O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Matka » 13 cze 2018, o 07:22

Po pierwsze nie mieszkam tu i o pracę się nie martwię.. po drugie kulturalny to nie znaczy rozpychajacy się lokciami. . .. widzisz Ty poza tą wsią nie widzisz świata kiszony ogorku...pracuje nieźle zarabiam moje dzieci wykorzystają mądrość i kulturę.. rozwijają się i odkrywają swoje talenty.. dzięki temu coś w życiu osiągną.... i nie będą musiały przed kimś udawać a przed innym lizać palców i nog tak jak Ty .. bo będą niezależne i samodzielne jeśli wiesz co to znaczy
Ale na lekcjach polskiego musiałeś chyba przysypiać albo wagarować. Twoją wypowiedź ledwo można zrozumieć. Co, boimy się przecinków? Przypominam, że prawidłowe posługiwanie się językiem ojczystym też należy do kultury osobistej.
Na górę

Postautor: Matka » 13 cze 2018, o 07:28

Po pierwsze nie mieszkam tu i o pracę się nie martwię.. po drugie kulturalny to nie znaczy rozpychajacy się lokciami. . .. widzisz Ty poza tą wsią nie widzisz świata kiszony ogorku...pracuje nieźle zarabiam moje dzieci wykorzystają mądrość i kulturę.. rozwijają się i odkrywają swoje talenty.. dzięki temu coś w życiu osiągną.... i nie będą musiały przed kimś udawać a przed innym lizać palców i nog tak jak Ty .. bo będą niezależne i samodzielne jeśli wiesz co to znaczy
Jeszcze jedno. Twój argument o dobrze płatnej pracy i rozwijających się dzieciach jest tu akurat bez sensu. Wiadomo jak jest z płacami w naszym regionie - za to samo w Rzeszowie czy Krakowie dostaje się o wiele więcej. Do najbliższego porządnego basenu mamy 30 km, żeby chcieć rozwijać pasję dziecka trzeba je wozić do Zamościa, bo bliżej to niewielki mamy wybór. ALE. Nie każdy chce stąd wyjeżdżać, uciekać z naszej wioski. Niektórzy nie wyobrażają sobie życia gdzie indziej i wcale nie jest to spowodowane zaściankowością, jeśli wiesz co mam na myśli.
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 13 cze 2018, o 07:45

Po co ja wogole z wiesniakami wchodze w dyskusję... świat dzisiaj tak funkcjonuje ze inteligentni ludzie rozumieją pisany tekst bez przecinkow... zwłaszcza na wiesniackim forum nie muszę tego robić. To nie jest oficjalne pismo. Najechaliscie się do tej LubycZy bo była praca itd teraz pie...lisz ze nie wyobrażasz sobie ... bo kuzwa nie masz pomysłu na życie. To nie jest centrum świata.. przynajmniej w miarę cywilizowanego. Ja się nie przywiązuje do miejsca i mam otwartą głowę na życie..
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 08:08

Po co ja wogole z wiesniakami wchodze w dyskusję... świat dzisiaj tak funkcjonuje ze inteligentni ludzie rozumieją pisany tekst bez przecinkow... zwłaszcza na wiesniackim forum nie muszę tego robić. To nie jest oficjalne pismo. Najechaliscie się do tej LubycZy bo była praca itd teraz pie...lisz ze nie wyobrażasz sobie ... bo kuzwa nie masz pomysłu na życie. To nie jest centrum świata.. przynajmniej w miarę cywilizowanego. Ja się nie przywiązuje do miejsca i mam otwartą głowę na życie..
A ja myślę baranie, że masz dokładnie zakutą i w dodatku zrytą pałę. Obawiam się, że w żadnej szkole w naszym powiecie pracy nie znajdziesz i do końca życia pozostaniesz wiejskim mieszczuchem. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 13 cze 2018, o 08:17

Widać kto tu siedzi .. nauczyciele 😆 nawet mi nie przyszło do głowy ☺ pracę mam od kilku lat we Wrocławiu super rodzina na nic nie brakuje... A Ty skrzywdzony woźny ze szkoły zacznij coś robić bo się rzygac chce na to co wyrabiacie. .. Ukraińcy
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 14:24

No miałbyś problem dostać się do psychiatry w Lubyczy a tak to we Wrocławiu to raczej nie problem
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 14:46

Widać kto tu siedzi .. nauczyciele 😆 nawet mi nie przyszło do głowy ☺ pracę mam od kilku lat we Wrocławiu super rodzina na nic nie brakuje... A Ty skrzywdzony woźny ze szkoły zacznij coś robić bo się rzygac chce na to co wyrabiacie. .. Ukraińcy
Jakby nic ci nie brakowalo to bys teraz nie siedzial na jakims wiejskim forum z drugiego konca Polski. Klepki brakuje 100%.
We wroclawiu 1/10 osob to ukraincy wiec ogarnij sie gdzie jestes.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 19:13

Jakie miasto taki poziom dyskusji na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 11:58

To świadczy tylko i wyłącznie o kulturze osobistej piszących. Każdemu człowiekowi należy się szacunek. Mogę się z kimś nie zgadzać, mogę mieć inne poglądy, ale to mnie nie zwalnia z szacunku dla drugiej osoby. Pomyślcie nad tym ...
Na górę

Postautor: PeGeRus » 14 cze 2018, o 16:29

Jakbyś uważnie czytał to wiedzialbys czemu pisze.. polglowku debilku buraczku.. mający odwagę nazywać się inteligentnym 😆 Ukrainiec się Ciebie wstydzi .. pgr wiocha smród i gnoj .. to jest twoja wizytówka.. A innych chcesz uczyć ? Debilku 😆
Myślisz kolego że do Wrocławia nie sięga prokurator? Gdybyś to do mnie pisał już byś był zgłoszony na policje!
Na górę

Postautor: Kikimiki » 14 cze 2018, o 17:40

Do mnie tez. + proces cyeulny o zniesławienie
Na górę

Postautor: Jaaaaaaa » 14 cze 2018, o 20:52

Nikogo nie znieslawiam i do nikogo się nie odnoszę bezpośrednio.. wy takim językiem rozmawiacie. . Uczę się od Was.. A może tylko taki trafia ? ... zamykam ten temat i już się tu nie pojawie.. szkoda czasu
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 21:16

Nikogo nie znieslawiam i do nikogo się nie odnoszę bezpośrednio.. wy takim językiem rozmawiacie. . Uczę się od Was.. A może tylko taki trafia ? ... zamykam ten temat i już się tu nie pojawie.. szkoda czasu
Zamknąć to se możesz ale kibelek, a i uważaj aby nie pojawili się u ciebie ale nad ranem :lol:
Na górę

Postautor: Tekla » 14 cze 2018, o 22:42

Jakbyś uważnie czytał to wiedzialbys czemu pisze.. polglowku debilku buraczku.. mający odwagę nazywać się inteligentnym 😆 Ukrainiec się Ciebie wstydzi .. pgr wiocha smród i gnoj .. to jest twoja wizytówka.. A innych chcesz uczyć ? Debilku 😆
Byłam dziś u wróżki, by coś dowiedzieć się o tobie. Powiedziała, że tak masz jeszcze ze szkoły podstawowej. A jej GPS zlokalizował Cię w obrębie 20 km od Tomaszowa. Ponadto wywróżyła, że nigdy nie byłeś we Wrocławiu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 18:30

Jak tam dzisiejsza sesja widmo?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”