O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: BobBui » 19 maja 2019, o 12:47

Machnow dziękuję za syf który płynie z naszych kranow! Placimy jak za złoto a trujecie nas ! Informacje o skażeniu wody ludziom ZUK zapomniał powiedzieć ! Dobrze że Sanepid informował sklepy w Machnowie to bynajmniej od tych podmiotów można było się o tym dowiedzieć. Dla niektórych ta sytuacja zakończyła się hospitalizacja w szpitalach! Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy mamy nadzieję że Burmistrzowi chociaż rajd się udał! Widać jakie priorytety ma nasza władza. A co że ludzi się truje ważniejszy rajd i dobra zabawa.
Proponuje wytoczyć sprawę za zatrucie wody do urzędników w Lubyczy nie ma sensu się zgłaszać banda ch... palcem nie kiwnie albo jak już tak zrobi żeby ukręcić sprawie łeb jak najszybciej.
Na górę

Postautor: Toskaa » 19 maja 2019, o 20:22

A ja płacę za wodę 1m3 około 0,40zł tyle co prąd. Ale Wy w końcu macie stadion to i woda musi kosztować ;)
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 05:37

A ja płacę za wodę 1m3 około 0,40zł tyle co prąd. Ale Wy w końcu macie stadion to i woda musi kosztować ;)
Nie bój, nie bój niedługo Pisiory wprowadzą Ci podatek od studni bedziesz płacić jak my :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 07:58

Zapytajcie obecnego burmistrza, gdzie ta obiecana kasa po jego wyborze na stołek? Ponoc milony z województwa i nie tylko , mialy płynąć "rzeką"
Na górę

Postautor: Toskaa » 20 maja 2019, o 21:57

Pofatyguje sie z ulotką wyborcza za 4 lata na spotkania
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 07:44

Ja też ulotkę trzymam :) Tak n wszelki wypadek.
Na górę

Postautor: Lubicz » 21 maja 2019, o 09:17

Ja też mam ale papier wszystko wytrzyma co on wyrabia Machnow już zrozumiał zamiast zrobić coś z wodą to się lansowal z DS niema własnego zdania bo albo szwagier mówi co ma robić albo DS pisze oficjalnie na fb
Na górę

Postautor: Lxxv » 21 maja 2019, o 18:49

Tłumaczę wyrok 1870/17 na język potoczny. Sytuacja identyczna jak w Lubyczy - nieprawidłowo przeprowadzony konkurs ( w Lubyczy był prawidłowy i dlatego nie unieważniony) i zatem nieprawidłowo powołana dyrektorka. Wojewoda rozstrzygnięciem nadzorczym unieważnił zarządzenia wójta zatwierdzające konkurs i powołujące nową dyrektorkę. Do tego momentu jest tak samo jak w Lubyczy.
Tam wójt postąpił prawidłowo odwołał dyrektorkę osobnym zarządzeniem na podstawie art.38 u.s.o. powołując się na prawomocne rozstrzygnięcie wojewody. Teraz niespodziewanie ten wojewoda nowym rozstrzygnięciem unieważnia zarządzenie wójta odwołujące "świeżą" dyrektorkę, uzasadniając, że nie było podstaw do odwołania jej w tym trybie. Po tym wójt zaskarża to rozstrzygnięcie do WSA. WSA wyrokiem uznał, że wójt prawidłowo zwolnił dyrektorkę. Ten wyrok WSA wojewoda zaskarżył do NSA. NSA przyznał rację wojewodzie i uchylił wyrok WSA, uzasadniając, że prawomocne rozstrzygnięcie wojewody nie daje podstaw do odwołania dyrektora w trybie natychmiastowym.Zatem należy taką dyrektorkę odwołać za wypowiedzeniem z końcem roku szkolnego.
Co się tyczy wymądrzania to od sędziów nawet NSA tak uzasadniających wyrok (odpowiadając na 17-stronicową kasację wraz załączonymi dokumentami i mając na uwadze, że sąd obowiązany jest uzasadnić bezzasadność):
"Zawarte w niej wywody skarżącego, są niczym innym, jak li tylko nieporadną polemiką z prawidłowymi ustaleniami faktycznymi i prawnymi WSA w Lublinie." zawsze będę uważał się za lepszego prawnika od nich.
😄😄😄😄😄😄
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 20:15

Jeśli ten cytat NSA jest prawdziwy, to kompromituje tych sędziów. Sprawa dla Izby dyscyplinarnej SN, lub prokuratora ! :shock: :oops: :cry:
Na górę

Postautor: Jjkk » 21 maja 2019, o 20:28

Jeśli ten cytat NSA jest prawdziwy, to kompromituje tych sędziów. Sprawa dla Izby dyscyplinarnej SN, lub prokuratora ! :shock: :oops: :cry:
A jeśli sędziowie mają rację. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 21:49

Jeśli ten cytat NSA jest prawdziwy, to kompromituje tych sędziów. Sprawa dla Izby dyscyplinarnej SN, lub prokuratora ! :shock: :oops: :cry:
A jeśli sędziowie mają rację. :lol:
Którzy, ci sędziujący w sprawie Lubyczy czy tej cytowanej na forum ?
Na górę

Postautor: Jjkk » 21 maja 2019, o 23:34

Według pewnego trolla który udziela się na tym forum wszyscy powinni trafić do paki. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 18:46

Według pewnego trolla który udziela się na tym forum wszyscy powinni trafić do paki. :lol:
Chyba już, bo cisza... :lol:
Na górę

Postautor: gosciu » 23 maja 2019, o 20:54

Idę w niedziele na wybory .Zgadnijcie na kogo zagłosuje? Czy na konserwatyzm , powrót do dyktatury i zakłamanie oraz system rozdzielczy( jak młodzi nie wiedzą co to jest ,to przypomnę ,że było to w latach świetlanego rozwoju lat 70-80 XX wieku ,czy na wolność, rozwój i nowoczesność kraju i ich mieszkańców ? Myślę ,że niektórzy zapomnieli jak wyglądało życie w tamtych czasach a nawet w latach 90. ub. stulecia ,Ale wiem ,że niektórzy mają bardzo krótką pamięć ,a i brak zasad i kręgosłupa moralnego.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 21:21

Jaka cisza? Woda syf a nadal płacimy jak za zloto! Smieci ... nasza gmina placi najwięcej odbiorcy z wszystkich gmin które obsługuje ZUK Tyszowce.... Panie Burmistrzu czas zacząć zajmować się naszą gminą , koniec rajdów itp są ważniejsze sprawy niż sprawdzanie czy stan konta się zgadza
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”