Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosto » 15 paź 2018, o 23:05

ludzie z jozefowki nie chcą na swojego głosować bo nic nie zrobił, wy się plujecie....
Na górę

Postautor: Rachanie » 15 paź 2018, o 23:11

4 lata temu ekipa miedziane wylała szambo na organistę, wszedł golodupiec i porażka, ale nie chcemy się przyznać że nas ogłupione i beznadziejne wybraliśmy, kawałek szosy w Pawłowice do ważnego, imprezy kłosowego i co więcej zrobił kandydat pis- PZPR- wujcio ded, co zrobił paszowy, tylko TS wróci normalnie, precz z bamderowcami
To co piszesz to jest chore. Albo się lecz albo odwyk. Jedno i drugie długotrwałe bolesne i z daleka od normalnych ludzi.
Na górę

Postautor: gogo » 16 paź 2018, o 05:43

no no [przeginasz - zrobi wiele wiecej , ale nie [oernicz głupot

Istny cyrk 😂 narzekacie na to co jest, że R. M nic nie zrobił on miał 4 lata gdzie połowę trzeba bylo przeznaczyć na wyjście gminy z dołka finansowego, po byłej ekipie, która miała jeszcze dochód z cukrowni a teraz tego dochodu nie ma. Daleko nam do innych gmin to prawda ale jak wróci T. S będzie jeszcze dalej. Na swojego zastępcę chce wziąć córkę bylego wójta, to jak uważacie będzie lepiej....?
Na górę

Postautor: ooo » 16 paź 2018, o 08:50

4 lata temu ekipa miedziane wylała szambo na organistę, wszedł golodupiec i porażka, ale nie chcemy się przyznać że nas ogłupione i beznadziejne wybraliśmy, kawałek szosy w Pawłowice do ważnego, imprezy kłosowego i co więcej zrobił kandydat pis- PZPR- wujcio ded, co zrobił paszowy, tylko TS wróci normalnie, precz z bamderowcami
kobieto, naucz się pisać
Na górę

Postautor: gggosc » 16 paź 2018, o 19:56

Dep widze ze zostaniesz drugim zastepca obok przez ciebie wymienionej, masz duze szanse a jeszcze jedno nie pij tyle mocnej herbaty widzisz, ze szkodzi.
Na górę

Postautor: 1234z » 16 paź 2018, o 20:20

Znowu powraca temat kobiety? Awansowała na zastępcę, kto to?
Na górę

Postautor: Alli » 17 paź 2018, o 10:12

Nie dowiemy się niczego nowego o kandydatach na wójta. Może podyskutujemy o kandydatach do RG? W Rachaniach w dwóch okręgach jest ich siedmiu. Czy będą jakieś zmiany?
Na górę

Postautor: gogo » 17 paź 2018, o 20:07

codo RG powinniśmy stawiać na ludzi młodych i identycznie do RP


Nie dowiemy się niczego nowego o kandydatach na wójta. Może podyskutujemy o kandydatach do RG? W Rachaniach w dwóch okręgach jest ich siedmiu. Czy będą jakieś zmiany?
Na górę

Postautor: RCH » 19 paź 2018, o 15:30

Widzę że to forum troche zamienia się w portal partyjny. Ludzie kogo obchodzi co macie do zarzucenia obecnemu wójtowi lub drugiemu kandydatowi na to stanowisko. Jestem z mlodego pokolenia ale nie mieszam się w ich osiągniecia czy poczynanie. Liczy się to co obiecuje i a ile te obietnice sa realne. Jeśli mówią że teraz bedzie pieknie , ślicznie i cudownie, to raczej tak nie bedzie i każdy to wie. Lepiej skupmy się jako społeczość na tym co my możemy zrobic aby calej gminie żyło się lepiej. Wójt jest od tego aby być na czele ale sam nic nie zdziała jeśli społeczność ludzko zamiast iść za nim to stoi i tylko się patrzy. Nie wiem na co licząc . Warto się zastanowić co my robimy aby iść do przodu. Bo jak czytam wszystkie wpisy to widze że zamiast postepowac to sie cofamy i to daleko.
Może czas na zmiany ale zmiany ludzkie.
Gmina jest jaka jest i tego nie zmienimy, jestem pewien że jeśli wiecej działań byłoby prowadzonych i kierowanych do młodzieży, każdemu byłoby lepiej. Każdy sie zastanawia dlaczego nie ma młodzieży w naszym okredu? Bo nie ma co tu robić i jak sie rozwijać. Myśle że jesli byłoby więcej miejsc gdzie młodzież wieczorami mogła by się schronic przed deszczem, mrozem, śniegiem. NIe mówie czasem wypić piwo ale z kulturą to gmina byłaby nie dość że lepsza to bogatsza. Bo to młodzi ludzie są przyszłością i to od nich duzo zalezy.
Kieruje apel do nowego Wójta. Jeśli Pan to czyta lub ktoś kto może to przekazać apeluje więcej spotkań dla młodzieży jakiś sejmik lub rada młodzieży i działamy. Lepoej nie znaczy więcej. Mniej obietnic ale realnych.
Dziękuje za możliwość powiedzienia mojego zdania moze błedów duzo ale przynajmniej nei zagłebiam się kto ile ma ha kto ile jest winien i kto co zrobił. Niech wygra lepszy.
Na górę

