Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 sty 2014, o 21:29

coś mi się wydaje że to nie wójta słowa aby się z tego teraz rozliczał
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2014, o 21:40

Gość pisze:coś mi się wydaje że to nie wójta słowa aby się z tego teraz rozliczał


Polecam stronę internetową:

http://www.spolecznyruchpoparcia.republ ... leria.html

Pozdrawiam
"jandobrawa"
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2014, o 22:23

strona jak strona i co to niby oznacza?

nie jest to oficjalny profil wójta tylko jego sympatyków

trudno aby się z tego wójt rozliczał

szczerze jednak przyznawszy sporo tych środków z pewnością wykorzystał i jego priorytetem zawsze były środki zewnętrzne co z pewnością wielu pracowników gminy przyzna bo te wnioski piszą (wiadomo przecież że sam wójt wniosków o dotację nie pisze). Barierą na pewno jest budżet gminy bo krawiec tak kraje jak mu materiału staje
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2014, o 22:27

taką stronkę sam sobie możesz zrobić jaki ci się tak podoba :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 14:22

Gość pisze:taką stronkę sam sobie możesz zrobić jaki ci się tak podoba :lol: :lol: :lol:



Serdeczne dzięki za poradę i wyjaśnienie , że do założenia Forum Społecznego Poparcia Wójta nie potrzeba licznego grona wybitnych osób , które się pod tym podpiszą swoim nazwiskiem.
To fajnie ,że wystarczy tylko jedna osoba i może to sobie zrobić każdy sam !
Tylko czy taki 1-osobowy Ruch , to jest Społeczny ???
A jak go nazwać ??? Nasz Ruch ??? Wasz Ruch ??? Mój Ruch ???
Zastanawiam się jednak , czy warto się tak ośmieszać ? Ale to jeszcze sobie przemyślę przed założeniem mojego Forum poparcia.

Pozdrawiam
„jandabrowa”
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 14:53

widocznie jest skoro tyle tobie czasu zabiera rozważanie tego tematu

każdemu wolno bo to wolny kraj jest

a ty masz prawo tam nie zaglądać jeśli ci się akurat to nie podoba
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 14:59

Gość pisze:
Gość pisze:taką stronkę sam sobie możesz zrobić jaki ci się tak podoba :lol: :lol: :lol:



Serdeczne dzięki za poradę i wyjaśnienie , że do założenia Forum Społecznego Poparcia Wójta nie potrzeba licznego grona wybitnych osób , które się pod tym podpiszą swoim nazwiskiem.
To fajnie ,że wystarczy tylko jedna osoba i może to sobie zrobić każdy sam !
Tylko czy taki 1-osobowy Ruch , to jest Społeczny ???
A jak go nazwać ??? Nasz Ruch ??? Wasz Ruch ??? Mój Ruch ???
Zastanawiam się jednak , czy warto się tak ośmieszać ? Ale to jeszcze sobie przemyślę przed założeniem mojego Forum poparcia.

Pozdrawiam
„jandabrowa”



Janie?Daborwa?

weź tabletkę na ciśnienie

luzik luzik

mój drogi z serdecznym pozdrowieniem

twój, mój, nasz

ruch
Na górę

Postautor: Ada » 22 sty 2014, o 15:04

Drodzy mieszkańcy Gminy Krynice , Wójtem Waszej Gminy na następną kadencję powinien zostać Janusz Bałabuch. bo lepszego wójta nie będziecie mieli, uwierzcie mi. 8)
Na górę

Postautor: Ada » 22 sty 2014, o 15:17

Dobrze mówisz Ada ,lepszego nie będzie
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 15:38

Gość pisze:co więc co proponujesz???jakie rozwiązania, mniemam że oprócz tych choler..nych świetlic masz coś konkretnego na myśli?Każda zmiana zaczyna się od nas czyli od ciebie również więc co zamierzasz w sobie zmienić?masz jakiś plan na przyszłość, plan rozwoju naszej gminy?
trochę znam sytuację gminy Komarów i wierz mi wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma



Planów rozwoju naszej gminy jest już dość - w Urzędzie Gminy Krynice ! Przejdź do Pani Joli to Ci udostępni :
1. Strategię Rozwoju Gminy Krynice na lata 2007-2015 (Uchwała Nr VIII/49/2007 z dnia 19.09.2007r.)
2. Strategię Rozwoju Turystyki Gminy Krynice na lata 2009-2015 ( Uchwała Nr XXXI /219/2009 z dnia 28 grudnia 2009r.)
Problem polega – nie na braku planów lecz na BRAKU CHĘCI REALIZACJI poszczególnych zapisów!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 15:51

Gość pisze:strona jak strona i co to niby oznacza?

nie jest to oficjalny profil wójta tylko jego sympatyków

trudno aby się z tego wójt rozliczał

szczerze jednak przyznawszy sporo tych środków z pewnością wykorzystał i jego priorytetem zawsze były środki zewnętrzne co z pewnością wielu pracowników gminy przyzna bo te wnioski piszą (wiadomo przecież że sam wójt wniosków o dotację nie pisze). Barierą na pewno jest budżet gminy bo krawiec tak kraje jak mu materiału staje



