Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: 321 » 7 lip 2019, o 17:15

Czy to prawda że oczyszczalnia znowu nieczyna :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Tunel » 10 lip 2019, o 22:24

Mydlenie oczu, zakopane śmieci tu i niedaleko plebanii, a kasa na wywóz była zbirana,
No właśnie. Czy w końcu oczy parafii otworzą na to wszystko ci się dzieje???...Czy dalej będziemy tak okradani.?
A kto tu kogo okrada bo nie rozumiem. Czyżby ksiądz komuś z portfela wyciągał . Za wywóz i segregację swoich śmieci też płacimy i za to co zostawiamy na cmentarzu niestety też musimy zapłacić to w czym problem.
Na górę

Postautor: dom » 11 lip 2019, o 11:32

Co....???....Śmieci zakopane były w ziemi...???....No tak byłem na cmentarzu i widziałem te fałdy ziemi ze śmieciami.Kto za to zapłaci teraz.Oby nie parafia.Ludzie coś powinni teraz zrobić z tym.
A Twoich śmieci tam nie było może do domu zabierałeś z cmentarza 😂 . Poszedłeś na cmentarz z ciekawości czy kuzyn Cię wysłał. A te śmieci wymieszane z ziemią to z przed lat , to nie stało się nagle . Wy to tylko kłapać ozorami potraficie i aby komuś dokopać . Bałagan na cmentarzu źle ktoś chce zrobić porządek jeszcze gorzej . Widać , że wam żeby miodem d... smarował to też powiedzie , że słona. Opamiętajcie się i mniej nienawiści bo to ciężka choroba i jak widać zakaźna.😂😂😂
Na górę

Postautor: Ekolog » 11 lip 2019, o 17:02

Śmieci znalazły się w rowie a to raczej nie tam miały wylądować widziałem jak wozili i zasypano ziemią
A co będziesz grzyby zbierał w tym rowie może ktoś sobie zrobi wjazd na pole i tez ci przeszkadza , przecież na podwórze nikt ci nie zawiózł tej ziemi więc co się pieklisz człowieku. Idź do księdza i powiedz mu w oczy co o tym sądzisz a nie cwany jesteś do wypisywania na forum.
Na górę

Postautor: pan » 12 lip 2019, o 13:37

Mówiłem księdzu żeby usunął te śmierci z cmentarza z pod kontenerów, usłyszałem odpowiedź od księdza Kłosa jak'ZDROWIE ,zapytałe kolejny raz usłyszałem odpowiedź nie ma tematu to !!!!!!
Na górę

Postautor: Zibi 77 » 12 lip 2019, o 14:31

No i wszystko w temacie....I po co się pytać jak nasz Proboszcz wie najlepiej.A odnośnie tego Pana co mówił o śmieciach z przed paru lat....i.t.d.... Kolego!Wpierw się dowiedź a później komentuj.I trzecia sprawa. Ziemia z cmętarza powinna być przebrana ze wszystkich śmieci po wywózkę a tego nie zrobiono. Jak ma być porządek to niech będzie. Ja jestem za. :cry:
Na górę

Postautor: lew » 12 lip 2019, o 15:22

a ja wiem jedno rachańcy tylko dórzo gadają - obgadują, radzą co by było gdyby, ale żadnych kroków podjąc nie mogą - i tak było i jest od lat. puste gadania i tam się w tym kisicie sami.



No i wszystko w temacie....I po co się pytać jak nasz Proboszcz wie najlepiej.A odnośnie tego Pana co mówił o śmieciach z przed paru lat....i.t.d.... Kolego!Wpierw się dowiedź a później komentuj.I trzecia sprawa. Ziemia z cmętarza powinna być przebrana ze wszystkich śmieci po wywózkę a tego nie zrobiono. Jak ma być porządek to niech będzie. Ja jestem za. :cry:
Na górę

Postautor: Papuga » 12 lip 2019, o 21:41

No i wszystko w temacie....I po co się pytać jak nasz Proboszcz wie najlepiej.A odnośnie tego Pana co mówił o śmieciach z przed paru lat....i.t.d.... Kolego!Wpierw się dowiedź a później komentuj.I trzecia sprawa. Ziemia z cmętarza powinna być przebrana ze wszystkich śmieci po wywózkę a tego nie zrobiono. Jak ma być porządek to niech będzie. Ja jestem za. :cry:
Jak już coś to nie Kolego tylko Koleżanko a co chodzi o śmieci na cmentarzu to wiem bardzo dużo chociaż nie mieszkam w parafii Rachanie. Wielkie bum zrobiło się jak ksiądz zatrudnił administratora cmentarza a kto wojnę rozpoczął, inteligentnym ludziom nie trzeba mówić sami się domyślą . A wszystko jest tajemnicą poliszynela 😂. Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada to tak dla przestrogi. Osobiście życzę Wam zgody i porozumienia.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 17:15

:roll:
Witam ciekawe kto zlecił wywiezienie starych odpadów ze Cmentarza parafialnego w Rachaniach które wylądowały w rowie wymieszane z ziemią A powinny trafić do utylizacji kto za to odpowiada proboszcz :roll: :roll: Przepraszam to nie są stare odpady, tylko odpady z początku ''PONTYFIKATU'' w tej parafii Proboszcza KŁOSA, są to od końca sierpnia 2015 do października2016 roku , W czasie wizyty duszpasterskiej w styczniu 2017 roku dzien przed trzema krolami o 22godzinie był poruszony z proboszczem Kłosem problem śmieci, Padło pytanie w jakim'OBRZĄDKU' zostały pochowane śmieci, nie uzyskałem odpowiedzi gdyż proboszcz Kłos wstał i wyszedł z mieszkania.
Na górę

Postautor: Hej » 14 lip 2019, o 21:21

Kiedy się pozbedziecie tej klsosowej szumowiny,,,,,
Na górę

Postautor: nina » 14 lip 2019, o 21:40

Jak tam chłopy zboża przed żniwami? Będzie sypało i po ile nam zapłacą?
Na górę

Postautor: kikos » 14 lip 2019, o 21:50

Ja będę magazynował ,dogaduję sie z firmą na sprzedaż mąki-lepiej wychodzi.
Na górę

Postautor: pepos » 14 lip 2019, o 21:55

Chętnie się podłączę, jeśli można.
Na górę

Postautor: wende » 14 lip 2019, o 22:20

Ja będę magazynował ,dogaduję sie z firmą na sprzedaż mąki-lepiej wychodzi.
w kilogramowych paczkach czy w workach ?
Na górę

Postautor: Papuga » 14 lip 2019, o 22:33

Kiedy się pozbedziecie tej klsosowej szumowiny,,,,,
A który ksiądz nie był dla was szumowiną , ludzie trochę pokory po co Wy chodzicie do kościoła.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”