Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: dep » 23 wrz 2018, o 16:39

Kultura co nie których pracowników wobec potencjalnych petentów ma wiele do życzenia....ale czy ktoś, kto był źle potraktowany przez danego pracownika wniósł na niego skargę? Za pewne nie, ale teraz zarzuca się wójtowi, że nie panuje nad swoimi pracownikami, a wystarczyłby wcześniej pójść i porozmawiać, zgłosić nie odpowiednie zachowanie pracownika
Na górę

Postautor: wzk » 23 wrz 2018, o 16:58

Widzę, że forum zaczyna ,,żyć,, ....Dam wam jeszcze jeden temat. Tyle wzmianki o mądrych ludziach, którzy chcieliby coś robić, ale nie mogą bo nie mają pleców... Dzisiaj w kościele doznałem ,,objawienia,, wcale nie trzeba mieć ,,pleców,, żeby coś zrobić.... dopiero teraz zauważyłem i zdałem sobie sprawę, że w R jest kobieta, która robi co trzeba nie dlatego, że są wybory. Tylko dlatego, że tak powinno być. Nie ogląda się, że może ktoś inny zrobi to lepiej... po prostu działa. I uwierzcie umie zmotywować ludzi do działania, co w R nie jest łatwe. Jest wykształconą, inteligentną, nie boję się powiedzieć młodą piękną kobietą, która umie zachować się w każdej sytuacji. Szkoda, tylko, że nie startuje w wyborach, bo na takich ludzi warto głosować. Mam nadzieję, że te wszystkie ,,drobne,, rzeczy, ktore robi teraz, zaprowadzą Ją wyżej
Na górę

Postautor: 234 » 23 wrz 2018, o 17:17

Widzę, że forum zaczyna ,,żyć,, ....Dam wam jeszcze jeden temat. Tyle wzmianki o mądrych ludziach, którzy chcieliby coś robić, ale nie mogą bo nie mają pleców... Dzisiaj w kościele doznałem ,,objawienia,, wcale nie trzeba mieć ,,pleców,, żeby coś zrobić.... dopiero teraz zauważyłem i zdałem sobie sprawę, że w R jest kobieta, która robi co trzeba nie dlatego, że są wybory. Tylko dlatego, że tak powinno być. Nie ogląda się, że może ktoś inny zrobi to lepiej... po prostu działa. I uwierzcie umie zmotywować ludzi do działania, co w R nie jest łatwe. Jest wykształconą, inteligentną, nie boję się powiedzieć młodą piękną kobietą, która umie zachować się w każdej sytuacji. Szkoda, tylko, że nie startuje w wyborach, bo na takich ludzi warto głosować. Mam nadzieję, że te wszystkie ,,drobne,, rzeczy, ktore robi teraz, zaprowadzą Ją wyżej
MOZE COS WIECEJ O TEJ KOBIECIE
Na górę

Postautor: atal » 23 wrz 2018, o 18:33

noi dodać trzeba, hm nie są kolegami wójta.....


Zgadzam sie.. ciemnota rzadzi Polska to kto bedzie rzadzil w tak malej Gminie.. kto tu wogole patrzy na ludzi wyksztalconych ktorzy maja pomysly ???? Tylko ze prawda jest taka... jest wyksztalcenie sa pomysly aleeee nie sa rodzina pana wojta czy tez nie maja plecow .. i kolo sie zamyka.
Na górę

Postautor: Alli » 23 wrz 2018, o 18:34

Nie wiem czy się dobrze domyślam Czy to ta pani co prowadziła Przegląd dorobku tradycyjnego na Pawłówce?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:35

A Prezes to kto?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:38

oj, oj zajadła złośliwość, ale tutaj można , mozna ja ci gwarantuję, że każdy porządny rolnik nie chce tego 500+ tylko mućgodnie sprzedac swoje uprawy,na ktore pracuje w pocie czoła, 500+ to tylko wieksza patologia i nie chodzi o pijaństwo, ale o to, że wiele matek ma daleko w d.....jaka kolwiek pracę, a bo po co ....oj socjal przesadzony, no dobrze nikt tego nie zabiera i nie zabirze, ale właśnie ta fałszywa sprzedaż za srebrniki 500+ jeszcze trochę, a w głowie będzie mielonka


