Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tltl » 23 wrz 2018, o 13:12

To że na przedszkole poczekamy jeszcze kilka lat to jest pewne, ale tymczasem póki nie powstanie powinny być przedłużone godziny odbioru dzieci z przedszkola gdyż obecnie dzieci musimy odbierać do 12.00? co jest jawną kpiną i za same ustalenie tych godzin Wójt powinien zostać wywieziony na taczkach, i proszę mi nie pisać że to decyzja dyrektora gdyż każdy wie kto zatrudnia tego dyrektora.

Ledwo siostra dzieci zawiezie do przedszkola to zaraz odbierać musi, przynajmniej 15.00 powinna być z możliwością płatnego przedłużenia o godzinę. Ale siostra i nasza rodzina podziękuje przy urnie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 14:24

Widzicie jak to jest. Gminy które coś u siebie zrobiły mają w tej chwili ogromne zadłużenie. W Krynicach jest 32 zł na osobę. Komarów 943 zł.

http://www.lublin112.pl/sprawdz-dlugu-p ... oja-gmina/
Na górę

Postautor: Plant » 23 wrz 2018, o 15:00

I czym tu się chwalic Porównajcie świetlicę w Komarowie i u nas Tam drogi buduje się na całym odcinku a u nas po 200 metrów Tam jest przedszkole a unas? Wodociag i hydrofornia w Janowice jak laleczka a u nas Pan Wójt dzieli co moze i jak może byle nie ułatwiac życia mieszkancom. Przepraszam wodociągu w Zwiartowie nie dzielił ale to Zwiartow wiadomo nowa stolica. Więc ten poziom zadłużenia lub jego brak nie jest powodem do dumy
Na górę

Postautor: goscik » 23 wrz 2018, o 15:38

Konieczna jest bezpośrednia konfrontacja wszystkich kandydatów na wójta. Może GOK zorganizowałby takie spotkanie, na którym kandydaci przedstawiliby swoją wizję rozwoju gminy. Samo krytykowanie obecnego wójta w czambuł nic nie daje. Takie spotkanie dałoby wyborcom możliwość wysłuchania poszczególnych kandydatów i zadania im pytań. Oddzielne spotkania z mieszkańcami poszczególnych wsi są mało użyteczne bo przecież niewielu mieszkańców jest zorientowanych w polityce gospodarczej. Nie sztuka tylko krytykować - trzeba mieć racjonalne kontrargumenty.
Na górę

Postautor: krynice » 23 wrz 2018, o 18:20

Więc ten poziom zadłużenia lub jego brak nie jest powodem do dumy
Lepiej bym tego nie ujął
Na górę

Postautor: goscik » 24 wrz 2018, o 06:21

Ja też, gdyby nie to, że bierze się pieniądze nie swoje, a oddać trzeba już swoje
Na górę

Postautor: Olaf » 25 wrz 2018, o 19:35

Jak mnie wzrok nie myli to widzę kolejną „inwestycję” w Krynicach, ocieplenie ośrodka zdrowia, ale znając rzeczywistość może to być jedna ściana, jak w sali gimnastycznej w Krynicach, tylko dlaczego nie od 17 – stki, jadący potencjalni wyborcy mogą to przeoczyć, no chyba, że będzie to „odpowiednie ujęcie” do ulotki wyborczej. Już moje myśli nie nadążają za rosnącym tempem „inwestycji” w tak krótkim czasie???
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 20:25

Ocieplić czoło trzeba...
Na górę

Postautor: Kgm » 27 wrz 2018, o 01:50

Pan Wiśniewski będzie najodpowiednio nas reprezentował ! Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Hhbbgg » 27 wrz 2018, o 06:39

Zgadza się Tylko Pan Jacek! Człowiek z doświadczeniem zawodowym, spokojny , kulturalny, potrafi się wysłowić, szanowany w społeczeństwie, prawdomówny. Jednym słowem przeciwieństwo obecnego. Powodzenia Panie Jacku.
Na górę

Postautor: w123 » 27 wrz 2018, o 18:26

Najodpowiednio? Może nauczyciel poprawnej polszczyzny przynajmnij nauczy - po wyborach będzie miał czas.
Na górę

Postautor: ola34 » 27 wrz 2018, o 20:10

czy to przypadek że Janusz B tak ochoczo zabrał się do pracy - raczej nie to wybory tak go mobilizują , pomyślał chłop dam z siebie przez kilka miesięcy 100% , naobiecuję , sypnę groszem a nuż uwierzą i wybiorą na następną kadencję a wtedy odpoczynek przez 5 lat , wyjazdy na narty , polowania , pielgrzymki - można a kto bogatemu zabroni a na kilka miesięcy przed wyborami znów do pracy i na następną kadencję - no chyba że się wyborcy zorientują co jest grane i przerwą tę nierówną walkę - i tu apel do prezesa Kaczyńskiego - w Krynicach wybory co roku a wtedy by się działo !
Na górę

Postautor: Yeti » 27 wrz 2018, o 20:19

Szkoda że Pan Wiśniewski nie wystartował 4 lata temu, ostatnie 4 lata jak i 8 wstecz dla gminy i jej mieszkańców, zwłaszcza młodego pokolenia to strata, nadrobić to będzie trudno. Mam jednak pewność że Pan Jacek Wiśniewski – człowiek z charakterem, doświadczeniem zawodowym i znającym problemy rodziny, wychowania dzieci - tym wyzwaniom sprosta. Panie Jacku ma Pan mój głos jak i mojej rodziny oraz znajomych.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2018, o 15:45

Czas na zmiany. Nowe pomysly, nowe rozdanie. Zaangażowanie i spójność w działaniu. Poparcie dla kandydatów dwóch i niech miedzy nimi wybor sie rozstrzygnie.
Na górę

Postautor: blondi » 4 paź 2018, o 20:53

Obecny szykuje nowe "niespodzianki" z gminnych środków ;)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”