Ja też tak myślę.
Ciekawe tylko kto wójtowi pisał ulotki wyborcze ? On …. Czy jego sympatycy?
Jestem przekonany, że sympatycy ! Dlatego nie spełnia obietnic wyborczych .
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 16:53

Gość pisze:
Gość pisze:co więc co proponujesz???jakie rozwiązania, mniemam że oprócz tych choler..nych świetlic masz coś konkretnego na myśli?Każda zmiana zaczyna się od nas czyli od ciebie również więc co zamierzasz w sobie zmienić?masz jakiś plan na przyszłość, plan rozwoju naszej gminy?
trochę znam sytuację gminy Komarów i wierz mi wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma



Planów rozwoju naszej gminy jest już dość - w Urzędzie Gminy Krynice ! Przejdź do Pani Joli to Ci udostępni :
1. Strategię Rozwoju Gminy Krynice na lata 2007-2015 (Uchwała Nr VIII/49/2007 z dnia 19.09.2007r.)
2. Strategię Rozwoju Turystyki Gminy Krynice na lata 2009-2015 ( Uchwała Nr XXXI /219/2009 z dnia 28 grudnia 2009r.)
Problem polega – nie na braku planów lecz na BRAKU CHĘCI REALIZACJI poszczególnych zapisów!!!




A kto pisał te plany?Mieszkańcy? :lol: :lol: :lol:

jestem świadomy że dokument musi być i jak trzeba to nawet podpisy się znajdą pod konsultacjami społecznymi ale nikogo nie interesuje co jest potrzebne dla zwykłego człowieka tylko robi się to co się uważa co jest mu potrzebne czytaj co władza uważa

Plany które są tylko na papierze i nie pochodzą od ludzi pozostają zawsze tylko planami
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 16:55

a jakie były obietnice wójta jakoś sobie nie przypominam żadnej

:?:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 17:07

pamiętam obietnicę jednej pani co kandydowała na wójta: podniesie pensje pracowników UG

widzę że na tym forum ludzie lubią być oszukiwani bo inaczej nie można nazwać tego że ktoś chwyta w lot każdą bajkę jeśli ktoś wierzy że w cztery lata przy 3500 mieszkańców będzie miał w każdej wsi świetlicę, nową drogę czy nawet Orlika

to jeśli ktoś naprawdę w to wierzy to albo nie zna budżetu naszej gminy i powinien mieć sam do siebie pretensje że jest taki naiwny


nie mówiąc o tym że sobie środkami UE gębę wyciera praktycznie nie mając z tymi środkami nigdy do czynienia aż strach bierze do czego mógłby doprowadzić jakby rzeczywiście spełnił wszystkie swoje plany z forum
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2014, o 17:30

Gość pisze:a jakie były obietnice wójta jakoś sobie nie przypominam żadnej

:?:



Oj …coś cieniutko z tą pamięcią ! Cieniutko ! Nie czytało się ulotek wyborczych ….. nie czytało ? Szkoda .
A takie były piękne, kolorowe, kandydat na tle KRYNICKIEGO KOŚCIOŁA (babcie to lubią)…


Ale to nic . Pomogę w tym temacie ponieważ widzę ,że zaczynają się konkretne pytania a nie tylko „bicie piany”.
Otóż program wyborczy zawierał 8 głównych założeń.
Cytuję główne założenie wyborcze – dotyczące oświaty szkolnej :
„ POPRAWA WARUNKÓW NAUCZANIA POPRZEZ ROZBUDOWĘ GIMNAZJUM ORAZ DOPOSAŻENIE BAZY DYDAKTYCZNEJ MIĘDZY INNYMI PRACOWNI KOMPUTEROWYCH „ (koniec cytatu z ulotki wyborczej)
Na dowód „TROSKI” wójta J. Bałabucha o oświatę szkolną, pozwolę sobie tylko na jeden cytat z protokołu
Nr 4/2007 z sesji Rady Gminy Krynice odbytej dnia 31 stycznia 2007 r.(Za kilka dni będzie 7 –ma rocznica)
W swojej wypowiedzi odniósł się do sprawy budowy gimnazjum i stwierdził, że (cytuję) „PLAN BUDOWY GIMNAZJUM PRZESUWANY JEST JUŻ KILKA LAT, BO WIELE SIĘ TYLKO NA TEN TEMAT MÓWIŁO. NALEŻY WZIĄĆ SIĘ WRESZCIE DO ROBOTY „ (koniec cytatu).
Słysząc te słowa radni byli pewni , że wójt natychmiast słowa zamieni na czyny ! NIESTETY !
Za kilka miesięcy skończy się druga kadencja wójta a nowego budynku dla gimnazjum jak nie było - tak NIE MA !
A swoja drogą , czy ktoś z Państwa może wie , ile potrzeba upływu czasu (lat) aby „ WZIĄĆ SIĘ WRESZCIE DO ROBOTY” ?

onet
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”