Cwaniaki z PSL-u dopchali się do koryta w starostwie,teraz czując zagrożenie szukają schronienia na innych posadach,wyborcy się na to nie nabiorą-pamiętamy waszą arogancję wobec chłopów z ostatnich kilkunastu lat. To obecny rząd PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI wprowadził program 500+ z którego wszyscy korzystamy.PSL będąc w koalicji z PO przez dwie kadencje nie uczyniło nic w tej dziedzinie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:48

Ale się nerwowo zrobiło komuś nerwy puszczają bo bardzo się boi przegranej a partia nie wybacza :lol: :lol: 8)
Na górę

Postautor: ollaa » 23 wrz 2018, o 23:02

Dlaczego doprowadzono w Polsce do tego, że sprzedano przemysł rolno-spożywczy, tworząc z rolników tylko i wyłącznie producentów taniego surowca? Gdzie są ci wszyscy, którzy przez lata okradali chłopów prowadząc nieuczciwą prywatyzację, pozbawiając rolników wpływu na dalsze etapy przetwórstwa i handlu?
Na górę

Postautor: wit » 24 wrz 2018, o 06:00

sprzedawała AWS - gdzie między innymi obecny premier - wartoczasem pomysleć warto sobie przypomniećaprzynajmniej ci starsi,bo młodzi widza to całkiem inaczej


Dlaczego doprowadzono w Polsce do tego, że sprzedano przemysł rolno-spożywczy, tworząc z rolników tylko i wyłącznie producentów taniego surowca? Gdzie są ci wszyscy, którzy przez lata okradali chłopów prowadząc nieuczciwą prywatyzację, pozbawiając rolników wpływu na dalsze etapy przetwórstwa i handlu?
Na górę

Postautor: agra » 24 wrz 2018, o 08:35

Rząd PO-PSL prowadził na polskiej gospodarce bardziej rabunkową politykę niż zaborcy ponad sto lat wcześniej. Na ile szacowana jest wartość wyprzedanego w prywatne ręce, przynoszącego zyski państwowego majątku?

Według różnych danych może być to przynajmniej 58 mld złotych.

W 2008-2014 władze naszego kraju dokonały wyprzedaży majątku należącego do Skarbu Państwa (m.in. banki, kopalnie czy zakłady produkcyjne) za łączną kwotę 58,615 mld zł.
Na górę

Postautor: zinto » 24 wrz 2018, o 11:05

Problemy rolników biorą się w dużej mierze z tego, że PSL z KLD, z Unią Wolności wyprzedał polski przemysł przetwórczy kapitałowi zachodniemu i dzisiaj te przetwórnie dyktują ceny jakie chcą.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 12:01

Może i Tadzio z PSL ale jest bardzo fajny, obrotny i taki swój chłop, nie wywyższa się.kazdemu pomoże.nie znam go osobiście ale wiem że ludziom pomaga w problemach.
Na górę

Postautor: Xxx109 » 24 wrz 2018, o 12:22

W naszej gminie jest bardzo duzo pieknych kobiet.... nie tylko jedna jest aniolem :shock: poza tym tak czytam to wszystko i nie wiem jaki wniosek... kazda partia kradnie ?? Ktora nie okradla naszego panstwa ??? Jak by byl 3 kanfydat lub kandydatka z innej partii wtedy i o niej by sie pisalo. Trzeba sobie powiedziec niech wygra lepszy i tyle.
Na górę

Postautor: zumo » 24 wrz 2018, o 12:39

Szkoda, że do władzy pchają się ludzie, którzy nie chcą robić nic dla innych tylko dla siebie. Ci, którzy mogliby coś zmienić nie chcą pchać się do tego, albo nie mają odpowiednich "pleców".
I dlatego nasza gmina będzie długo w tyle za resztą Polski jeszcze przez 100 lat.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”