Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: hmmmm » 12 cze 2018, o 05:58

brawo, można byłoby pogadać - niestety kiedy to w końcu niektórzy dyr. rozszumią, że szkoła to nie prywatny folwark, że oni sa dla dzieci, a nie odwrotnie -





Ja z innej beczki. Liczę na to, że jak przyjdzie nowy wójt to może zmieni się coś w szkołach, bo w jednej ze szkół to przydałby się nowy dyrektor, żeby było lepiej. Co z tego że kamery są na zewnątrz szkoły, warto zainstalować w każdej klasie i na korytarzu, może wtedy by było sprawiedliwe ocenianie uczniów i ich zachowania. Coś musi być nie tak skoro co raz więcej dzieci i rodziców musi zasięgnąć porady psychologa. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 09:19

Rozszumia??????
Na górę

Postautor: tadek13 » 12 cze 2018, o 17:07

co dyrektor rozszumia
Na górę

Postautor: wi[ » 12 cze 2018, o 22:13

a może niech dyr nie szumią ha ha ha ha, tylko zrozumie ha ha ha - a to prawda szkoła jest dla dzieci, a nie odwrotnie -



co dyrektor rozszumia
Na górę

Postautor: rodzc » 13 cze 2018, o 20:37

. Nie tędy droga Pani Dyrektor (zast.). Krytyka powinna być mobilizacją do tego aby działać w taki sposób ,aby nikt nie miał podstaw do krytyki. Kilka lat temu chodziłem do tej szkoły. Dziś chodzi moja córka. Gratuluję fantazji i „skromności” ! proszę sie nie interesować sprawami uczniów SP. dość przesłuchań.



a może niech dyr nie szumią ha ha ha ha, tylko zrozumie ha ha ha - a to prawda szkoła jest dla dzieci, a nie odwrotnie -



co dyrektor rozszumia
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 21:52

Pani dyrektor zast. słynie z przesłuchań i zamieszania. Nie wspomnę o sympatii do dzieci. Jak się nie lubi swojej pracy to trzeba ją zmienić. Po co się męczyć. Ja też chodziłem do tej szkoły ale Pan Dyrektor wzbudzał sympatię.... A nie to co dziś...
Na górę

Postautor: gogo » 13 cze 2018, o 22:37

Uczniowie gimnazjum pozdrawiają PANA DYREKTORA ADAMCZUKA
dyrektor szkoły TO tylko nabyte umiejętności, które należy nieustannie kształcić i rozwijać, ale także niemal idealne cechY osobowościowych”. A te są potrzebne do rozwiązywania konfliktów, a nie jątrzenia pojawiających się na tle nie tylko administracyjnym, lecz również pedagogicznym czy osobistym.


Pani dyrektor zast. słynie z przesłuchań i zamieszania. Nie wspomnę o sympatii do dzieci. Jak się nie lubi swojej pracy to trzeba ją zmienić. Po co się męczyć. Ja też chodziłem do tej szkoły ale Pan Dyrektor wzbudzał sympatię.... A nie to co dziś...
Na górę

Postautor: wi[ » 13 cze 2018, o 22:48

i chciałoby się a by trn dyr mógł,na koniec, uświadomić sobie że, przynajmniej w części, jest człowiekiem inteligentnym, uczciwym, sprawiedliwym, przyzwoitym, energicznym, zdyscyplinowanym, odpowiedzialnym, zrównoważonym, pogodnym, komunikatywnym, spostrzegawczym, oryginalnym, Daj znać jak pojmiesz sugestię



Pani dyrektor zast. słynie z przesłuchań i zamieszania. Nie wspomnę o sympatii do dzieci. Jak się nie lubi swojej pracy to trzeba ją zmienić. Po co się męczyć. Ja też chodziłem do tej szkoły ale Pan Dyrektor wzbudzał sympatię.... A nie to co dziś...
Na górę

Postautor: rodzc » 14 cze 2018, o 05:20

a ja może powiem jeszcze tak - "Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją – są niebezpieczni."



Pani dyrektor zast. słynie z przesłuchań i zamieszania. Nie wspomnę o sympatii do dzieci. Jak się nie lubi swojej pracy to trzeba ją zmienić. Po co się męczyć. Ja też chodziłem do tej szkoły ale Pan Dyrektor wzbudzał sympatię.... A nie to co dziś...
Na górę

Postautor: rodzc » 14 cze 2018, o 05:48

"Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi."


Uczniowie gimnazjum pozdrawiają PANA DYREKTORA ADAMCZUKA
dyrektor szkoły TO tylko nabyte umiejętności, które należy nieustannie kształcić i rozwijać, ale także niemal idealne cechY osobowościowych”. A te są potrzebne do rozwiązywania konfliktów, a nie jątrzenia pojawiających się na tle nie tylko administracyjnym, lecz również pedagogicznym czy osobistym.


Pani dyrektor zast. słynie z przesłuchań i zamieszania. Nie wspomnę o sympatii do dzieci. Jak się nie lubi swojej pracy to trzeba ją zmienić. Po co się męczyć. Ja też chodziłem do tej szkoły ale Pan Dyrektor wzbudzał sympatię.... A nie to co dziś...
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2018, o 07:00

Kto robi Truskawkę jutro??? Wójt czy Tadzio?
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2018, o 14:14

Kto robi Truskawkę jutro??? Wójt czy Tadzio?
Tadzio będzie robił w przyszłym roku, chyba że chłopy przejżą na oczy i zielonych pogonią :?:
Na górę

Postautor: wi[ » 16 cze 2018, o 16:20

ha ha no nieźle, nieźle nie wylewaj potów - wytłumacz chłopom niech przejrzą na oczy i wezmą mniejsze dopłaty - i to nie dzięki zielonym tylko dzięki obecnym rządom, no wytłumacz im dlaczego, no chyba, ze lubisz siać zamęt, a sam mało wiesz

Kto robi Truskawkę jutro??? Wójt czy Tadzio?
Tadzio będzie robił w przyszłym roku, chyba że chłopy przejżą na oczy i zielonych pogonią :?:
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2018, o 21:52

ha ha no nieźle, nieźle nie wylewaj potów - wytłumacz chłopom niech przejrzą na oczy i wezmą mniejsze dopłaty - i to nie dzięki zielonym tylko dzięki obecnym rządom, no wytłumacz im dlaczego, no chyba, ze lubisz siać zamęt, a sam mało wiesz



Tadzio będzie robił w przyszłym roku, chyba że chłopy przejżą na oczy i zielonych pogonią :?:
Dzieki generałowi zielonemu mamy gaz najdroższy w Europie. A ty sam siejesz zamęt albo sól :lol:
Na górę

Postautor: lolus » 16 cze 2018, o 22:55

Jutro święto truskawki -
Wójta, Pana czy Plebana?
Chłop się też pojawi......
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”