Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ramiesz » 6 lip 2021, o 20:58

zdrowia ci życzę - i tak oby nie zostać gołosłownie powiem ci - "Niekiedy mam ochotę potrząsnąć niektórymi osobami i wykrzyczeć: -, zamknij się w końcu! - Ale później dochodzę do wniosku, że ten tylko na to czeka, żeby puściły mi nerwy, gdy kłapie dziobem i pluje naokoło. Najważniejsze to zachować zimną krew, nie dając się wyprowadzić z równowagi. Z pewnością kretynów od tego nie ubędzie, ale przynajmniej nie będą mieli poczucia, że wygrali, bo daliśmy się sprowokować."
NIC DODAĆ. NIC UJĄĆ. a więc zftowia




Wyzywasz mnie od głupków i hamów , a sam wypowiadasz się w tematach na które posiadasz zerową wiedzę i sam się do tego przyznajesz . Kto tutaj jest głupkiem?? To co napisałem to prawda ludzie to widzą i o tym mówią. Mówisz nie obserwuj nie interesuj się, skoro jesteś jak to napisałeś , rdzennym mieszkańcem tej gminy , to tym bardziej powinieneś się interesować co robi władza. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz , bo wpisu dotyczącego, czyjegokolwiek wyglądu z mojej strony nie było. Za kilka dni będzie impreza organizowana przez władze , jest tam przewidziana taka konkurencja - rzut podkową . Proponuję potrenować jest jeszcze trochę czasu i wystartować.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2021, o 21:39

zdrowia ci życzę - i tak oby nie zostać gołosłownie powiem ci - "Niekiedy mam ochotę potrząsnąć niektórymi osobami i wykrzyczeć: -, zamknij się w końcu! - Ale później dochodzę do wniosku, że ten tylko na to czeka, żeby puściły mi nerwy, gdy kłapie dziobem i pluje naokoło. Najważniejsze to zachować zimną krew, nie dając się wyprowadzić z równowagi. Z pewnością kretynów od tego nie ubędzie, ale przynajmniej nie będą mieli poczucia, że wygrali, bo daliśmy się sprowokować."
NIC DODAĆ. NIC UJĄĆ. a więc zftowia
Czyli gdy ci brak argumentów rzeczowych, chcesz używać argumentów siłowych. W której to szkole wyższej tego uczą?
Na górę

Postautor: ramiesz » 7 lip 2021, o 06:27

siła mądrego głosu.......


Czyli gdy ci brak argumentów rzeczowych, chcesz używać argumentów siłowych. W której to szkole wyższej tego uczą?
Na górę

Postautor: Grz » 22 lip 2021, o 15:53

Podobno Seńko dalej zostaje jako dyrektor ( ten to się nachapać nie może)- porażka!!! A już była nadzieja, że coś się zmieni, coś ruszy ,a tu dalej du.a i tylko beznadziejne koło gospodyń będzie głaskał. Nic dla młodych nic z kulturą związane tylko jeden i ten sam śmiech na sali. Oczywiście gmina nic z tym nie robi bo tam ręka rękę myje. Napewno odchodzą tam jakieś machlojki bo to coś niemożliwego ,by zostawiać starego chłopa ( nic nie robiącego) dalej na stanowisku. Ciekawe co władze gminy na tym kręcą??
Na górę

Postautor: ramiesz » 24 lip 2021, o 05:37

Podobno Seńko dalej zostaje jako dyrektor ( ten to się nachapać nie może)- porażka!!! A już była nadzieja, że coś się zmieni, coś ruszy ,a tu dalej du.a i tylko beznadziejne koło gospodyń będzie głaskał. Nic dla młodych nic z kulturą związane tylko jeden i ten sam śmiech na sali. Oczywiście gmina nic z tym nie robi bo tam ręka rękę myje. Napewno odchodzą tam jakieś machlojki bo to coś niemożliwego ,by zostawiać starego chłopa ( nic nie robiącego) dalej na stanowisku. Ciekawe co władze gminy na tym kręcą??
Na górę

