Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 mar 2016, o 21:35

To Fili siostra i zona nie pracują jeszcze?
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2016, o 13:26

Gość pisze:To Fili siostra i zona nie pracują jeszcze?

Skromnie żyją sobie z jednej urzędniczej głodowej pensyjki 8) :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2016, o 14:29

Jak to dziś powiadają jeszcze nie tak dawno najważniejsi w Państwie politycy oskarżani o defraudacje, korupcję i nepotyzm za czasów władzy ostatnich ośmiu lat, bardzo kurtuazyjne i dyplomatyczne (ma Pan jakieś dowody co do działania nie zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa, proszę udać się do odpowiednich instytucji uprawnionych do rozpoznawania i ścigania wykroczeń i przestępstw a jak Pan chcesz jedynie mówić, krzyczeć, pisać o jakiś plotkach to naraża się Pan na nieprzyjemności związane ze zniesławieniem czy pomówieniem)
Na górę

Postautor: nowy tem » 24 kwie 2016, o 12:53

Szanowny Panie Wójcie,bardzo dziękujemy za naprawę drogi w miejscowości Pawłówka-Złodziejówka,dotychczas były głębokie wyboje i wyrwy a teraz aż miło i przyjemnie można swobodnie jeżdzić do naszych gospodarstw.Jednak myślimy,że w przyszłości jak Pan zdobędzie fundusze na ten cel to doczekamy się nowej nawierzchni asfaltowej na naszej ulicy. Jeszcze raz dziękujemy.
Na górę

Postautor: olek s » 2 sie 2016, o 19:27

Witam,mam ogromną prośbę.Czy powie mi ktoś jak nazywa się ksiądz pochodzący najprawdopodobniej z Józefówki,ma czterdzerdzieści kilka lat,wiem,że ma brata i przyjeżdza do Józefówki.Mam dług wobec niego i chciałbym się z Nim spotkać.Pomoże mi ktoś?
Na górę

Postautor: druch » 15 sie 2016, o 21:16

Dlaczego pan wójt nie zorganizował corocznych zawodów sportowo-pożarniczych OSP ???
Na górę

Postautor: xyzxyz » 21 sie 2016, o 10:35

Na górę

Postautor: trwam » 14 wrz 2016, o 14:08

http://www.rachanie.e-bip.eu/upload/pli ... amczuk.pdf ta sama osoba sfałszowała ten dokument
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2016, o 20:23

A to bydle a zawsze myslalem ze to gość.
Na górę

Postautor: noe » 7 paź 2016, o 19:49

to grozi kryminałem
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2016, o 06:59

Szkoda tego Fili taki dobry gachowiec. Zna sie na wszystkim. Szkoda.
Na górę

Postautor: abc » 25 paź 2016, o 20:15

I dobrze wam, chcieliście dobrej zmiany to macie, wszędzie rozpierducha, NO Ale buractwo rządzi....sami wybraliście i bardzo się cieszę -może Rańce zmądrzeją i powiedzą, źle zrobilimy...aha, zakały jedne, dobrze wam
Na górę

Postautor: do ABC » 30 paź 2016, o 06:26

Kaziu wyluzuj
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2017, o 21:48

Kto ma numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za odśnieżanie w gminie!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2017, o 17:42

Odpowiedzialny jest za to A.T z Józefowiki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”