Kto zasługuje na miano Wójta Gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: GOŚĆ - WYBORCA » 19 paź 2010, o 12:13

Witam wszystkich . Szczególnie mieszkańców gminy Krynice. Wyrastają nam jak grzyby po deszczu kandydaci na Wójta. Kto zasługuje na miano Wójta?
Na górę

Postautor: Blondynka » 5 lis 2010, o 11:42

Młody , wykształcony, 38-latek z miejscowości Budy. Mowa o kim :lol:
Jasna sprawa :lol: JANUSZ BAŁABUCH


Kobitki maszerujcie do glosowania
Na górę

Postautor: Kryniczanin » 7 lis 2010, o 19:49

Popieram
Na górę

Postautor: RAF » 7 lis 2010, o 22:05

TYLKO WIDZĘ TAM P JANUSZA
Na górę

Postautor: 1 » 11 lis 2010, o 13:03

Właśnie. Wygra najlepszy :lol:
Na górę

Postautor: kobieta » 11 lis 2010, o 18:45

1 pisze:Właśnie. Wygra najlepszy :lol:


jeden był wcześniej , drugi teraz dajmy więc szansę trzeciemu kandydatowi , tym lepiej źe to kobieta , weźmy przykład z Komarowa a będzie lepiej
Na górę

Postautor: G » 11 lis 2010, o 18:46

Popieram kandydature pana Janusza Bałabucha. Wydaje mi sie , że sprawdził sie na stanowisku wójta i ja jestem za!
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2010, o 18:50

Blondynka pisze:Młody , wykształcony, 38-latek z miejscowości Budy. Mowa o kim :lol:
Jasna sprawa :lol: JANUSZ BAŁABUCH


Kobitki maszerujcie do glosowania



gdyby to decydowało o Wójcie to pół gminy by się nadawało - blondynka włącz myślenie :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2010, o 18:52

G pisze:Popieram kandydature pana Janusza Bałabucha. Wydaje mi sie , że sprawdził sie na stanowisku wójta i ja jestem za!



to rzeczywiście tylko ci się wydaje
Na górę

Postautor: kobitka » 11 lis 2010, o 19:06

Gość pisze:
Blondynka pisze:Młody , wykształcony, 38-latek z miejscowości Budy. Mowa o kim :lol:
Jasna sprawa :lol: JANUSZ BAŁABUCH


Kobitki maszerujcie do glosowania



gdyby to decydowało o Wójcie to pół gminy by się nadawało - blondynka włącz myślenie :idea:



A przynajmniej jeden kandydat z tego powodu by musiał zrezygnować
Na górę

Postautor: kobitka » 11 lis 2010, o 19:13

kobieta pisze:
1 pisze:Właśnie. Wygra najlepszy :lol:


jeden był wcześniej , drugi teraz dajmy więc szansę trzeciemu kandydatowi , tym lepiej źe to kobieta , weźmy przykład z Komarowa a będzie lepiej



Aby móc wziąć przykład z Komarowa to nasza Pani Z. musiałaby mieć trochę więcej rozumku w główce i trochę więcej chęci do pracy, a także charyzmę jaką ma Pani Wójt Komarowa
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2010, o 19:47

Gość pisze:
G pisze:Popieram kandydature pana Janusza Bałabucha. Wydaje mi sie , że sprawdził sie na stanowisku wójta i ja jestem za!



to rzeczywiście tylko ci się wydaje


hehe może i mi się wydaje ale zobaczymy po wyborach kto miał racje...wiem, że lepszego kandydata nie ma na tą kadencje
Na górę

Postautor: Facet » 11 lis 2010, o 19:56

kobieta pisze:
1 pisze:Właśnie. Wygra najlepszy :lol:


jeden był wcześniej , drugi teraz dajmy więc szansę trzeciemu kandydatowi , tym lepiej źe to kobieta , weźmy przykład z Komarowa a będzie lepiej


Widać w komarowie jakimi kategoriami działa kobieta. Wystarczy poczytać gazety.
Na górę

Postautor: Pani Wójt Komarowa » 11 lis 2010, o 20:25

Facet pisze:
kobieta pisze:
1 pisze:Właśnie. Wygra najlepszy :lol:


jeden był wcześniej , drugi teraz dajmy więc szansę trzeciemu kandydatowi , tym lepiej źe to kobieta , weźmy przykład z Komarowa a będzie lepiej


Widać w komarowie jakimi kategoriami działa kobieta. Wystarczy poczytać gazety.



Pani Z. czy właśnie o takiej Pani marzy karierze?

http://www.mmzamosc.pl/artykul/wybory-w ... 35155.html
Na górę

Postautor: List otwarty » 12 lis 2010, o 08:33

LIST OTWARTY

W związku z tym, że na sercu leży nam dobro naszej wspólnej „Małej Ojczyzny”, pragniemy zwrócić się do Was, współmieszkańców, z prośbą o rozważny i przemyślany wybór osoby, od której w dużej mierze zależeć będzie przyszłość i rozwój Gminy Krynice. Postawa aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i publiczny powinna cechować kandydata na przedstawiciela sprawującego władzę. Wiele takich możliwości dały przemiany po roku 1989 pozwalając obywatelom na samodzielne wpływanie na rozwiązywanie problemów społecznych poprzez zrzeszanie się i współdziałanie na rzecz własnej społeczności niezależnie od opcji politycznej czy zajmowanego stanowiska. Jedynym wyznacznikiem dla tych osób powinien być wspólny cel i chęć współdziałania Wielkim smutkiem, a zarazem niepokojem napawa nas świadomość, że w większości przypadków kandydaci na Wójta Gminy Krynice nie korzystają w pełni z otrzymanych możliwości, uzależniając swoją aktywność w rozwiązywaniu kwestii społecznych od objęcia stanowiska. Świadomi znaczenia aktywnego działania warunkującego rozwój społeczno-ekonomiczny naszego regionu, mamy prawo, a wręcz obowiązek oczekiwać od kandydatów na tak ważne stanowisko aktywnego działania w sferze publicznej nieuzależnionego od kalendarza wyborczego.

Obserwując dotychczasowe działania obecnego Wójta Gminy Krynice Janusza Bałabucha z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że doskonale rozumie potrzebę budowania komunikacji i tworzenia nieformalnego forum porozumienia wokół spraw istotnych dla społeczności lokalnej w myśl zasady, że nawet najsprawniej funkcjonujący samorząd nie zawsze może samodzielnie rozwiązać problemy, wobec których staje. W konsekwencji przywiązuje duże znaczenie do współpracy z lokalnymi partnerami, organizacjami pozarządowymi, sektorem prywatnym, a także zachęca mieszkańców do udziału we wspólnych przedsięwzięciach. Ponadto czynnie uczestniczy w życiu społecznym nie tylko na szczeblu gminnym, ale również powiatu m.in. przynależąc do stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Roztocze Tomaszowskie.

Szanowni Państwo dokonując wyboru, Wójta Gminy Krynice, wybierzcie kandydata, który pamięta, że to nie równe drogi decydują o rozwoju regionu, lecz ludzie go zamieszkujący. Kandydata, który dba o to, by mieszkańcom żyło się w gminie dobrze i wygodnie. A takimi jest z pewnością wspierany przez nas kandydat Pan Janusz Bałabuch.


Społeczny Ruch Poparcia
Wójta Gminy Krynice Janusza Bałabucha


http://www.spolecznyruchpoparcia.republika.pl/
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”