Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wit » 22 paź 2018, o 13:42

ale za to jakich radnych mamy :lol: :lol: :lol:
Są wyniki z każdej komisji, choć jeszcze nie podsumowane. Miedziak wygrał, jakieś 60:40.
Na górę

Postautor: Asdfur » 22 paź 2018, o 14:40

To co dzieje się w naszej gminie woła o pomstę do nieba. Zero zmian, dług publiczny będzie bez zmian, tylko może ilość imprez zmieni się za sprawą obecnego wójta, bo tylko to jak widać jest najważniejsze. Program wyborczy Pana Tedeusza był na prawdę przemyślany i moglby dać dużo naszej gminie. Pan Tadeusz chciał wyprowadzić naszą gimne z długów i jak mówił nie jest to duży problem. Żal mi jest naszej gminy, bo znowu nic nie ulegnie zmianie. Same obietnice, zero realizacji. Radni też będą przyklaskiwać Wójtowi bojąc się o stołek. Ciemnogród i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 14:43

Wśród radnych parytet - 8 chłopa, 7 kobiet.
No i średnia wieku 46 lat, a 12 osób w przedziale 30-49 lat, a nie jakieś stare zgredy. To dobrze.
Na górę

Postautor: Asdfur » 22 paź 2018, o 14:57

Może i młodzi, ale co z tego? W Rachaniach nie widziałam, żeby powstało coś dobrego...
Na górę

Postautor: Ses » 22 paź 2018, o 18:49

To co dzieje się w naszej gminie woła o pomstę do nieba. Zero zmian, dług publiczny będzie bez zmian, tylko może ilość imprez zmieni się za sprawą obecnego wójta, bo tylko to jak widać jest najważniejsze. Program wyborczy Pana Tedeusza był na prawdę przemyślany i moglby dać dużo naszej gminie. Pan Tadeusz chciał wyprowadzić naszą gimne z długów i jak mówił nie jest to duży problem. Żal mi jest naszej gminy, bo znowu nic nie ulegnie zmianie. Same obietnice, zero realizacji. Radni też będą przyklaskiwać Wójtowi bojąc się o stołek. Ciemnogród i tyle

Podpisano kandydatka na sekretarz gminy
KO????
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 19:14

I teraz 5 lat dalej sie męcz... Obecny wójt nie jest aż taki tragiczny, ale w naszej gminie potrzebne są zmiany!!! a pan TS myślę, że mógłby dużo zdziałać w naszej gminie.
Przykre...
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 19:42

a kto od nas wybrany do rady powiatu? :?: :P
Na górę

Postautor: Hysgy » 22 paź 2018, o 20:07

A jeszcze kwestia pieniążków dla Kół Gospodyń Wiejskich. Nie zostały one załatwione przez obecnego Wójta jak to mówią ludzie, a przez Pana Tadeusza, który nie będąc Wójtem bardziej się zajmuje i przejmuje takimi sprawami. Tak dla wyjaśnienia.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:18

Tylko pan MR zastał już taki dług publiczny, z którego zaczął wychodzić. Pytanie kto rządził w gminie przed 4laty. Chyba wskazywać palcem nie trzeba, kto naszą gminę w takie bagno wepchnął...zresztą ludzie sami wybrali...
Na górę

Postautor: Mro » 22 paź 2018, o 20:48

Na wybór chyba nie ma co narzekać. Pan RM wcale nie jest taki zły. Myślę że brakuje mu silnej ręki która ustawiła by tych wszystkich ludzi pracujących w UG, kto był coś załatwić ten wie. Więcej stanowczości Panie RM.
Na górę

Postautor: Iwona S » 23 paź 2018, o 09:16

W imieniu mojego męża serdecznie dziękuję wszystkim którzy nie dali się oszukać i omamić obiecankami bez pokrycia, tym wszystkim którzy nie dali się przekupić i oddali w wyborach samorządowych głos na Adama. Zapewniam, że Adam, który pomimo dużego poparcia, nie przeszedł do rady gminy nadal będzie dbał o interesy mieszkańców Rachań i dopilnuje aby sprawy rozpoczęte za Jego kadencji zostały doprowadzone do końca. Bo nie po to tyle walczył, pisał różne pisma, żeby teraz te sprawy zostały odsunięte, albo żeby teraz ktoś inny przypisał sobie zasługi za czyjąś ciężką pracę.Jeszcze raz serdecznie dziękuję za głos oddany na Adama.
Na górę

