Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 10:22

A ja tam jestem za panem T.S. zobaczymy czy cos sie zmieni.... Bo jak narazie to tylko o tych imprezach sie mowi. Doswiadczenie ma teraz tylko niech je dobrze wykorzysta i zobaczymy
Na górę

Postautor: olusia » 8 paź 2018, o 12:28

A ja tam jestem za panem T.S. zobaczymy czy cos sie zmieni.... Bo jak narazie to tylko o tych imprezach sie mowi. Doswiadczenie ma teraz tylko niech je dobrze wykorzysta i zobaczymy
ja tez jestem za
Na górę

Postautor: Alli » 8 paź 2018, o 13:41

Dlaczego T. S. nie wykorzystał swojego doświadczenia przez tyle lat pracy w gminie?
Na górę

Postautor: wit » 8 paź 2018, o 14:11

nie był wójtem - i tyle w temacie

Dlaczego T. S. nie wykorzystał swojego doświadczenia przez tyle lat pracy w gminie?
Na górę

Postautor: Wzk » 8 paź 2018, o 14:37

To teraz wiadomo dlaczego pracownicy w gminie nic nie robią... Bo jak się okazuje żeby coś zrobić i wykorzystać swoje doświadczenie trzeba być wójtem
Na górę

Postautor: wit » 8 paź 2018, o 20:08

eeee be zprzesady decyzjemimo iż są radni raczej podejmuje wójt, sekretarz nie jest od podejmowania decyzji - to porównanie ni jaksienimado realjów. Pracownicy w gminie maja wykonywacswojarobote zgodnie z zakresemswoich czynności i jest kilka osób rzetelnychw gminie nie mozna wszystkich wkładacdo jednego worka, ale tego z hurtowni to dawno powinni podjacdecyzję, a czy on wogóle cosmówi.


To teraz wiadomo dlaczego pracownicy w gminie nic nie robią... Bo jak się okazuje żeby coś zrobić i wykorzystać swoje doświadczenie trzeba być wójtem
Na górę

Postautor: 567 » 9 paź 2018, o 20:37

Ktoś wie gdzie można zapoznać się z programem. R. M
Na górę

Postautor: wit » 9 paź 2018, o 21:22

dobre, dobre własnie gdzie??????????????????

Ktoś wie gdzie można zapoznać się z programem. R. M
Na górę

Postautor: 2401 » 11 paź 2018, o 16:46

Cxytalam konkretny spis dzialan. A nie jakies gdybanie. Dobrze napisał. Było fatalnie potem stabilnie A teraz czas na działanie. Podoba mi się
Na górę

Postautor: Arni » 11 paź 2018, o 22:21

To smiech na sali te wybory , jeden pisze 30 lat w gminie pracowalem , a na koncu ze sytuacja finansowa gminy jest nie do pozazdroszczenia 😂😂😂. To chyba taka sytuacja nie wziela się z 2 lat , klina klinem popychali teraz zwalaja wine.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 09:00

Oprócz tego ze jedno wielkie kolesiostwo w tej gminie to nic innego nie ma. Potrzeba tu człowieka z zewnątrz który spojrzy na to wszystko z innej perspektywy. Człowieka którego pracownicy nie będą znali i którzy mu sie podporzadkuja ze strachu przed zwolnieniem przez swoja niekompetencja na zajmowanych stanowiskach. Czytam te wypociny i zastanawiam jak mozna byc takim prymitywem siedząc w domu w czterech ścianach z komputerem i smartfonem w ręku i wyzywać i obrażać innych. Spotkania sa jako takie ale tłumów na nich nie widac. Ludzie siedzą i patrzą na siebie jak na baranów słuchając obietnic bez pokrycia. Brak jest w urzędzie gminy kompetencji i ludzi którzy pozyskaliśmy cokolwiek chociażby z funduszy unijnych.
Na górę

Postautor: Zaniepo » 12 paź 2018, o 15:28

I dlatego obawiam się powrotu tego co było. Byłem na spotkaniu. Ludzi niewiele. Brak pomysłów. Szkoda słów. Miedziak przynajmniej ma jakieś wyliczenia konkretne dane A kontrkandydat no cóż paplanina i poklepywanko.
Na górę

Postautor: kikos » 12 paź 2018, o 22:58

A teraz przywołuję kandydatów na wójta do odpowiedzi -pochwalcie się chłopy osiągnięciami w swoich gospodarstwach,jakie plony, jaka wydajność z ha,z jakich programów unijnych korzystaliście,ile pieniędzy dzięki tym programom pozyskaliście ,jakie inwestycje dokonaliście w swoich gospodarstwach,co was wyróżnia że chcecie zostać gospodarzem gminy? Bo jeśli niczego z tych wymienionych nie dokonaliście to po co się pchacie do gminy?Proszę o odpowiedzi po kolei nie naraz z zastosowaniem zasady,że starsi mają pierwszeństwo.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2018, o 20:03

Ktoś wie gdzie można zapoznać się z programem. R. M
Z tego co widać , program jest na broszurce wyborczej tak jak u pana T.S. tylko o wiele wiecej konkretow i wyliczeń.
Na górę

Postautor: Goscik » 13 paź 2018, o 20:12

Dlaczego piszesz T S jakby był skazany albo przynajmniej podejrzany?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”