Postautor: ramiesz » 24 lip 2021, o 05:44

a tak ogólnie to u ciebie wszystko dobrze, ze piszesz takie głupoty
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2021, o 09:48

Podobno Seńko dalej zostaje jako dyrektor ( ten to się nachapać nie może)- porażka!!! A już była nadzieja, że coś się zmieni, coś ruszy ,a tu dalej du.a i tylko beznadziejne koło gospodyń będzie głaskał. Nic dla młodych nic z kulturą związane tylko jeden i ten sam śmiech na sali. Oczywiście gmina nic z tym nie robi bo tam ręka rękę myje. Napewno odchodzą tam jakieś machlojki bo to coś niemożliwego ,by zostawiać starego chłopa ( nic nie robiącego) dalej na stanowisku. Ciekawe co władze gminy na tym kręcą??

Ciekawe jest jaki ty chcesz zrobić na tym przekręt. Co zabolał, że dalej nikt ciebie nie traktuje poważnie, może użyjesz swoich argumentów siłowych.
Na górę

Postautor: xxxyyy » 25 lip 2021, o 20:14

Gmina R_U_C_H_A_N_I_E
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2021, o 21:18

a tak ogólnie to u ciebie wszystko dobrze, ze piszesz takie głupoty
A u Pani wszystko ok? Może jakieś merytoryczne argumenty Pani Agato???
Na górę

Postautor: ramiesz » 26 lip 2021, o 16:32

Dlaczego zmieniasz moje imię kieruj do mnie - mówię ci po raz kolejny - wszystko da się sprawdzić - u mnie wszystko ok. Dlatego też nie szukam przekrętów i machlojek - dlatego też stad moje pytanie czy u ciebie ogólnie wszystko ok.


A u Pani wszystko ok? Może jakieś merytoryczne argumenty Pani Agato???
Na górę

Postautor: Grz » 26 lip 2021, o 19:12

Podobno Seńko dalej zostaje jako dyrektor ( ten to się nachapać nie może)- porażka!!! A już była nadzieja, że coś się zmieni, coś ruszy ,a tu dalej du.a i tylko beznadziejne koło gospodyń będzie głaskał. Nic dla młodych nic z kulturą związane tylko jeden i ten sam śmiech na sali. Oczywiście gmina nic z tym nie robi bo tam ręka rękę myje. Napewno odchodzą tam jakieś machlojki bo to coś niemożliwego ,by zostawiać starego chłopa ( nic nie robiącego) dalej na stanowisku. Ciekawe co władze gminy na tym kręcą??
Dokładnie. Coś tu jest na rzeczy. Tam by się przydała jakaś porządna kontrola. ps. może nie machlojki ale napewno Wójt tam nie rządzi ,tam on nic nie ma do gadania, to wstyd, że daje sobą rządzić tej swojej Agatce.
Na górę

Postautor: Gok » 5 sie 2021, o 10:22

To co, teraz czekamy na ogłoszenie o konkursie na dyrektora GOK. Namaszczenie się nie powiodło...
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 17:43

Ciekawe jak to jest, że niektórych urzędników gminy Rachanie nie obejmuje obowiązek składania oświadczeń majątkowych???
Na górę

Postautor: Grz » 11 wrz 2021, o 19:30

No proszę , nie mieli kogo wsadzić na dyrektora Goku to wsadzili takiego aby był i do tego na pół etatu,ale co się dziwić szkoda im pieniędzy na wszystko i nie ma co się dziwić, że poprzedni kandydat na dyrektora zrezygnował skoro miał pracować za najniższą krajową. To jest wstyd dla gminy!!!!!!
Na górę

Postautor: Sponsor » 30 wrz 2021, o 16:04

Jak tam radni bezradni , co tam uradzili ciekawego ??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”