Sobczuk - Łysiak - Gwozda

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tomaszowianin » 22 lis 2006, o 20:44

Co sadzicie o nowym układzie sił po wyborach . PIS AKM LPR PO
Na górę

Postautor: zbynio » 23 lis 2006, o 07:50

Pozostawili w innej konfiguracji dług w bankach komercyjny bo w końcu trzeba by było coś w mieście zrobić ....

Spotykam się z informacja o pozyskanych srodkach może ktoś zna wielkość środków pozyskanych i dług jaki dzisiaj ma miasto.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2006, o 22:42

tomaszowianin pisze:Co sadzicie o nowym układzie sił po wyborach . PIS AKM LPR PO


:shock: no kolego już 22.11.06 znałeś wyniki II tury. (podaj nr totka na środę)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 08:59

mieszkańcy miasta maja jednak nadzieję,że nowy Burmistrz wybierze całkiem nowego z-cę nie związanego z poprzednimi rządami, dlatego go wygrali
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 09:27

Anonymous pisze:mieszkańcy miasta maja jednak nadzieję,że nowy Burmistrz wybierze całkiem nowego z-cę nie związanego z poprzednimi rządami, dlatego go wygrali

to prawda -----dlatego go wybrali a jak gosc wróci do starego układu i tych samych ludzi to znaczy ze jest słaby i ze wdrapał sie na tron tylko dla władzy a nie dla dobra mieszkanców.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 13:02

ja jestem mieszkańcem tego miasta i jakoś mi to powiewa. to że ty i twoja babcia macie taką nadzieje nie znaczy że całe miasto, więc nie przydzielaj mnie więcej do żadnej grupy póki miło rozmawiam
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 13:50

przew.Rady został Łysiak
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2006, o 14:05

z-cy: Fus,SEndecka i Ksiażek
Na górę

Postautor: tomaszowianin » 28 lis 2006, o 16:42

Już jest po wyborach i może skończcie z tymi bzdurami jak wożenie śniegu , zarzuty że zajmował się sportem / LK / przypomnijmy sobie lepiej o przychodni, o hali liceum, o chodnikach, o kotłowniach.
Pozostał układ który przewidziałem przed wyborami czytaj Sobczuk Łysiak Gwozda ................

Nie będzie niezbednych zmian w Urzędzie o słabościach, których całe miasto wie ............
Uważam że mamy stracone 4 lata .
Chciałbym się mylić bo kocham moje miasto.

Wydaje mi się, że układ PiSowki Wojewoda Żukowki i Burmistrz Sobczuk razem we wspóldziałaniu ze wszystkimi siłami politycznymi Miasta które poparły Sobcuka i dzisiaj twor więksoć w Radzie otworzą inwestycje dla miasta i stworzą dla dzieci i młodzieży nowy rozdział w mieście. Myslę że krytykowny sport znajdzie też swoje miejsce, bo nie znam lepszego sposobu na wychowanie jak rozwój między innym poprzez sport zaiteresowań dla dzieci....
Układowi nikt się nie przeciwstawi mają pełnię władzy i niech tak będzie dla dobra Miasta .
Zapiszę ten tekst i puszczę za cztery lata wraz z tymi z forum co wróżyli w wyborze Sobczuka nową świetlaną przyszłość dla Tomaszowa, oby tak było czego sobie i wszystkim mieszkańcom Miasta życzę .......
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 18:50

no tak, myślę
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 19:41

Oto, co się dzieje, gdy PIS ma pełnię władzy ( rząd, parlament, prezydent, burmistrz Tomaszowa ) :

W Sejmie posłowie PIS zablokowali dofinansowanie projektu budowy krytej pływalni w Tomaszowie. Projekt ten zgłosiła posłanka PO ( ! ) Mucha. Pisali o tym tydzień temu w Tygodniku Zamojskim. Okazuje się, że to pisuarzy mają daleko w d...ie swój bastion wyborczy. Co na to burmistrz Tomaszowa ? Ani słowem się nie odezwał.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2016, o 14:12

Żukowski jest od wygrywania wyborów dla siebie i kliki która z nim jest. Szósty rok rządów a gdzie jest strefa ekonomiczna gdzie nowe miejsca pracy, chyba że dla kolesi za 7000 w bibliotece. Na basen trzeba było napisać porządny wniosek o pieniądze unijne a on co napisał? Wywalił kasę na nowy projekt którym d...ę można sobie podetrzeć. Ponoć ten projekt kosztował tyle co budżet obywatelski!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 13:25

Gość pisze:Żukowski jest od wygrywania wyborów dla siebie i kliki która z nim jest. Szósty rok rządów a gdzie jest strefa ekonomiczna gdzie nowe miejsca pracy, chyba że dla kolesi za 7000 w bibliotece. Na basen trzeba było napisać porządny wniosek o pieniądze unijne a on co napisał? Wywalił kasę na nowy projekt którym d...ę można sobie podetrzeć. Ponoć ten projekt kosztował tyle co budżet obywatelski!!!

Napisz jasniej.Chcesz sie wykapac w basenie? to idz do Antka.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 16:35

Ti lemingi jeszcze żyją? Bo jeden tutaj cicho piszczy.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 16:37

Gość pisze:
Gość pisze:Żukowski jest od wygrywania wyborów dla siebie i kliki która z nim jest. Szósty rok rządów a gdzie jest strefa ekonomiczna gdzie nowe miejsca pracy, chyba że dla kolesi za 7000 w bibliotece. Na basen trzeba było napisać porządny wniosek o pieniądze unijne a on co napisał? Wywalił kasę na nowy projekt którym d...ę można sobie podetrzeć. Ponoć ten projekt kosztował tyle co budżet obywatelski!!!

Napisz jasniej.Chcesz sie wykapac w basenie? to idz do Antka.

ty odpowiadaj na pytanie . Wasze PiSuarskie dobre rady sam stosuj a dostaniesz raka . Po burmistrz robi dla mieszkańców , Co robi Antek to jego sprawa prywatna . Bo co robi dla partii to widać i czuć .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”