2018, o 22:58

ja jestem Polakiem i chcę aby moi rodacy w moim kraju zarabiali dużo, każdy bez wyjątku i moi sąsiedzi, i mieszkańcy mojej gminy i moi przyjaciele i moje dzieci

Ja bym dał radnym 1000zł msc., sołtysom 500zł msc, strazakom za godzinę akcji 100zł oraz 700zł msc. za gotowość bojową, pracownikom oświaty 4000zł msc, pracownikom w gminie na najniższym szczeblu 3500zł msc, Stawki NETTO (na rękę)

pewnie niektórym teraz piana poleci z ust ale i tak powyższe stawki ni jak się mają do stawek w zachodnich krajach...
Na górę

Postautor: Gosc 010 » 14 lis 2018, o 16:30

Noo i nareszcie spokój na forum gmina stoi tentni życiem robota wrze pędzi jak lokomotywa.
Życie. dobrze że skończyło się wypominanie i oczernianie trzeba żyć dalej razem w jednym społeczeństwie. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2018, o 16:40

I o to chodzilo. O spokój. Karma wrocila. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Fio » 14 lis 2018, o 22:42

Karma zostsla rozdana a wracać dopiero zacznie pamiętajcie ze te sądy i te rozliczenia powrócą czas plynie szybko i nie spostrzeże Cię się jak to was zaczną rozliczać.
Pozdrawiam i życzę spełnienia pomysłów nie tylko byłego wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2018, o 06:14

Pomysly bylego wójta...a to ciekawe
Na górę

Postautor: Fio » 15 lis 2018, o 07:42

Pofatyguj się do gminy i śpisz jakie projekty mają już dofinansowanie jakie są złożone i zatwierdzone a jakie czekają na ocenę. Weź duża kartkę 😊
Na górę

Postautor: dgdg » 15 lis 2018, o 08:00

Złożone wnioski a pomysły wójta to dwie rożne sprawy... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2018, o 08:17

Jakby ktoś bylego wójta nie znał.... :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”