Grad głosował przeciw obwodnicy Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 13:40

A ja już przed druga turą ostatnich wyborów na burmistrza mówiłem: Chcecie zablokowania budowy obwodnicy i wysypiska w Rogóźnie - głosujcie na burmistrza z PiSu. Pieniądze na obwodnice daje centrala w Warszawie czyli Platforma. Po co miałaby dawać kasę na coś, czym później i tak chwaliłby się pisowski burmistrz?! I tak się stało. Najpierw upupiono wysypisko, teraz obwodnicę. Nie wierzycie? Z powodu oszczędności początkowo zablokowano różne inwestycje, również budowę obwodnic Lublina i Hrubieszowa. A później, po wyborach burmistrzów i prezydentów, zrobiono wyjątki i obwodnice tam się buduje. BO PREZYDENT I BURMISTRZ SĄ Z PLATFORMY !!!./ Uzasadnienie przyznania kasy na obwodnicę Hrubieszowa było kurioizalne: plany puszczenia ruchu towarowego na Zosin!./ Pieniędzmi na obwodnice nagrodzono właściwe /zdaniem rządzących/ głosowanie wyborców w Lublinie i Hrubieszowie, ukarano za niewłaściwe głosowanie w np. Tomaszowie, wskazując jednocześnie, jak należy na drugi raz głosować. I możecie mieć pewność, że gdyby PiS rządził w Warszawie, a Tomaszów miał platformianego burmistrza - byłoby identycznie. Tak się robi politykę. Do Żukowskiego mam pretensje o to, że będąc wcześniej posłem i wojewodą - chyba najlepiej z nas wszystkich wiedział, że tak się stanie. A mimo to KANDYDOWAŁ mówiąc, że robi to dla dobra mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 14:28

NIe ma basenu , obwodnicy ani wysoiska snieci. Miala byc zabrana sortownia snieci z ul. Petera . Ale za dwa lata beda wciskac nam ciemnote ze wszystka zrobia jak wygraja wybory i tak co cztery lata.
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 14:52

Gość pisze:A ja już przed druga turą ostatnich wyborów na burmistrza mówiłem: Chcecie zablokowania budowy obwodnicy i wysypiska w Rogóźnie - głosujcie na burmistrza z PiSu. Pieniądze na obwodnice daje centrala w Warszawie czyli Platforma. Po co miałaby dawać kasę na coś, czym później i tak chwaliłby się pisowski burmistrz?! I tak się stało. Najpierw upupiono wysypisko, teraz obwodnicę. Nie wierzycie? Z powodu oszczędności początkowo zablokowano różne inwestycje, również budowę obwodnic Lublina i Hrubieszowa. A później, po wyborach burmistrzów i prezydentów, zrobiono wyjątki i obwodnice tam się buduje. BO PREZYDENT I BURMISTRZ SĄ Z PLATFORMY !!!./ Uzasadnienie przyznania kasy na obwodnicę Hrubieszowa było kurioizalne: plany puszczenia ruchu towarowego na Zosin!./ Pieniędzmi na obwodnice nagrodzono właściwe /zdaniem rządzących/ głosowanie wyborców w Lublinie i Hrubieszowie, ukarano za niewłaściwe głosowanie w np. Tomaszowie, wskazując jednocześnie, jak należy na drugi raz głosować. I możecie mieć pewność, że gdyby PiS rządził w Warszawie, a Tomaszów miał platformianego burmistrza - byłoby identycznie. Tak się robi politykę. Do Żukowskiego mam pretensje o to, że będąc wcześniej posłem i wojewodą - chyba najlepiej z nas wszystkich wiedział, że tak się stanie. A mimo to KANDYDOWAŁ mówiąc, że robi to dla dobra mieszkańców.




no tak to działa niestety. niby po co pomagać pisowskiemu burmistrzowi? żeby wygrał następne wybory?
czysta głupota polityczna :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 18:49

Tak to działa niestety. Jeżeli burmistrzem zostaje członek innej partii niż rządząca w Warszawie, to zostaje uwalonych wiele projektów w mieście. ,,wynagradzane'' są natomiast ,,lojalne'' miasta, powiaty, czy województwa. Tak to dziąła niestety. Skąd to wiem? Wiele lat temu powiedzał mi coś takiego mój kuzyn- były poseł. Trudne do uwierzenia ale prawdziwe. Tym bardziej można mieć żal do Żukowskiego,że znając taką ,,prawidłowość'' obiecywał ludziom gruszki na wierzbie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 18:51

a co zrobić z posłem,który bardziej dba o bezpieczeństwo i komfort Ślązaków i Kaszubów niż osób,które go wybrały?
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2012, o 19:21