Postautor: gogo » 19 paź 2018, o 19:19

kurcze, nareszcie coś mądrego, godnego uwagi - jestem pod wrażeniem - brawo i więcej takich wypowiedzi. Jeszcze raz brawo


Widzę że to forum troche zamienia się w portal partyjny. Ludzie kogo obchodzi co macie do zarzucenia obecnemu wójtowi lub drugiemu kandydatowi na to stanowisko. Jestem z mlodego pokolenia ale nie mieszam się w ich osiągniecia czy poczynanie. Liczy się to co obiecuje i a ile te obietnice sa realne. Jeśli mówią że teraz bedzie pieknie , ślicznie i cudownie, to raczej tak nie bedzie i każdy to wie. Lepiej skupmy się jako społeczość na tym co my możemy zrobic aby calej gminie żyło się lepiej. Wójt jest od tego aby być na czele ale sam nic nie zdziała jeśli społeczność ludzko zamiast iść za nim to stoi i tylko się patrzy. Nie wiem na co licząc . Warto się zastanowić co my robimy aby iść do przodu. Bo jak czytam wszystkie wpisy to widze że zamiast postepowac to sie cofamy i to daleko.
Może czas na zmiany ale zmiany ludzkie.
Gmina jest jaka jest i tego nie zmienimy, jestem pewien że jeśli wiecej działań byłoby prowadzonych i kierowanych do młodzieży, każdemu byłoby lepiej. Każdy sie zastanawia dlaczego nie ma młodzieży w naszym okredu? Bo nie ma co tu robić i jak sie rozwijać. Myśle że jesli byłoby więcej miejsc gdzie młodzież wieczorami mogła by się schronic przed deszczem, mrozem, śniegiem. NIe mówie czasem wypić piwo ale z kulturą to gmina byłaby nie dość że lepsza to bogatsza. Bo to młodzi ludzie są przyszłością i to od nich duzo zalezy.
Kieruje apel do nowego Wójta. Jeśli Pan to czyta lub ktoś kto może to przekazać apeluje więcej spotkań dla młodzieży jakiś sejmik lub rada młodzieży i działamy. Lepoej nie znaczy więcej. Mniej obietnic ale realnych.
Dziękuje za możliwość powiedzienia mojego zdania moze błedów duzo ale przynajmniej nei zagłebiam się kto ile ma ha kto ile jest winien i kto co zrobił. Niech wygra lepszy.
Na górę

Postautor: Swoj » 19 paź 2018, o 20:19

Już te sokoły od paszy o sejmikach młodych pisały, zero zrobili, truskawka na kpciubie
Na górę

Postautor: Arni » 19 paź 2018, o 22:03

Kocham gminę jak własnął rodzinę :lol: , tutaj z nikim nie mozna dyskutować. Tutaj potrzebne sa rządy silnej ręki typu Cadaffi lub Władimir Władimirowicz. Niestety ani jeden , ani drugi kandydat takich cech nie posiada jak wyżej wymienieni :lol: .
Na górę

Postautor: Autor111 » 19 paź 2018, o 23:45

Kocham gminę jak własnął rodzinę :lol: , tutaj z nikim nie mozna dyskutować. Tutaj potrzebne sa rządy silnej ręki typu Cadaffi lub Władimir Władimirowicz. Niestety ani jeden , ani drugi kandydat takich cech nie posiada jak wyżej wymienieni :lol:

Aide Cu!
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 09:23

Są wyniki z każdej komisji, choć jeszcze nie podsumowane. Miedziak wygrał, jakieś 60:40.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 13:40

56% Roman Miedziak

jak wasze nastroje? 8)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”