Postautor: Bzyk » 23 paź 2018, o 09:47

To co dzieje się w naszej gminie woła o pomstę do nieba. Zero zmian, dług publiczny będzie bez zmian, tylko może ilość imprez zmieni się za sprawą obecnego wójta, bo tylko to jak widać jest najważniejsze. Program wyborczy Pana Tedeusza był na prawdę przemyślany i moglby dać dużo naszej gminie. Pan Tadeusz chciał wyprowadzić naszą gimne z długów i jak mówił nie jest to duży problem. Żal mi jest naszej gminy, bo znowu nic nie ulegnie zmianie. Same obietnice, zero realizacji. Radni też będą przyklaskiwać Wójtowi bojąc się o stołek. Ciemnogród i tyle
Wiemy , że trudno przełknąć gorycz porażki . Przykre jest to , że okreslasz mieszkańców naszej gminy jako ciemnotę. Za 5 lat wybory mozna znowu spróbować .
Na górę

Postautor: Alli » 23 paź 2018, o 10:26

W imieniu mojego męża serdecznie dziękuję wszystkim którzy nie dali się oszukać i omamić obiecankami bez pokrycia, tym wszystkim którzy nie dali się przekupić i oddali w wyborach samorządowych głos na Adama. Zapewniam, że Adam, który pomimo dużego poparcia, nie przeszedł do rady gminy nadal będzie dbał o interesy mieszkańców Rachań i dopilnuje aby sprawy rozpoczęte za Jego kadencji zostały doprowadzone do końca. Bo nie po to tyle walczył, pisał różne pisma, żeby teraz te sprawy zostały odsunięte, albo żeby teraz ktoś inny przypisał sobie zasługi za czyjąś ciężką pracę.Jeszcze raz serdecznie dziękuję za głos oddany na Adama.
Tak to już jest że wyeliminowuje się ludzi którzy za dużo się oddzywaja a szkoda....bo tylko tacy mogą coś zrobić dobrego
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 08:33

czyy to prawda że nasz wójt ma zostać prezesem sołtysów wszystkich i ma wycieczki robić sołtysom??
Na górę

Postautor: gogo » 24 paź 2018, o 19:40

już się przyznawać kto kogo przekupił, omamił, a co do tego że obiecywali - tak to już jest w demokracji. Hm no gratuluję panu Adamowi walki - nie przypisywać sobie zasług za czyjąś ciężką pracę. Pamiętać. a można zapytać jakie sprawy zostały rozpoczęte - pomożemy dokończyć. to nie żart - a ci przekupieni i oszukani- przyznajcie się toż to grzech, nie mówiąc o odpowiedzialności. Miejcież że sumienie. Wszystko wszystkim jedno powinno być dla nas ważne - wspieramy wszyscy wójta i będzie ok.

quote="Iwona S" post_id=760908 time=1540278978]
W imieniu mojego męża serdecznie dziękuję wszystkim którzy nie dali się oszukać i omamić obiecankami bez pokrycia, tym wszystkim którzy nie dali się przekupić i oddali w wyborach samorządowych głos na Adama. Zapewniam, że Adam, który pomimo dużego poparcia, nie przeszedł do rady gminy nadal będzie dbał o interesy mieszkańców Rachań i dopilnuje aby sprawy rozpoczęte za Jego kadencji zostały doprowadzone do końca. Bo nie po to tyle walczył, pisał różne pisma, żeby teraz te sprawy zostały odsunięte, albo żeby teraz ktoś inny przypisał sobie zasługi za czyjąś ciężką pracę.Jeszcze raz serdecznie dziękuję za głos oddany na Adama.
[/quote]
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”