Idąc tym tokiem rozumowania gdyby wszyscy głosowali tak jak ja to Tomaszów byłby dzisiaj w innym miejscu. Mam żal za to. Polityka z ambony, kościółek przed urną i jesteśmy w czarnej d***e
Na górę

Postautor: yeep » 14 gru 2012, o 20:20

Gość pisze:A może będziemy się starać o środki pozarządowe . Mamy burmistrza z PISU , starostę z PSL i posła z zPO , Niech wspólnymi siłami znajdą srodki na obwodnicę . Niech pokaża mieszkancom ,że dla dobra mieszkanców umieją wspólnie zadziałać . Do wyborów tuż ,tuż ...

Mała uwaga. Obwodnicą zarządza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, a właścicielem Skarba Państwa w postaci Ministra Transportu i Infrastruktury. I druga uwaga - jakie środki pozarządowe ??? Prywatne. Bo środki unijne to de facto rządowe (ktoś rozpisuje konkurs by dostać miał ktoś). I tyla. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 12:30

yeep pisze:
Gość pisze:A może będziemy się starać o środki pozarządowe . Mamy burmistrza z PISU , starostę z PSL i posła z zPO , Niech wspólnymi siłami znajdą srodki na obwodnicę . Niech pokaża mieszkancom ,że dla dobra mieszkanców umieją wspólnie zadziałać . Do wyborów tuż ,tuż ...

Mała uwaga. Obwodnicą zarządza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, a właścicielem Skarba Państwa w postaci Ministra Transportu i Infrastruktury. I druga uwaga - jakie środki pozarządowe ??? Prywatne. Bo środki unijne to de facto rządowe (ktoś rozpisuje konkurs by dostać miał ktoś). I tyla. :roll:

Ale to nie wyklucza znalalezc srodki poza budzetem .
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 12:38

Gość pisze:Idąc tym tokiem rozumowania gdyby wszyscy głosowali tak jak ja to Tomaszów byłby dzisiaj w innym miejscu. Mam żal za to. Polityka z ambony, kościółek przed urną i jesteśmy w czarnej d***e

Polacy mądrzy po szkodzie 'Chcecie mieć to wybierajcie burmistrza zPO .
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 12:45

Tak jest , głosowanie w wyborach samorządowych na ludzi z OPOZYCJI powoduje własnie takie sytuacje -niemocy załatwienia czegokolwiek .Brak przebicia i poparcia 'na górze'.Tomaszowianie powinni to zrozumieć .
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 15:20

Trzeba zablokować drogę, wezwać media, naświetlić sytuacje podając dane o natężeniu ruchu. Dziennikarze podłapią to moment i będzie Nowak świecił oczkami wraz z Gradem
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 15:36

Proponuję Pana Burmistrza na czele razem urzędnikami ,nie wiem ale z 50 osób będzie, Starosta przyjdzie z setką urzędników no i Pan Grad z komitetem powiatowym PO. 200 osób na bank.niech przynajmniej pomarzną
Na górę

Postautor: yeep » 15 gru 2012, o 17:00

Gość pisze: Ale to nie wyklucza znalalezc srodki poza budzetem .
Czyli prywatne. Partnerstwo publiczno-prywatne tylko w przypadku gdy coś przynosi zysk. Płatna obwodnica :panzielony: Nie tędy droga :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2012, o 23:16

Gość pisze:A może będziemy się starać o środki pozarządowe . Mamy burmistrza z PISU , starostę z PSL i posła z zPO , Niech wspólnymi siłami znajdą srodki na obwodnicę . Niech pokaża mieszkancom ,że dla dobra mieszkanców umieją wspólnie zadziałać . Do wyborów tuż ,tuż ...


ale byłyby yaya gdyby oni sami chwycili za łopaty i zaczęli robić osobiście tą obwodnicę - burmistrz , starosta i poseł z PO w kombinezonach roboczych i filcowych butach ...... a potem sukcesywnie zaczęli by się do nich przyłączać mieszkańcy Tomaszowa i okolic , i tak oto powstała by obwodnica w czynie społecznym.... :P
Na górę

Postautor: lechu » 16 gru 2012, o 09:41

Gość pisze:

jaki on nasz? to osiol z Łosinca, tylko WY go wybraliscie!!!!!!!!!


GRAD - BUFON ( dla Kolegów i nie tylko )
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”