Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: pan » 15 lip 2019, o 13:12

Jak może wymagać Ksiądz pokory od ludzi,jeśli Sam jest taki jak jest !Ludzie chodzą do Kościoła modlić się do Boga,a nie do księdza .
Na górę

Postautor: riki » 15 lip 2019, o 15:08

Jakiś piknik się szykuje?
Na górę

Postautor: Papuga » 16 lip 2019, o 10:05

Jak może wymagać Ksiądz pokory od ludzi,jeśli Sam jest taki jak jest !Ludzie chodzą do Kościoła modlić się do Boga,a nie do księdza .
A jaki jest ten ksiądz ? Bóg wysłuchuje wszędzie naszych modlitw nie tylko w kościele. A jak już idzie się do kościoła to i tak słucha się Słowa Bożego , które głosi właśnie ksiądz , chyba , że uszy zatykasz. Proponuję poczytać Pismo Święte na poprawę. Papież Franciszek powiedział jeżeli ktoś idzie do kościoła modlić się a po wyjściu obgaduje ludzi to lepiej żeby wcale nie chodził do kościoła.
Na górę

Postautor: pan » 16 lip 2019, o 11:46

Jeśli po wyjściu z kościoła mówisz o kimś prawdę....a Ktoś nie chce przyjąć tej prawdy ?,?,??
Na górę

Postautor: pauli » 16 lip 2019, o 15:33

Każdy wie jaki jest Ksiądz proboszcz. Ci co są za nim to mówią że jest dobry, a ci co mają otwarte oczy to widzą jaki jest i po co pytasz ,,,,
Na górę

Postautor: Trele » 16 lip 2019, o 20:21

Wójt, ksiądz i tak w kółko.... Może zmieńmy temat i po narzekajmy na sołtysów (ich jeszcze nie było na forum) mieli swój piknik.... Na tym forum tylko krytykuje się innych i narzeka to może zróbmy konkurs na najgorszego sołtysa w gminie.... ? Jest ich 14...więc wybierajmy... Może oni sami dowiedzą się czegoś nowego o sobie...

Później wybierzemy następnych do obsmarowania.... I tak w kółko
Na górę

Postautor: kogucik » 20 lip 2019, o 14:48

Przyjcie na zebranie do Rachan z Wójtem w GOK-u 24 .07,2019 godz.18,00 oj będzie się działo
Na górę

Postautor: Gfr » 20 lip 2019, o 19:29

Spotkanie jak spotkanie...
Po co się nakręcać...?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 08:08

Przyjcie na zebranie do Rachan z Wójtem w GOK-u 24 .07,2019 godz.18,00 oj będzie się działo
Ach rachańskie jakie piękne, gdzie jest taki drugi kraj.
Na górę

Postautor: Cezary » 24 lip 2019, o 21:25

Jak po spotkaniu?
Chociaż was wysłuchali?
Na górę

Postautor: Jaaaaaa » 27 lip 2019, o 15:10

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na górę

Postautor: Cezary » 28 lip 2019, o 23:19

Są znane już wynik wyborów do izby rolniczej?
Ciekawi mnie czy tutaj też liczyło się nazwisko, znajomości? 🤔
Na górę

Postautor: pauli » 29 lip 2019, o 02:06

Jak po spotkaniu?
Chociaż was wysłuchali?
Ani Wójt ani Ksiądz nie słuchają Choloty Ksiądz uważa się że jest na ziemi więcej jak Bóg a Wójt drugi po Księdzu proboszczu ....
Na górę

Postautor: jaaaaaa » 29 lip 2019, o 15:12

Mój Kraków, moje ukochane Rachanie dziś odwiedziłem miejsce mojej 8 letniej nauki - nic nie powiem o mój Boże, może niech te trawy urosną do murów szkoły byłoby może lepiej , kostka zarasta krzakami o mój Boże smutno




Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na górę

Postautor: Jerr » 29 lip 2019, o 17:05

Mój Kraków, moje ukochane Rachanie dziś odwiedziłem miejsce mojej 8 letniej nauki - nic nie powiem o mój Boże, może niech te trawy urosną do murów szkoły byłoby może lepiej , kostka zarasta krzakami o mój Boże smutno




Taaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Niestety to smutny obrazek. Otoczenie szkoły wygląda jak sceneria horroru od dłuższego czasu..
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”