O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Walneło » 24 lis 2006, o 15:51

mu na musk i poparł przyszłego wójta, ktory ma ponownie zatrudnić kogos tam z rodziny?
Na górę

Postautor: Buc » 24 lis 2006, o 16:01

Ponoć wojewoda żałóje , że popar Głemba.

Swojo drogo on się zawsze umiał ustawić. Kiedyś podpierał się biskupem.
Dopuki Śrutwa nie przejrzał na oczy.
Teraz wojewoda ma ten sam problem
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 16:20

Pytam Pana WaKO
Jagby Pan budował IV rzeczpospolitą z takim Głębem?

Bo ja nie mam zamiaru jako mieszkaniec Lubyczy
Na górę

Postautor: MR_X » 24 lis 2006, o 16:46

Jeżeli cisło zostanie wujtem to kogo wezmie na swojego nastempce Gałke
cisło nie zmiejszy bezrobocia pomagając w przetargach swoim znajomym z bełżca
Na górę

Postautor: Swojak » 24 lis 2006, o 17:02

Podobno na te babe sendzie od piłki nożnej z Brzezin Magde SZ, która jest szefem KKW Jerzego Głąba wpłynoł do prokuratury w Tomasz. L. akt oskarżenia , że przewoziła swoim samochodem
wyborców do Łazowej za to żeby głosowali na nią i na Głomba. Pujdzie siedzieć. Czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 17:14

Swojak pisze:Podobno na te babe sendzie od piłki nożnej z Brzezin Magde SZ, która jest szefem KKW Jerzego Głąba wpłynoł do prokuratury w Tomasz. L. akt oskarżenia , że przewoziła swoim samochodem
wyborców do Łazowej za to żeby głosowali na nią i na Głomba. Pujdzie siedzieć. Czy to prawda?


Przede wszystkim naucz się pisać po polsku

a za takie coś o co oskarżasz Magdę Sz. to grozi co najwyżej kara grzywny
Na górę

Postautor: Swojak » 24 lis 2006, o 17:37

Milicja mówiła , że pujdzie siedzieć. Jak nic.
Na górę

Postautor: Mieszkaniec Lubyczy » 24 lis 2006, o 17:40

Juz dawno powinni dziada zamknąć, za te z łodziejstwa
Na górę

Postautor: Żurawce » 24 lis 2006, o 18:10

A u nas na wsi gadaja. Ze jak zostanie wójtem to znow bedzie baby po dupie klepał?
Czy to prawda? Bo jesli tak to na niego zagłosuje.

Renata
Na górę

Postautor: Radca » 24 lis 2006, o 18:54

Niestety muszę zmartwić wielbicieli Pani Magdy Sz.Do prokuratury może wpłynąć zawiadomienie o przestępstwie a nie akt oskarzenia. Ale gdyby to dowożenie się potwierdziło to grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 m-cy do lat 5. Art.250a &2 dysponuje: Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majatkowej lub osobistej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w okreslony sposób lub za głosowanie w określony sposób. Podwiezienie do punktu wyborczego za darmo jest niewątpliwie korzyścią osobistą. Nie sądzę żeby ktoś ryzykował kiedy sprawa jest nagłośniona i po ostatnich zajściach z udziałem lubyckiej policji na pewno nastąpi tam wzmożona inwigilacja być może przez posiłki spoza naszego powiatu.
Na górę

Postautor: wszytkowiedzący » 24 lis 2006, o 19:01

Wiadomość z ostatniej chwili!!! Właśnie w tej chwili kierownik administracyjny Zespołu Szkół w Lubyczy Królewskiej Z. Grygiel nadużywa sprzęt szkolny - nowiutką kserokopiarkę do drukowania ulotek szkalujących p. Głąba. Dzieciom brakuje książek, papieru na sprawdziany. Kserokopiarkę zakupiono z funduszu Rady Rodziców i budżetu gminnego. Kto zwróci te koszty. Weź się chłopie do roboty!!! I ktoś tu pisze o czystej walce wyborczej!!!
Na górę

Postautor: nicniewiedzacy » 24 lis 2006, o 19:06

:D :P Chłe chłe!
Dobrze robi!!! Wie co moze mu zrobić nowy wójt jak wygra?

Może mu nadmuchać.
:twisted:
Na górę

Postautor: BLUSMEN » 24 lis 2006, o 19:17

ZERO SZACUNKU DLA SIEBIE I SPOŁECZEŃSTWA -CZY WY JESTEŚCIE OŚWIATA?? DZIECI UCZYĆ(OPRÓCZ KOSZELA) A OD POLITYKI WARA!!!!KTOŚ Z WAS WYGRA I ZOSTANIE WÓJTEM,A ZA CZTERY LATA I TAK BĘDZIE PODOBNIE JAK Z JASIŃSKIM-PONIEWAŻ WASZA DZISIEJSZA POSTAWA JEST ZDECYDOWANIE GORSZA NIŻ CZTERY LATA TEMU OBECNEGO WÓJTA.LUBYCZO ZNOWU Z DESZCZU POD RYNNĘ.JASIŃSKI ZA PÓŁ ROKU W LUBYCZY ODBĘDZIE SIĘ REFERENDÓM WIĘC NIEMARNUJ CZASU .A ZBYSIO G. SIEDZI W TEJ CHWILI W SZKOLE I DRUKUJE ULOTKI ZA NASZE PIENIĄDZE -OCZERNIAJĄCE GŁĄBA ALE PAN STASIO C. NIC OCZYWIŚCIE O TYM NIE WIE...CHCE SIĘ ŻYGAĆ!!!
Na górę

Postautor: Kurnas » 24 lis 2006, o 19:26

Zbysiu drukuj spokojnie!!! drukuj

Do 24.00 masz prawo. :)
Na górę

Postautor: Wako » 24 lis 2006, o 19:27

Niestety Radca ma rację ale ja nie jestem profesjonalistą jak on a ponadto wyrok ten mnie zdenerwował i straciłem logikę. Namyślałem się czy nie zaryzykować niewielką w sumię kwotę za umieszczenie tego ogłoszenia, które było haniebne dla strony przeciwnej. Ale uznałem, że ten tekst wykorzystam medialnie i sprawę wygram formalnie w apelacji. Sąsiad-prawnik potwierdził, że korzystne dla sprawy było ogłoszenie tej
niespotykanej w sądownictwie kompromitującej kandydata treści a w zamian mogłem bez ograniczeń kolportować ulotki zawierające te treści (orzeczenie nie zakazywało mi ich rozpowszechniania). Ale i tak już nie ma czasu na rozpowszechnianie. Gdybym wiedział o tym wczoraj to od razu bym poszedł do redakcji i nadał ogłoszenie. To miałbym półtora dnia
na drukowanie i rozpowszechnianie. Intuicyjnie czułem, że to wyrok korzystny dla mnie ale tego korzystnego aspektu nie dostrzegłem. Pocieszam się tym, że przeciwnicy go nie zaskarżyli ze wzgledu na treść tego kuriozalnego tylko z pozoru ogłoszenia i można go wykorzystywać nie tylko do celów wyborczych!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”