Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 sie 2015, o 07:40

osoba pisze:
Gość pisze:A może to Pan WÓJT w ramach rozgrywek politycznych na własnym podwórku był bardzo roztargniony i w zdenerwowaniu nie czytając ,zaakceptował treść napisu z tymi błędami.Współczujemy Panu ,Panie Wójcie.


przestańcie się czepiać człowieka!!!
każdy dla Was byłby "nie taki"
Nie znam człowieka, ale widać, że dobry z niego człowiek; zero złośliwości, matactwa.
Doceńcie to i jeśli macie jakieś uwagi, wiecie, gdzie UG; znacie widze tylko forum i ukąszenia...heh

Opinię sobie zepsuła na plebanii,teraz musi ponieść z tego powodu odpowiednie konsekwencje ,łącznie z wypowiedzeniem umowy o pracę.W okolicach Hodywaniec też można znależć odpowiednią dla niej robotę.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2015, o 08:00

Już minął miesiąc jak została zdjęta tablica z błędami na cmentarzu wojennym w Pawłówce,czy aż tak długo trwa korekta napisów .Wydaje mi się,że tą pracę można było wykonać w ciągu dwóch dni a nie miesiąc i jeszcze dłużej.Prosimy o podanie na tym forum dokładnej daty .
Na górę

Postautor: kjknczx » 11 wrz 2015, o 12:46

Nie ma jak kolesiostwo!!!!; bylo i bedzie......
Na górę

Postautor: gost » 5 paź 2015, o 22:25

Malowanie Kościoła w Pawłówce, elewacja w kolorze sraczki....
Brak słów.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 20:14

Gość pisze:Już minął miesiąc jak została zdjęta tablica z błędami na cmentarzu wojennym w Pawłówce,czy aż tak długo trwa korekta napisów .Wydaje mi się,że tą pracę można było wykonać w ciągu dwóch dni a nie miesiąc i jeszcze dłużej.Prosimy o podanie na tym forum dokładnej daty .

Kiedy wreszcie pojawi się nowa tablica na cmentarzu wojennym w Pawłówce ,która została zdjęta do poprawki na której były błędy ortograficzne.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 21:58

Gość pisze:
Gość pisze:Już minął miesiąc jak została zdjęta tablica z błędami na cmentarzu wojennym w Pawłówce,czy aż tak długo trwa korekta napisów .Wydaje mi się,że tą pracę można było wykonać w ciągu dwóch dni a nie miesiąc i jeszcze dłużej.Prosimy o podanie na tym forum dokładnej daty .

Kiedy wreszcie pojawi się nowa tablica na cmentarzu wojennym w Pawłówce ,która została zdjęta do poprawki na której były błędy ortograficzne.

Szukają słownika z poprawną ortografią.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2015, o 09:01

zbliżają się wybory i nie mają czasu zająć się tą sprawą. może do Wszystkich Świętych zdążą a zima za pasem.Teraz pilnują kiełbasy wyborczej.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2015, o 18:13

A może mi się jakiś ochłap dostanie
Na górę

Postautor: fritzz » 18 paź 2015, o 20:02

Nie ma darmowych jabłek od biednych chłopów do rozdania , więc teraz się zastanawiają co tu zrobić przed wyborami :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2015, o 20:31

Zamiast jabłek wielka agitacja,
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2015, o 20:35

fritzz pisze:Nie ma darmowych jabłek od biednych chłopów do rozdania , więc teraz się zastanawiają co tu zrobić przed wyborami :lol: :lol:

Zamiast jabłek wielka agitacja i obiecanki gruszek na wierzbie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2015, o 09:48

NARODZIE Z GMINY RACHANIE GŁOSUJCIE NA WASZA PARTIĘ ;STRONNICTWO LUDOWE;ten związek składający się głównie z rodzin chłopskich,który walczył o godność rodzin wiejskich za czasów PIŁSUDSKIEGO.póżniej za komuny,nadal też walczy lecz nie ma przebicia,bo jest WAS za mało,część z WAS jest niezdecydowana,na pewno nie pomoże WAM nauczyciel,urzędnik czy inny nie związany z Waszym zawodem.Jak świat światem,zawsze rządzi większość.Mniejszy ,żeby przetrwać musi zawrzeć pakt nawet z diabłem,bo maluczki się nie liczy.Więc opamiętajcie się póki nie jest jeszcze za póżno./jestem rolnikiem ,opamiętajcie się bo możecie obudzić się z ręką w nocniku.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2015, o 15:31

Gość pisze:NARODZIE Z GMINY RACHANIE GŁOSUJCIE NA WASZA PARTIĘ ;STRONNICTWO LUDOWE;ten związek składający się głównie z rodzin chłopskich,który walczył o godność rodzin wiejskich za czasów PIŁSUDSKIEGO.póżniej za komuny,nadal też walczy lecz nie ma przebicia,bo jest WAS za mało,część z WAS jest niezdecydowana,na pewno nie pomoże WAM nauczyciel,urzędnik czy inny nie związany z Waszym zawodem.Jak świat światem,zawsze rządzi większość.Mniejszy ,żeby przetrwać musi zawrzeć pakt nawet z diabłem,bo maluczki się nie liczy.Więc opamiętajcie się póki nie jest jeszcze za póżno./jestem rolnikiem ,opamiętajcie się bo możecie obudzić się z ręką w nocniku.

czy jest jakaś inna "partia" ,która pójdzie z każdym? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2015, o 16:29

Żeby nie utonąć to pójdzie i będzie pomagać w miarę swoich możliwości.
Na górę

Postautor: pol » 21 paź 2015, o 00:13

Uwaga, uwaga stołki PSL-u zagrożone! Narodzie Rachański zlituj się nad aparatczykami i pozostaw ich przy żłobie,by nie klepali biedy tak jak my.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”